Pacientai, kurie rekomenduoja Jonas Povilavičius, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2014-07-21, Nr. MPL-19808, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-12-08, 20:59 | Registruotas lankytojas 3

Profesionalus ir kompetetingas Gydytojas!

Šneka trumpai, aiškiai ir konkrečiai: tiek prieš operaciją, tiek po, supažindino mus (tėvus) su tolimesne eiga, būkle ir informavo apie gydymo planą. Puikus chirurgas, preciziškai operuoja - vaikas po operacijos praėjus porai valandų jau Gydytojui piešinį piešė... Ačiū Jums!

Visiems komentatoriams, kuriems pritrūko komunikacijos, priminsiu, jog chirurgas nėra nei kunigas, nei psichologas, kad Jus guostų ir ramintų. O jei norite patyrusio chirurgo ir Jus operuos gerb. Jonas - Jums pasisekė!

2023-11-05, 16:19 | Registruotas lankytojas 2

Lankomes jau ne pirmą kartą, stebimas dėl kontrolės. Yra padaryta viena operacija. Gydytojas labai nenoriai bendrauja, nesidomi vaiko savijauta. Savo darbą, manau, išmano labai gerai.

2023-07-12, 19:16 | Registruotas lankytojas 3

Didžiausia rekomendacija šiam Gydytojui! Tariu nuoširdų AČIŪ už operatyviai suteiktą pagalbą, už profesionalias konsultacijas, už priežiūrą ir patarimus. AČIŪ už tai, kad kantriai buvau išklausyta ir atsakyta man į visus klausimus! Suprantamai paaiškinta, paprastai bendrauta.

2022-07-29, 14:11 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju.Rekomendavo dietą,į klausimą Kokia dieta?atsakė Ješkoti internete!

2022-05-25, 13:32 | Registruotas lankytojas 1

Šaltas bendravimas, nenoriai, nemandagiai atsakė į klausimus. Santariškėse yra tikrai šaunių vaikų chirurgų su kuriais teko susidurti, jei turėsite galimybę, apeikite šį gydytoją.

2021-12-16, 08:24 | Registruotas lankytojas 1

Vykome vakare. Telefonu prase atvykti anksciau, matyt norejosi greiciau baigti darbus. Niekaip neprimena vaiku gydytojo, nes bendravimas grubus, po nosim, net neslepiant, kad "turi reikalu, yra svarbus ir mes ji gaisiname". Vaiko nudegima apziurejo grubiai, be jokiu ispejimu "vale" sena oda. Jokiu konsultaciju ar patarimu. I klaisimus neatsake.

2021-09-28, 16:46 | Registruotas lankytojas 1

Buvau paskutinė pacientė, kurios paprašė atvykti anksčiau. Galbūt dėl to ir neetiškas gydytojo bendravimas buvo greitas atsikratymas pacientu - perleidimas kitos specialybės gydytojams. Neišklausė, neapžiūrėjo, piktai kalbėjo, neargumentavo.

2020-02-25, 16:54 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti už sunku savo darbą ir kantrybe operuojant mane ! Esat puikus chirurgas kuris detaliai įsigilino ir nuteikė mane operacijai kurios bijojau paniškai . Aš jus galiu rekomenduoti visiems savo pažįstamiems draugams !!! Nuoširdus ačiū, už savo laiką ir padarytas paslaugas dėl mano sveikatos :)

2018-07-02, 13:58 | Registruotas lankytojas 1

Prieš kelias dienas operavo sūnų. Labai geras daktaras. Vaikas neišsigando jo, labai malonus ir taktiskas. Rekomenduojam!

Esate Jonas Povilavičius?
2018-05-09, 09:49 | Registruotas lankytojas 1

Puikus ir patikimas gydytojas !

Esate Jonas Povilavičius?