Pacientai, kurie rekomenduoja Regimantas Žitkauskas, %

Išduota: 2004-12-24, Nr. MPL-05298, Galiojanti

2020-02-23, 13:45 | 1

Nuostabus gydytojas

2020-02-23, 11:10 | 2

Didelis turtas mūsų tautai turėti tokį daktarą. Švelniausiu būdu per kelias minutes atstato stuburo slankstelius į vietą, ir įspėja be ypatingo reikalo pas jį daugiau nevaikščioti, kad be reikalo netampyti slankstelių. Palyginus su kitais manualistais, kurie tratina stuburą visu svoriu ir reikalauja dar ir dar pas juos lankytis, nors rezultatas labai abejotinas - dangus ir žemė.

2020-01-12, 21:05 | 1

Esu nustebes gydytojo profesenalumu...
netikejau,bet po keliu minuciu atstate stuburo funkcija....
Aciu Jums!,,,????

2019-11-21, 13:29 | 2

Gydytojo pastovus bereikšmis humoras išdavė jo nekompetenciją. Be galo juokauja , nors visai nejuokinga. Į problemą žiūri taip pat juokaudamas, bet problemos išspręsti nesugeba. Kreipėmės 2 kartus jokio rezultato, o gydytojas tik juokauja...
Nerekomenduoju šio gydytojo.

2019-11-15, 12:44 | 1

Šaunus gydytojas, savo srities profesionalas. Rekomenduoju 100%

2019-10-14, 16:08 | 4

Po gimdymo kamavo siaubingi nugaros skausmai, iš lovos keldavausi “keturiom” ir su ašarom. Visi aplink sakė “epidūras kaltas”! Nuvežus mažylį pas šį gydytoją profilaktiniam klubo sąnario patikrinimui, užsiminiau ir apie savo skausmus. Nusišypsojo ir liepė rengtis: 5 slanksteliai buvo ne savo vietose... per dvi minutes mano skausmo nebeliko!!! Jokių vaistų, masažų, šildymų ar pan. Ačiū, Gydytojau!

2019-10-10, 21:25 | 5

Vienas geriausiu sutiktu gydytoju. 10 is 10, tiesiog nuostabus

2019-10-01, 09:59 | 4

Nerealus gydytojas! Buvau pas ji 2013 ir antra krta 2019 m. Su sypsena, gera nuotaika tuomet ir dabar:) iskart radomproblema ir atstate slankstelius i vieta. Ir vel jauciuos kaip zmogus! Sypsena nenulipa nuo veido! Aciuuuuuu! Nuosirdziausias aciuuuu!!!!!!

2019-05-05, 23:48 | 5

Superinis

2019-04-14, 22:09 | 8

Švelnus, ramus, tikras Gydytojas! Geriausias vaikų ortopedas, kurį teko matyti savo praktikoje.

2019-03-01, 00:26 | 1

Savo srities tikras specialiskas. Kamavausi su klubų skausmu 10 metų. Kiti daktarai diagnozavo klubo kremzlės išdilimą (nors man tik 25 metai) ir vienintelį būdą išgytyi - klubo dalies implantą senatvėje. Šis gyditojas iš kart pamatė mano bėdą ir per kelias minutes atstatė viską į vietas. Išėjusi iš kabineto jaučiausi naujai gimusi... iki dabar su klubais problemų neturiu. Viską labai paprastai ir su jumoru paaiškino. Ypač rekomenduoju.

2019-01-25, 15:12 | 4

Lankėmės dėl klubų echoskopijos vaikui. Gydytojas moka bendrauti su vaikais, apžiūros metu kalbino vaiką, visa apžiūra praėjo be ašarų. Išsamiai atsakė į visus mano užduotus klausimus. Rekomenduočiau gydytoją ir kitiems.

2018-09-13, 19:08 | 2

Superinis gydytojas! Labai gražiai elgėsi su vaiku. Matosi, jog žmogus myli savo darbą ir vaikus. Atsakė į visus mums rūpimus klausimus.

2018-09-12, 16:11 | 1

Šiandieną buvome pas gydytoją Regimantą Žitkauską. Vaikiukui darė klubų echoskopiją. Išvados puikios. Mums, tėveliams, labai patiko šis gydytojas. Ką tik įėjus į kabinetą, pasijautė šiltas bendravimas, labai gražiai elgėsi su vaikučiu ir kalbino jį atlikdamas echoskopiją. Mažiukas neverkė, įdėmiai klausė ir stebėjo gydytoją. Labai rekomenduoju. Kad tik daugiau tokių specialistų pas mus būtų. Šiltas ir nuoširdus Ačiū nuo Stankevičių šeimos :)

2018-06-08, 10:35 | 7

Fantastiškas gydytojas! Mielai, kūrybiškai, nuoširdžiai bendrauja net su pačiais mažiausiais vaikais.