Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19200, Galiojanti

Černauskas Andrius dirba šiose gydymo įstaigose

2017-10-10, 19:01 | registruotas lankytojas

Tiesiog aciu Jums uz tai,kad esate! Po to kai du menesius nuolat lankiausi pas gydytojus ir nieko konkreciai niekas nepasake patekau pas si nuostabu ir rupestinga gydytoja.Konsultacija mane tiek nustebino ir suteike vilties jog Lietuvoje dar yra daktaru kuriems nuosirdziai rupi zmogus.Dar karta didelis Jums Aciu! Sekmes Jums nelengvam darbe!

2017-10-05, 10:41 | IP: 5.20.154.137 Kas parašė?

Esu dėkinga gydytojui už jo kompetenciją. Išsamiai atsakė į visus klausimus, po stebėjimo suteikė rekomendacijų, informavo apie tolimesnę gydymo eigą. Profesionalus, žmogiškas, kompetetingas bei atsakingas gydytojas. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū. Stengiuosi dėl jūsų, pacientų, ir jei jūs tai pajaučiate, kyla natūralus noras stengtis dar labiau. Sveikite.

2017-05-12, 03:44 | IP: 193.202.91.11 Kas parašė?

Viskas apie šį gydytoją jau parašyta. Belieka tik jam padėkoti ir palinkėti stiprybės kuo ilgiau išlikti tokiu žmogumi ir mediku. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums už linkėjimus. Labai malonu girdėti.

2017-01-03, 01:21 | IP: 89.117.201.25 Kas parašė?

Geras gydytojas, smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, tolimesniam gydymui.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū už atgalinį ryšį. Tikiuosi bent kiek prisidėjęs prie jūsų sveikatos pagerinimo.

2016-07-01, 09:07 | IP: 88.119.49.50 Kas parašė?

Labai tolerantiškas ir taktiškas gydytojas Tikrai dirba sau skirtoje vietoje. Pirmą kartą susiduriau su gydytojų, nors lankyis teko daug kartų, tikrai likau patenkinta, labai idėmiai išklausė mano nusiskundimus, viską paaiškino (buvo daryti kraujo tyrimai), ir dar kokis 3 karus perklausė, ar viską gerai supratau. Manau daug kam reikėtų pasimokyti iš tokio jauno gydytojo darbo. Šaunuolis!!!!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums, kad pasidalinote įspūdžiais apie mano darbą. Kartais susimąstau ar viską darau gerai, ir tikriausiai niekas kitas, tik pacientai gali tai įvertinti.

2016-05-30, 09:40 | IP: 213.252.243.253 Kas parašė?

Super gydytojas;geras profesionalas, demesingas, viska smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, siuntimo tolimesniam gydymui...KAD VISI GYDYTOJAI BUTU TOKIE...

Černauskas Andrius atsakė

Dėkoju už gerus žodžius, jie niekada neleis man sustoti viską atlikti dar geriau.

2016-02-02, 09:56 | IP: 141.227.1.32 Kas parašė?

Dėkingi gydytojui už žmogiškumą, profesionalumą, atkaklų norą padėti ir palengvinti net ir senukų kančias.
Labai linkiu,kad ta nelengva patirtis "pragaro laboratorijoje" jums šimteriopai sugrįžtų gerumu ir dėkingumu.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, kad atkreipėte dėmesį į tai, jog net "verdant pragarui" priėmimo skyriuje mes sugebame atlikti savo darbą. Atsiprašau, kad teko palūkėti, nes buvo labiau mirštančių. Na ir mūsų toks darbas - senstant visuomenei, vis dažniau ir daugiau mūsų pacientų yra garbaus amžiaus.

2015-12-23, 09:02 | IP: 89.116.210.22 Kas parašė?

Rūpestingas gydytojas, stengiasi kuo nuodugniau įsigilinti į paciento problemą, ieškoti tinkamų gydymo būdų; domisi naujausiomis mokslo tendencijomis.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, jūsų atvejis man ir kolegoms buvo ir išlieka neeilinis. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę nukreipti pas specialistus, kurie geriau išmano jūsų ligą ir, manau, bendraudami su užsienio gydytojais rasite gydymą.