Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Andra Jovaišienė, %

Licencijos

Gydytojas neurologas

Išduota: 2006-06-23, Nr. MPL-08218, Galiojanti

Jovaišienė Andra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jovaišienė Andra?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

69% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

79.5% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

76.3% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.2% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

87% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

62.6% Complete
3.1

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

97.4% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-12-07, 09:26 | 1

Esame dėkingi,kad teikėsi apžiūrėti jūrininkų ligoninės priėmime. Deja,mamytės nuomone elgėsi labai nepagarbiai,nemandagiai,grubiai.Apgailestauju,kad tuo metu nebuvau šalia,gaila.Tikiu,kad senjoras irgi žmogus vertas pagarbos.Linkiu stiprybės ir kantrybės darbo kely.

2019-05-09, 15:24 | 1

Man gyd. Jovaišienę rekomendavo mano šeimos gydytojas, o gyvenu Šiauliuose, kaip labai profesionalią neurologę, kuri rimtiems ligoniams (ne tiems, kur biški galvą skaudą) išsiaiškina problemą ir geriausiai gydymą parenka. Laukiau 2 mėnesius eilėje, bet buvo verta, nes gydytoja tikra savo srities žinovė. Nustatė, kas man yra, paskyrė gydymą - vien jos dėka galiu normaliai gyventi.
Prieš pirmą konsultaciją, kol sėdėjau už durų ir laukiau, mačiau ir girdėjau kaip kiti gydytojai eina su gyd. Jovaišiene konsultuotis, klausti jos nuomonės, tai kaip supratau, ji tikrai ir tarp kitų gydytojų labai vertinama profesionalė.
Gydytoja labai konkreti ir nuoširdi, atvirai išdėsto kas kaip yra, dėl ko man dar labiau patiko. Ačiū, gydytoja, rekomenduosiu jus visiems, kam tik reikės TIKROS neurologės.

2019-03-13, 15:31 | 14

Si gydytoja verta VASPVT demesio. Dar neteko sutikti tokio grubaus, nemalonaus, nemandagaus, negerbiancio, empatijos zmogui neturincio ir is ligonio besityciojancio gydytojo su ryskiais didybes, puikybes pozymiais. Kai vakare su stipriu kraujotakos sutrikimu ir insulto pozymiais atveze GMP, koridoriuje labai stiprius skausmus kenciau 2val., kol si poniute iskviesta atejo, o pasirodziusi, pradejo savo "sou": ko drybsau, liepe greiciau keltis ir eiti (esu po labai sunkiu traumu, stuburo luziu ir kt., daugybiniu operaciju, sunkiai judu ir tik su pagalba). Gydytoja su manimi elgesi labai grubiai, nepagarbiai, netaktiskai, nesilaike gydytojo profesines etikos principu, kas dar labiau pablogino savijauta. Nieko nesiklause, nieko nenorejo net girdeti ir tiesiai sviesiai pasake, kad jai neidomu. Grubiai atlikdama apziura, sukele stipru skausma. Linkeciau siai poniai ismokti bendrauti su pacientais, o jei sunkiai sekasi-psichologas konsultuoja vietoje.

2018-11-13, 09:03 | 3

Dėl galvos skausmo skyrė psichiatrinius vaistus. Ar nevertėtų, gerbiamoji, pradėti gydymą nuo paprastesnių tokių kaip kraujotaką ir smegenų darbą gerinančių pvz. Vinpocetine ? Psichiatrinių vaistų nevartojau, pasiskyriau savo nuožiūra Vinpocetine, po kelių tablečių problemos neliko. P .S. Galvos skausmas buvo žiemą per speigus -25C, dėl ko net jaunam žmogui, turinčiam kraujotakos problemų, gali dar labiau susiaurėti kraujagyslės. Jei klystu, lauksiu komentaro: johndanielss45@gmail.com

2017-06-16, 03:47 | IP: 78.56.175.73

Pati nuostabiausia gydytoja. Tikra profesionalė, žino ką daro. Prieš tai teko lankytis pas kelis kitus gydytojus, tai prirašė nesamonių ir tiesiog siuntinėjo nuo vieno gydytojo pas kitą. Paklausiusi draugės rekomendacijos užsirašiau pas šią gydytoją ir iki gyvenimo galo lankysiuos tik pas ją. Iškart nustatė ligą! Viską aiškiai ir konkrečiai paaiškino. Todėl šlykštu skaityt tuos kelis neteisingus komentarus. Sveikatos ir laimės gydytojai ir jos šeimynai.

2017-05-28, 00:18 | IP: 77.219.227.76

gera specialistė, konkrečiai išsprendžia problemą

2016-10-21, 11:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-02-11, 22:40 | IP: 77.79.62.19

Nuostabi, profesionali, rūpestinga gydytoja. Suteikia visą informaciją apie ligą, jos pobūdį, priežastis ir pasekmes. Lankėmės pirmą kartą ir tikrai tapsime nuolatiniais pacientais. Džiaugiamės, kad dar yra tokių atsidavusių savo darbui gydytojų.