Pacientai, kurie rekomenduoja Regimantas Žitkauskas, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05298, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-06-16, 18:47 | Registruotas lankytojas 4

Ačiū gydytojui už išsamią konsultaciją, esant reikalui būtinai vėl kreipsimės į Jus! Visiems rekomenduoju!

2021-03-08, 17:47 | Registruotas lankytojas 2

Vizito metu gydytojas pasakojo pasakėles apie Napaleoną, nukritusį nuo arklio, nepasiūlęs rengenologinio gydymo, parodė rebilitacinius jėgos pratimus, kuriuos darant mano būklė tik pablogėjo. Kreipusis į kitą gydytoją, diagnozuotas sąnario kremzlės atsisluoksniavimas, kuriam jėgos pratimai visiškai yra netinkami, reikalingas chirurginis gydymas. Tenka labai abejoti gydytojo medicininiais laipsniais.

2021-01-27, 00:24 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau pasakyti tiems, kas susirūpinę dėl daktaro kompetencijos ir humoro jausmo. Lankausi pas jį nuo 10 metų (man dabar 21) ir šis gydytojas visada juokauja, nes kaip pats paaiškino - norint apžiūrėti žmogų, jo stuburo būklę bei slankstelis, žmogaus raumenys turi būti atsipalaidavę. O tiek vaikas, tiek suaugęs žmogus, nuėjęs pas bet kokį gydytoją būną įsitempęs ir žmogui padėti labai sunku. Tad taip, mums pats pirmas buvo labai keistas, tėvai galvojo, kad daktaras truputį "kvaištelėjęs", tačiau paaiškinęs situaciją, viską puikiai supratome. Ir norėčiau pamatyt, kaip jis jums atstatytų slankstelius į vietą, jeigu Jūsų raumenys būtų įsitempę. Nes tai yra NEĮMANOMĄ. Tad pirma pasidomėkit, kad ir pasiklauskite tiesiogiai dėl daktaro humoro, o tik tada rašykite nesąmones. :) Lankausi per metus kelis kartus, visada išsprendžia problemas ir tikrai konsultacija verta jos kainos.

2020-09-10, 02:39 | Registruotas lankytojas 2

Problemos neišsprendė. Kaina per didelė !

2020-07-28, 17:30 | Registruotas lankytojas 1

Sakė, kad po dviejų dienų būsiu sveika. Deja, skausmai nepraėjo, pratimų neskyrė jokių. Vizito metu gydytojas buvo linksmas, bet jo juokeliai man nepadėjo.

2020-06-23, 19:34 | Registruotas lankytojas 3

Malonus, konkretus, profesionalus gydytojas. Atsakė į visus rūpimus klausimus. Rekomenduoju!!!

2020-06-21, 07:23 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūrėjo mano kūdikį profilaktiškai. Atsakė į rūpimus klausimus. Matosi, kad gydytojui patinka jo darbas, moka dirbti su vaikais. Rekomenduoju!

2020-03-06, 09:27 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas ir žmogus! Unikalus specialistas. Sakau tai nuo savęs ir nuo mano pažįstamų, kurie taip pat jį labai labai giria.

2020-02-23, 11:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas

2020-02-23, 09:10 | Registruotas lankytojas 2

Didelis turtas mūsų tautai turėti tokį daktarą. Švelniausiu būdu per kelias minutes atstato stuburo slankstelius į vietą, ir įspėja be ypatingo reikalo pas jį daugiau nevaikščioti, kad be reikalo netampyti slankstelių. Palyginus su kitais manualistais, kurie tratina stuburą visu svoriu ir reikalauja dar ir dar pas juos lankytis, nors rezultatas labai abejotinas - dangus ir žemė.

2020-01-12, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Esu nustebes gydytojo profesenalumu...
netikejau,bet po keliu minuciu atstate stuburo funkcija....
Aciu Jums!,,,????

2019-11-21, 11:29 | Registruotas lankytojas 5

Gydytojo pastovus bereikšmis humoras išdavė jo nekompetenciją. Be galo juokauja , nors visai nejuokinga. Į problemą žiūri taip pat juokaudamas, bet problemos išspręsti nesugeba. Kreipėmės 2 kartus jokio rezultato, o gydytojas tik juokauja...
Nerekomenduoju šio gydytojo.

