Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Žebrauskienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02926, Galiojanti

Žebrauskienė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Žebrauskienė Jūratė?

2020-03-08, 23:12 | 1

Puiki Daktarė. Pas ją turėjau dvi operacijas. Tiksli, konkreti, svarbiausiai ne ,,saldi,,.
SAVO DARBO PROFESIONALĖ.

2020-02-20, 18:24 | 2

Gimdžiau Kauno klinikinėje ligoninėje. Pas Jūratė Žebrauskiene, ir akušerė Valerija Perminaite. Aš esu nukentėjusi nuo jų. Pirmas vaiko gimdymas buvo atliktas Cezaris,po kelių metų pastojau.Su antra sakė, kad gimdyčiau pati. Prašau maldavau, kad darytų cezarį nedare. Per gimdymą man plyšo gimda, vaiką ištraukė su vakuumu pagalba, mergyte ne kvėpavo. Tik širdute plakė,po kurio laiko atgaivino mano maža Angelėlį. O mane nuvežė į operacinę ,kad sutvarkytų gimda. Operavo mane ilgai, teko kraujo perpilima daryt nes netekau daug kraujo.Šito likimo ne linkėčiau niekam. Ačiū Dievui, kad likom gyvos.

2019-11-28, 12:39 | 1

Gydytoja maloni tačiau nenustatė ligos buvo sunki preeklampsija ko pasekoje buvo negydyta nors buvau paguldyta tačiau gydymas nebuvo paskirtas joks. Ko pasekoje vaikuciui gimdymo trauma, svoris neaugęs. Atvažiavus paziurejo tonusus kudikelio šokinejo iki 100 sako tai gerai atvaziuosi kita savaite nors sakiau kad atrodo, kad pagimdysiu tuoj, taip ir buvo pagimdziau kita diena 38savaiciu.. gydytoja išvis nekreipe demesio į nieka atrodo. Gimdymas ištiko būnant kitam mieste, neštumo sekimo knygele tuščia nes nieko nebuvo supildžiusi. Visa šita isterija galejo pasibaigti blogiau kadangi gimdant buvau praradusi samone.. NEREKOMENDUOJU!!

2019-07-16, 19:09 | 1

Puiki profesionalė! Lankiausi abu nėštumus, taip pat gimdžiau pas ją. REKOMENDUOJU!

2019-05-16, 09:30 | 1

Labai gera ir
profesionali gydytoja! Tik geriausi atsiliepimai.

2018-05-08, 09:21 | 1

Prieš 5metus gimdziau pas ją,dabar vėl planuoju lankytis pas šią daktare,man ji nuostabi ! Puikiai nusimananti apie savo darbą :)

2017-08-17, 18:14 | IP: *.*.*.*
2017-07-06, 14:05 | IP: *.*.*.*
2017-01-29, 20:56 | IP: 84.15.176.118

Super gydytoja

2016-11-28, 19:40 | 1

100% ismananti savo darba profesionale:)

2015-08-23, 21:52 | IP: 83.181.161.189

Super gydytoja!

2014-12-30, 13:22 | IP: *.*.*.*

2014-03-25, 12:06 | IP: 212.117.21.136

pagimdžiau tik JOS dėka antrą vaikutį natūraliai,po pirmo Cezario..profesionalumas,tvirtumas,griežtumas ir asmenybės jėga-viskas super.jei turėčiau-susimokėčiau bet kiek. bet nedaviiau nė cento,nes neturėjau. mano nuoširdi padėka ir pagarba. AČIŪ už dukrą.

2014-01-07, 00:14 | IP: 178.16.41.141

Palyginus su kitomis specialistemis, si buvo pati pati, profesionali,nedaugzodziaujanti, puiki asmenybe

2013-04-16, 07:33 | IP: 212.52.48.105

Puiki gydytoja! Jos profesionalumo deka si pavasari pasauli isvydo musu dukryte. Ir bendraujanti puikiai- tikrai nepavadinciau jos grubia ;).Viska isaiskina, zodziu tai rupestinga gydytoja. O kam reikia vadinamo "saldumo" ir perdeto demesio bei sokinejimo aplink tai is jos to nesulauksite ;)