Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Černauskas, %

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19200, Galiojanti

2019-10-04, 16:25 | 3

Puikus, paprastas, dėmesingas, dorai atliekantis savo darbą gydytojas, gebantis ne tik įsigilinti į ligonio problemas, bet kantriai, jautriai bendrauti su paciento artimaisiais.
Gaila, kad panašių gydytojų tenka sutikti nedaug.
Sėkmės jam!

2019-09-09, 07:28 | 1

Susidūrėme su šiuo gydytoju skubios pagalbos centre Lazdynų ligoninėje. Tai labai malonus, atidus gydytojas. Viską išaiškino labai išsamiai ir profesionaliai. Nebaisu patekti į tokio gydytojo rankas. Linkime Jam kuo didžiausios sėkmės profesinėje srityje!

2019-02-12, 22:33 | 8

Nors man neteko sutikti šio Gydytojo ir, laimei, neprireikė pagalbos, tačiau, Pilies g. knygyne pastebėjus kraštiečio knygą, sužavėjo jauno mediko iniciatyva, drąsa, siekis tobulėti ir daugybė kitų bruožų, kuriuos jau paminėję pacientai. Gero kelio!

Černauskas Andrius atsakė

Smagu girdėti, ačiū! Jums to ir linkiu - kad niekada netektų susitikti mano darbe! Jau geriau prasilenkime/susitikime Pilies gatvėje, knygyne ar bet kur kitur, po darbo, prie knygos! :)

2018-02-14, 12:50 | 4

Nuostabus, šiltas, profesionalus, paprastai bendraujantis, atidus jaunas gydytojas. Patys geriausi atsiliepimai. Didelės sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!

Černauskas Andrius atsakė

Malonu, kad pastebite, įvertinate, pasakote. Džiaugiuosi, kad pavyko jums padėti. Ačiū jums.

2017-10-10, 19:01 | 2

Tiesiog aciu Jums uz tai,kad esate! Po to kai du menesius nuolat lankiausi pas gydytojus ir nieko konkreciai niekas nepasake patekau pas si nuostabu ir rupestinga gydytoja.Konsultacija mane tiek nustebino ir suteike vilties jog Lietuvoje dar yra daktaru kuriems nuosirdziai rupi zmogus.Dar karta didelis Jums Aciu! Sekmes Jums nelengvam darbe!

Černauskas Andrius atsakė

Labai džiaugiuosi, kad vizitas buvo produktyvus. Ačiū už gerus linkėjimus.

2017-10-05, 10:41 | IP: 5.20.154.137

Esu dėkinga gydytojui už jo kompetenciją. Išsamiai atsakė į visus klausimus, po stebėjimo suteikė rekomendacijų, informavo apie tolimesnę gydymo eigą. Profesionalus, žmogiškas, kompetetingas bei atsakingas gydytojas. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū. Stengiuosi dėl jūsų, pacientų, ir jei jūs tai pajaučiate, kyla natūralus noras stengtis dar labiau. Sveikite.

2017-05-12, 03:44 | IP: 193.202.91.11

Viskas apie šį gydytoją jau parašyta. Belieka tik jam padėkoti ir palinkėti stiprybės kuo ilgiau išlikti tokiu žmogumi ir mediku. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums už linkėjimus. Labai malonu girdėti.

2017-01-03, 01:21 | IP: 89.117.201.25

Geras gydytojas, smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, tolimesniam gydymui.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū už atgalinį ryšį. Tikiuosi bent kiek prisidėjęs prie jūsų sveikatos pagerinimo.

2016-07-01, 09:07 | IP: 88.119.49.50

Labai tolerantiškas ir taktiškas gydytojas Tikrai dirba sau skirtoje vietoje. Pirmą kartą susiduriau su gydytojų, nors lankyis teko daug kartų, tikrai likau patenkinta, labai idėmiai išklausė mano nusiskundimus, viską paaiškino (buvo daryti kraujo tyrimai), ir dar kokis 3 karus perklausė, ar viską gerai supratau. Manau daug kam reikėtų pasimokyti iš tokio jauno gydytojo darbo. Šaunuolis!!!!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums, kad pasidalinote įspūdžiais apie mano darbą. Kartais susimąstau ar viską darau gerai, ir tikriausiai niekas kitas, tik pacientai gali tai įvertinti.

2016-05-30, 09:40 | IP: 213.252.243.253

Super gydytojas;geras profesionalas, demesingas, viska smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, siuntimo tolimesniam gydymui...KAD VISI GYDYTOJAI BUTU TOKIE...

Černauskas Andrius atsakė

Dėkoju už gerus žodžius, jie niekada neleis man sustoti viską atlikti dar geriau.