2019-11-15, 10:44 | Registruotas lankytojas 1

Šaunus gydytojas, savo srities profesionalas. Rekomenduoju 100%

2019-10-14, 13:08 | Registruotas lankytojas 5

Po gimdymo kamavo siaubingi nugaros skausmai, iš lovos keldavausi “keturiom” ir su ašarom. Visi aplink sakė “epidūras kaltas”! Nuvežus mažylį pas šį gydytoją profilaktiniam klubo sąnario patikrinimui, užsiminiau ir apie savo skausmus. Nusišypsojo ir liepė rengtis: 5 slanksteliai buvo ne savo vietose... per dvi minutes mano skausmo nebeliko!!! Jokių vaistų, masažų, šildymų ar pan. Ačiū, Gydytojau!

2019-10-10, 18:25 | Registruotas lankytojas 7

Vienas geriausiu sutiktu gydytoju. 10 is 10, tiesiog nuostabus

2019-10-01, 06:59 | Registruotas lankytojas 5

Nerealus gydytojas! Buvau pas ji 2013 ir antra krta 2019 m. Su sypsena, gera nuotaika tuomet ir dabar:) iskart radomproblema ir atstate slankstelius i vieta. Ir vel jauciuos kaip zmogus! Sypsena nenulipa nuo veido! Aciuuuuuu! Nuosirdziausias aciuuuu!!!!!!

2019-05-05, 20:48 | Registruotas lankytojas 5

Superinis

2019-04-14, 19:09 | Registruotas lankytojas 8

Švelnus, ramus, tikras Gydytojas! Geriausias vaikų ortopedas, kurį teko matyti savo praktikoje.

2019-02-28, 22:26 | Registruotas lankytojas 1

Savo srities tikras specialiskas. Kamavausi su klubų skausmu 10 metų. Kiti daktarai diagnozavo klubo kremzlės išdilimą (nors man tik 25 metai) ir vienintelį būdą išgytyi - klubo dalies implantą senatvėje. Šis gyditojas iš kart pamatė mano bėdą ir per kelias minutes atstatė viską į vietas. Išėjusi iš kabineto jaučiausi naujai gimusi... iki dabar su klubais problemų neturiu. Viską labai paprastai ir su jumoru paaiškino. Ypač rekomenduoju.

2019-01-25, 13:12 | Registruotas lankytojas 4

Lankėmės dėl klubų echoskopijos vaikui. Gydytojas moka bendrauti su vaikais, apžiūros metu kalbino vaiką, visa apžiūra praėjo be ašarų. Išsamiai atsakė į visus mano užduotus klausimus. Rekomenduočiau gydytoją ir kitiems.

2018-09-13, 16:08 | Registruotas lankytojas 2

Superinis gydytojas! Labai gražiai elgėsi su vaiku. Matosi, jog žmogus myli savo darbą ir vaikus. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus.

2018-09-12, 13:11 | Registruotas lankytojas 1

Šiandieną buvome pas gydytoją Regimantą Žitkauską. Vaikiukui darė klubų echoskopiją. Išvados puikios. Mums, tėveliams, labai patiko šis gydytojas. Ką tik įėjus į kabinetą, pasijautė šiltas bendravimas, labai gražiai elgėsi su vaikučiu ir kalbino jį atlikdamas echoskopiją. Mažiukas neverkė, įdėmiai klausė ir stebėjo gydytoją. Labai rekomenduoju. Kad tik daugiau tokių specialistų pas mus būtų. Šiltas ir nuoširdus Ačiū nuo Stankevičių šeimos :)

2018-06-08, 07:35 | Registruotas lankytojas 7

Fantastiškas gydytojas! Mielai, kūrybiškai, nuoširdžiai bendrauja net su pačiais mažiausiais vaikais.

