Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19200, Galiojanti

2017-01-02, 23:21 | IP: 89.117.201.25

Geras gydytojas, smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, tolimesniam gydymui.

2016-07-01, 06:07 | IP: 88.119.49.50

Labai tolerantiškas ir taktiškas gydytojas Tikrai dirba sau skirtoje vietoje. Pirmą kartą susiduriau su gydytojų, nors lankyis teko daug kartų, tikrai likau patenkinta, labai idėmiai išklausė mano nusiskundimus, viską paaiškino (buvo daryti kraujo tyrimai), ir dar kokis 3 karus perklausė, ar viską gerai supratau. Manau daug kam reikėtų pasimokyti iš tokio jauno gydytojo darbo. Šaunuolis!!!!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums, kad pasidalinote įspūdžiais apie mano darbą. Kartais susimąstau ar viską darau gerai, ir tikriausiai niekas kitas, tik pacientai gali tai įvertinti.

2016-05-30, 06:40 | IP: 213.252.243.253

Super gydytojas;geras profesionalas, demesingas, viska smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, siuntimo tolimesniam gydymui...KAD VISI GYDYTOJAI BUTU TOKIE...

Černauskas Andrius atsakė

Dėkoju už gerus žodžius, jie niekada neleis man sustoti viską atlikti dar geriau.

2016-02-02, 07:56 | IP: 141.227.1.32

Dėkingi gydytojui už žmogiškumą, profesionalumą, atkaklų norą padėti ir palengvinti net ir senukų kančias.
Labai linkiu,kad ta nelengva patirtis "pragaro laboratorijoje" jums šimteriopai sugrįžtų gerumu ir dėkingumu.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, kad atkreipėte dėmesį į tai, jog net "verdant pragarui" priėmimo skyriuje mes sugebame atlikti savo darbą. Atsiprašau, kad teko palūkėti, nes buvo labiau mirštančių. Na ir mūsų toks darbas - senstant visuomenei, vis dažniau ir daugiau mūsų pacientų yra garbaus amžiaus.

2015-12-23, 07:02 | IP: 89.116.210.22

Rūpestingas gydytojas, stengiasi kuo nuodugniau įsigilinti į paciento problemą, ieškoti tinkamų gydymo būdų; domisi naujausiomis mokslo tendencijomis.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, jūsų atvejis man ir kolegoms buvo ir išlieka neeilinis. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę nukreipti pas specialistus, kurie geriau išmano jūsų ligą ir, manau, bendraudami su užsienio gydytojais rasite gydymą.