Pacientai, kurie rekomenduoja Živilė Sabonytė, %

Išduota: 2011-07-18, Nr. MPL-17353, Galiojanti

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20125, Galiojanti

2019-11-29, 11:35 | 2

Nuostabi gydytoja - atidi, kruopšti, stengiasi padėti išspręsti problemą, profesionali, supratinga, rami, kantri. Tik patys geriausi žodžiai apie šią gydytoją. Ačiū,kad paguodė ir nuramino, kai to reikėjo.

2019-11-07, 13:48 | 8

Gydytoja pasirodė labai maloni, draugiška, viską aiskiai išsiaiškino, ir paskyrė gydymą. Neturiu priekaištų.

2018-06-04, 18:54 | 1

Nuostabi gydytoja .Didelis Aciu uz rupestinguma ,supratima .Nuosirdziai dekinga.Atradau pačia šauniausia gydytoja.

2018-04-11, 19:50 | 5

Esu ir būsiu šiai nuostabiai gydytojai dėkinga už savo ir vaikų gyvybes. Puiki savo srities profesionalė, pasižyminti tikslumu, kruopštumu, ramybe, šiltu bendravimu bei optimizmu. Ačiū!

2018-02-15, 22:30 | 2

Puiki Gydytoja, dalykiška, profesionali, labai atidi ir rūpestinka. Nuoširdus AČIŪ ir sėkmės atsakingame darbe bei asmeninės laimės.

2018-02-12, 14:41 | 1

Ši gydytoja priėmė mano gimdymą. Neprisistatė, savo rezidento taip pat nepristatė. Kiekvieną sykį atėjusi patikrinti kaklelio, tikrindama vartė akis, su manimi nebedravo. Pačio gimdymo metu rėkė ir įžeidinėjo, galbūt toks būdas skatinti gimdyvę, bet tai neskatina, o gniuždo. Vyras buvo išvaromas, net tikrinant kaklelio atsidarymą, kodėl? - nežinia.

2018-02-03, 10:23 | 2

Pati geriausia ir nuostabiausia gydytoja kokia esu sutikusi! Gydytoja is didziosios raides. Suteike visa reikalinga informacija. Visa laika jauciausi pati svarbiausia jos paciente ir is atsiliepimu matosi, kad kiekvienas jos pacientas taip jauciasi. Del mano sveikatos ir psichologines ramybes idejo tiek pastangu, kiek net artimiausias draugas neidetu.

2017-11-25, 01:42 | 1

Pati nuostabiausia gydytoja, kokia tik gali buti! :) Tik siltos ir malonios emocijos apima prisiminus musu bendravima...
Didziausias ACIU, uz tai, kad prikele ant koju, baisios toksikozes metu.
Uz rupesti, siluma, zinias nestumo metu...Visos negandos ir baimes buvo issklaidytos greitai, problemos issprestos profesionaliai, simtaprocentinis pozityvas ir maloni sypsena kiekviena karta!
ACIU, uz viska, uz nuostabu laukima ir pasitikima naujo zmogucio!

2017-11-07, 20:36 | 1

Vienareikšmiškai geriausia daktarė, pas kurią teko lankytis..

2017-08-12, 11:43 | IP: 78.63.19.152

Maloni, rūpestinga gydytoja. Švelniai apžiūrėjo, išsamiai viską papasakojo. Rekomenduoju!

2017-07-19, 16:20 | 2

Profesionali, patikima gydytoja, prižiurėjo nėštumo metu ir priėmė gimdyma, likau patenkinta. Turi gera jumoro jausma, moka nuraminti, pilnai valdo situacija, vėl gimdysiu tik pas ja.

2017-05-27, 22:11 | IP: 83.176.174.20

labai profesionali gydytoja. gimdymas buvo labai sudetingas, taciau gydytoja idejo visas pastangas, kad jis klostytusi sklandziai. nemeluosiu - "dirbo iki prakaito"!! labai gerbiu tokius zmones. sekmes Jums gydytoja!

2017-04-02, 00:29 | IP: 193.219.87.70

Tai gydytoja iš didžiosios raidės: rūpestingumas, optimizmas, visapusiškas paciento palaikymas, pilnas informacijos suteikimas, nuraminimas, padrąsinimas ir visi kiti bruožai taip reikalingi med.personalui. ačiū gydytojai už tai, kad mano stebukliukas sėkmingai auga ir stiprėja po ekstra ir gerokai ankstyvo cp.

2017-02-26, 13:45 | 1

Nors pas gydytoją Živilę patekau atsitiktinai, tai buvo ne tik pati profesionaliausia mano sutikta medikė bet ir ypatingas žmogus. Rodos net jos žodis gydo. Ji padėjo išsaugoti taip lauktą neštumą, todėl tik pas ją pasitikėjau gimdyti. Esame be galo jai dėkingi, nes jos dėka turime sveikutį gražuolį berniuką.

2017-01-10, 23:50 | IP: 78.56.177.98

Po pagalbinio apvaisinimo patyriau sunkios formos kiaušidžių hiperstimuliaciją ir iš jos išplaukiančias pasekmes (skystis pilvo ertmėje, ūminis kepenų uždegimas, trombozė). Gydymas truko virš 2 mėn. Svarbu paminėti, aš dar ir laukiausi.
Per visą šį laiką teko bendrauti su daugybe kompetentingų gydytojų, tačiau gyd. Živilė iš visų išsiskyrė savo profesionalumu, drąsa, iniciatyva ir neįtikėtinomis pastangomis padėti. Mane be galo nustebino tai, kad ji darė daugiau nei atrodytų priklauso: raminančiai konsultavo, subūrė ir konsultavosi su reikiamais specialistais (angiochirurgais, hematologais, toksikologais, gastroenterologais ir t.t.), niekad nepalikdavo klausimų, netuščiažodžiavo ir visad nuoširdžiai rūpinosi mano būkle. Jos dėka ramiau ištvėriau labai sudėtingą laikotarpį ir išsaugojau nėštumą. Be to, girdėjau, kaip ji gražiai bendrauja tiek su kolegomis, tiek su kitais pacientais.
Labai ačiū, gydytoja Živile. Jūs tikrai ypatinga ir net neįsivaizduojate, kaip man padėjote.

Inga