2018-05-23, 07:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikaus gydytojo pavyzdys. Tai mano buvo nauja patirtis, kai užėjus pas gydytoją tavęs paklausia kuo galėčiau tau padėti, savo srities profesionalas, sukuriantis gerą atmosferą, paprastais terminais paaiškina kokia tavo situacija, pateikia aiškius patarimus ir dar palinki, kad kuo mažiau tektų lankytis pas gydytojus:). 100 proc. rekomenduoju:)

2018-04-10, 11:39 | Registruotas lankytojas 2

Geras gydytojas, moka gražiai bendrauti su vaikais, atrodo tikras savo srities žinovas. Su abiem vaikais buvau pas jį klubo sąnario tyrimui, viskas praėjo labai gerai abu kartus. Kadangi mums nereikėjo jokio gydymo, tik pasitikrinti, tai jo gydymo metodų pakomentuoti negaliu, nes nesusidūriau. Bet apskritai gydytojas malonus, linksmas, labai tinka, jeigu vaikai bijo gydytojų ar pan. :)

2018-03-21, 08:19 | Registruotas lankytojas 1

Kankinausi su nugaros skausmais gal keturis menesius,lankiau visokius masazus,mankstas.sildymus niekas nepadejo.o daktaras per 15 minuciu suremontavo.Labai geras specialistas.malonus zmogus.visiems rekomenduoju kas turi problemu su stuburu.

2018-02-08, 12:58 | Registruotas lankytojas 2

Neseniai grįžau iš vizito pas šį gydytoją ir iškarto nusprendžiau parašyti atsiliepimą. Nors dar negaliu pasakyti ar gydymas geras, nes tik šiandien pirmą kartą susitikau su gydytoju apžiūrai, tačiau galiu pasakyti, kad buvau labai maloniai priimta, buvo atsakyta į visus mano klausimus. Labai džiaugiuosi, kad pasiskaičiau atsiliepimus pinceto puslapyje ir pasirinkau būtent šį gydytoją. Išėjau iš kabineto su šypsena ir gera nuotaika visai dienai :)
Dėl pačio vizito: gydytojas išklausė mano nusiskundimus, uždavė atitinkamus klausimus, po to patikrino mano sanarių būklę. Kadangi mano nusiskundimai nėra rimti, neturiu jokių traumų, rekomendavo ilgalaikį gydymą homeopatiniais vaistais ir rekomendavo įsigyti padelius.
Smagu, kai tave pasitinka savo darbą mylintis specialistas :) To nesuvaidinsi. Sėkmės ieškantiems, iš karto perspeju, kad pas šį gydytoją didelės eilės (laukiau vizito 2 mėnesius).

2017-12-28, 11:37 | Registruotas lankytojas 6

Pas šį gydytoją atgynė išvaržos bei gauta rekomendacija. Pirmojo vizito metu sėdėjau kaip siurealistiniame filme (gerąja prasme žinoma) - dalį veriančio ir nemalonaus skausmo panaikino čia pat paguldęs ant gulto (beje visai neskausminga), o kita dalis kaip kad gydytojas pažadėjo praėjo per 2 dienas. Dabar žinau - tai mano šiaudas už kurio visad griebiuosi kai dėl veriančio skausmo jau nebegaliu normaliai gyventi, dirbti, kai neveikia joki Xefos, Naklofenai, Arcoxio tai keliauju pas gerb. gydytoją Regimantą. Tokius talentus privalome išlaikyti Lietuvoje, privalome rūpintis kad jie kam nors perduotų savo žinias. Dabar jau nesistebiu skaitydamas, kad pas jį klientai važiuoja iš visos Lietuvos.

2017-10-17, 10:53 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo srities specialistas! Labai geras gydytojas!

2017-09-28, 15:25 | Registruotas lankytojas 4

Labai detaliai paaiškino mano situaciją, paaiškino, kur rasti dar daugiau informacijos. Konsultacijos metu elgėsi labai supratingai, išsiklausinėjo visų detalių, įdėmiai išanalizavo skaudančią vietą.

2017-08-20, 17:53 | IP: 217.22.44.196

labai puikus gydytojas ismanantis savo darba til labai gaila kad nebeatvyksta i Mazeikius jo labai reikia mano dukrai

2017-07-21, 22:02 | IP: 78.60.2.50

Dukrai taip "susuko""nugara, kad batu neuzsimove.Seskines poliklinikoj -nieko, tomografija pazadejo po menesio...Darem nuotrauka privaciai laabai brangiai...
Daug kam padejo ir rekomendavo nueiti pas daktara Zitkauska.Su jumoru, per puse valandos ,net nepaziurejes i mano brangias nuotraukas ja gydytojas isleido besisypsancia ir sulaisva nugara.Negalejau patiketi!Rekomenduoju dabar drasiai visiems, kol kas dar niekam neteko nusivilti.

