Pacientai, kurie rekomenduoja Regimantas Žitkauskas, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05298, Galiojanti

2019-05-05, 23:48 | 4

Superinis

2019-04-14, 22:09 | 7

Švelnus, ramus, tikras Gydytojas! Geriausias vaikų ortopedas, kurį teko matyti savo praktikoje.

2019-03-01, 00:26 | 1

Savo srities tikras specialiskas. Kamavausi su klubų skausmu 10 metų. Kiti daktarai diagnozavo klubo kremzlės išdilimą (nors man tik 25 metai) ir vienintelį būdą išgytyi - klubo dalies implantą senatvėje. Šis gyditojas iš kart pamatė mano bėdą ir per kelias minutes atstatė viską į vietas. Išėjusi iš kabineto jaučiausi naujai gimusi... iki dabar su klubais problemų neturiu. Viską labai paprastai ir su jumoru paaiškino. Ypač rekomenduoju.

2019-01-25, 15:12 | 4

Lankėmės dėl klubų echoskopijos vaikui. Gydytojas moka bendrauti su vaikais, apžiūros metu kalbino vaiką, visa apžiūra praėjo be ašarų. Išsamiai atsakė į visus mano užduotus klausimus. Rekomenduočiau gydytoją ir kitiems.

2018-09-13, 19:08 | 2

Superinis gydytojas! Labai gražiai elgėsi su vaiku. Matosi, jog žmogus myli savo darbą ir vaikus. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus.

2018-09-12, 16:11 | 1

Šiandieną buvome pas gydytoją Regimantą Žitkauską. Vaikiukui darė klubų echoskopiją. Išvados puikios. Mums, tėveliams, labai patiko šis gydytojas. Ką tik įėjus į kabinetą, pasijautė šiltas bendravimas, labai gražiai elgėsi su vaikučiu ir kalbino jį atlikdamas echoskopiją. Mažiukas neverkė, įdėmiai klausė ir stebėjo gydytoją. Labai rekomenduoju. Kad tik daugiau tokių specialistų pas mus būtų. Šiltas ir nuoširdus Ačiū nuo Stankevičių šeimos :)

2018-06-08, 10:35 | 7

Fantastiškas gydytojas! Mielai, kūrybiškai, nuoširdžiai bendrauja net su pačiais mažiausiais vaikais.

2018-05-23, 10:42 | 1

Puikaus gydytojo pavyzdys. Tai mano buvo nauja patirtis, kai užėjus pas gydytoją tavęs paklausia kuo galėčiau tau padėti, savo srities profesionalas, sukuriantis gerą atmosferą, paprastais terminais paaiškina kokia tavo situacija, pateikia aiškius patarimus ir dar palinki, kad kuo mažiau tektų lankytis pas gydytojus:). 100 proc. rekomenduoju:)

2018-04-10, 14:39 | 1

Geras gydytojas, moka gražiai bendrauti su vaikais, atrodo tikras savo srities žinovas. Su abiem vaikais buvau pas jį klubo sąnario tyrimui, viskas praėjo labai gerai abu kartus. Kadangi mums nereikėjo jokio gydymo, tik pasitikrinti, tai jo gydymo metodų pakomentuoti negaliu, nes nesusidūriau. Bet apskritai gydytojas malonus, linksmas, labai tinka, jeigu vaikai bijo gydytojų ar pan. :)

2018-03-21, 10:19 | 1

Kankinausi su nugaros skausmais gal keturis menesius,lankiau visokius masazus,mankstas.sildymus niekas nepadejo.o daktaras per 15 minuciu suremontavo.Labai geras specialistas.malonus zmogus.visiems rekomenduoju kas turi problemu su stuburu.