2017-06-09, 22:20 | IP: 78.60.7.169

Puikus Gydytojas, tikras savo srities profesionalas. Atstate kaklo slankstelius. Nuosirdziausiai Gydytojui Dekoju .

2017-05-31, 18:25 | IP: 78.60.23.139

Puikus gydytojas, super specialistas, moka elgtis su vaikais, ismano ju psichologija, ne tik savo sriti, . pirmą kart mažoji atejo į gydytojo kabineta verkdama (kaip įprasta) o isejo rami, pas kitus gyd paprastai be asaru neapsieinam.

2017-05-26, 11:01 | IP: *.*.*.*
2017-05-15, 22:19 | IP: 78.60.46.16

Nuostabus gydytojas, turintis gerą humoro jausmą. Profesionalas, gebantis paprastai išaiškinti ligos ir gydymo esmę. Esu labai dėkinga už suteiktą gydymą.

2017-04-04, 11:19 | Registruotas lankytojas 1

Tikras savo srities profesionas. Puikiai moka dirbti ir su suaugusiais ir su vaikais. Nuostabus jumoro jausmas-tai taip pat gydo!

2017-03-08, 10:00 | IP: 88.119.192.89

Puikus ir malonus gydytojas. Išsamiai paaiškino problemą naudodamasis maketu bei skyrė daug laiko patarimams kaip sveikai sportuoti ir prižiūrėti save.

2017-03-06, 12:54 | IP: 88.119.146.150

Nuostabus gydytojas, atstatė sprando slankstelius ir baigėsi galvos skausmai ir pykinimai, išsamiai viską paaiškino ir patarė..ačiū jam

2017-02-21, 12:50 | IP: 213.197.143.19

Geranoriškas gydytojas, ateinu pas jį kai pradėda skaudėti nugarą. Pastato slankstelius į vietą ir liuks.

2017-02-08, 05:45 | IP: 213.159.47.253

Puikus ir smaikstus gydytojas! Issamiai atsake i rupimus klausimus..

2017-01-31, 18:19 | IP: 148.177.129.212

Puikus žmogus ir specialistas. Per pirmą apsilankymą išgydė problemą su kuria gyvenau 3 metus :( Rekomendavau jį dar eilei draugų ir pažįstamų - tik geri atsiliepimai. 2 metukų dukrai poliklinikoj diagnozavo klubo sąnario uždegimą su 2 sav. gulimu režimu. Nevežiau pas jį, pagydė per 5 min. Pasirodo, ir vaikams būna "radikulitas". Patarimai kaip elgtis tokiais atvejais irgi labai gelbėjo vėliau, kai susidūrėme su tokia pat problema.

2017-01-28, 20:26 | IP: 31.209.70.136

Labai malonus ir šmaikštus gydytojas, net apžiūros metu mūsų leliukas nejautė diskonforto ar baimės. Labai džiaugiamės maloniai aptarnavus, o labiausiai džiaugiames, kad mūsų leliukas sveikutis :)

2016-12-10, 08:52 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas,puikus žmogus

2016-11-25, 18:10 | IP: 188.69.223.229

Gydytojas daro stebuklus! Didžiulis Jam ačiū!Labai rekomenduoju

2016-11-04, 11:03 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, labai padejo, kai skubiai reikejo pagalbos.

2016-09-21, 01:01 | IP: 78.56.125.38

Gydytojas, kuris išgydė mano sūnų. Kiti gydytojai to padaryt nesugebėjo. Didelis ačiū.

2016-08-03, 12:38 | IP: 89.117.177.197

dėl vizito susitarta buvo asmeniškai.Priėmė laiku. Atrodė , kad labai skuba, todėl neklausinėja daug, bet labai malonus toks,, nedaktariškas''.Vienu judesių sustatė slankstelį, bet šiek tiek pasigedau info apie tolesnį gydymą:ar dar vartoti vaistus, kaip konkrečiai mankštinti nugaros raumenis. Bet turbūt reikėjo pačiai pasiruošti tuos klausimus...

2016-07-28, 13:38 | IP: 5.20.98.220

Pats kompetetingiausias ir maloniausias gydytojas,kokį yra tekę sutikti,200% rekomendacijos!

2016-06-22, 06:05 | IP: 79.132.168.137

Ačiū gydytojui už atvirumą,rūpestingumą ir nuraminimą.

Esate Regimantas Žitkauskas?