Pacientai, kurie rekomenduoja Andrius Černauskas, %

Išduota: 2014-07-02, Nr. MPL-19200, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Skubiosios medicinos gydytojas

Išduota: 2019-06-26, Nr. MPL-23706, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-23, 17:14 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien buvau atvežta į Santaros priėmimo skyrių, pirmas susitikimas su Gyd. Andriumi Černausku buvo labai malonus, išklausė, viską paaiškino nuramino, padarė visus įmanomus tyrimus, buvo suteikta pagalba, paaiškino ir patarė kaip elgtis toliau, daugiau tokių iš pašaukimo gydytojų, nebaisu tokiam gydytojui patikėti sveikatą, sėkmės jums Andriau !

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū už tokį mano kasdienio darbo įvertinimą! Linkiu kuo geriausios ir stipriausios sveikatos!

2020-10-18, 12:02 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus ir atsakingas gydytojas. Kantriai išklausė ir profesonaliai įvertino galimas problemų priežastis. Rekomenduoju ir džiaugiuosi, kad dirba toki specialistai.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū! Man tikrai buvo malonumas savo sugebėjimais padėti jums sunkiu momentu. Tikuosi dabar jau esate pažengęs gydyme. Linkiu sveikatos ir sėkmės!

2019-10-04, 13:25 | Registruotas lankytojas 3

Puikus, paprastas, dėmesingas, dorai atliekantis savo darbą gydytojas, gebantis ne tik įsigilinti į ligonio problemas, bet kantriai, jautriai bendrauti su paciento artimaisiais.
Gaila, kad panašių gydytojų tenka sutikti nedaug.
Sėkmės jam!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums. Pačios stipriausios sveikatos jums ir jūsų artimiesiems!

2019-09-09, 04:28 | Registruotas lankytojas 1

Susidūrėme su šiuo gydytoju skubios pagalbos centre Lazdynų ligoninėje. Tai labai malonus, atidus gydytojas. Viską išaiškino labai išsamiai ir profesionaliai. Nebaisu patekti į tokio gydytojo rankas. Linkime Jam kuo didžiausios sėkmės profesinėje srityje!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums, kad pastebėjote, įvertinote ir pasidalinote tuo. Geriausios sveikatos jums ir jūsų artimiesiems!

2019-02-12, 20:33 | Registruotas lankytojas 8

Nors man neteko sutikti šio Gydytojo ir, laimei, neprireikė pagalbos, tačiau, Pilies g. knygyne pastebėjus kraštiečio knygą, sužavėjo jauno mediko iniciatyva, drąsa, siekis tobulėti ir daugybė kitų bruožų, kuriuos jau paminėję pacientai. Gero kelio!

Černauskas Andrius atsakė

Smagu girdėti, ačiū! Jums to ir linkiu - kad niekada netektų susitikti mano darbe! Jau geriau prasilenkime/susitikime Pilies gatvėje, knygyne ar bet kur kitur, po darbo, prie knygos! :)

2018-02-14, 10:50 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabus, šiltas, profesionalus, paprastai bendraujantis, atidus jaunas gydytojas. Patys geriausi atsiliepimai. Didelės sėkmės ir kantrybės Jūsų darbe!

Černauskas Andrius atsakė

Malonu, kad pastebite, įvertinate, pasakote. Džiaugiuosi, kad pavyko jums padėti. Ačiū jums.

2017-10-10, 16:01 | Registruotas lankytojas 2

Tiesiog aciu Jums uz tai,kad esate! Po to kai du menesius nuolat lankiausi pas gydytojus ir nieko konkreciai niekas nepasake patekau pas si nuostabu ir rupestinga gydytoja.Konsultacija mane tiek nustebino ir suteike vilties jog Lietuvoje dar yra daktaru kuriems nuosirdziai rupi zmogus.Dar karta didelis Jums Aciu! Sekmes Jums nelengvam darbe!

Černauskas Andrius atsakė

Labai džiaugiuosi, kad vizitas buvo produktyvus. Ačiū už gerus linkėjimus.

2017-10-05, 07:41 | IP: 5.20.154.137

Esu dėkinga gydytojui už jo kompetenciją. Išsamiai atsakė į visus klausimus, po stebėjimo suteikė rekomendacijų, informavo apie tolimesnę gydymo eigą. Profesionalus, žmogiškas, kompetetingas bei atsakingas gydytojas. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū. Stengiuosi dėl jūsų, pacientų, ir jei jūs tai pajaučiate, kyla natūralus noras stengtis dar labiau. Sveikite.

2017-05-12, 00:44 | IP: 193.202.91.11

Viskas apie šį gydytoją jau parašyta. Belieka tik jam padėkoti ir palinkėti stiprybės kuo ilgiau išlikti tokiu žmogumi ir mediku. Nuoširdus ačiū.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums už linkėjimus. Labai malonu girdėti.

2017-01-02, 23:21 | IP: 89.117.201.25

Geras gydytojas, smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, tolimesniam gydymui.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū už atgalinį ryšį. Tikiuosi bent kiek prisidėjęs prie jūsų sveikatos pagerinimo.

2016-07-01, 06:07 | IP: 88.119.49.50

Labai tolerantiškas ir taktiškas gydytojas Tikrai dirba sau skirtoje vietoje. Pirmą kartą susiduriau su gydytojų, nors lankyis teko daug kartų, tikrai likau patenkinta, labai idėmiai išklausė mano nusiskundimus, viską paaiškino (buvo daryti kraujo tyrimai), ir dar kokis 3 karus perklausė, ar viską gerai supratau. Manau daug kam reikėtų pasimokyti iš tokio jauno gydytojo darbo. Šaunuolis!!!!

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū jums, kad pasidalinote įspūdžiais apie mano darbą. Kartais susimąstau ar viską darau gerai, ir tikriausiai niekas kitas, tik pacientai gali tai įvertinti.

2016-05-30, 06:40 | IP: 213.252.243.253

Super gydytojas;geras profesionalas, demesingas, viska smulkiai paaiskino apie tyrimo rezultatus, paskirė vaistus, siuntimo tolimesniam gydymui...KAD VISI GYDYTOJAI BUTU TOKIE...

Černauskas Andrius atsakė

Dėkoju už gerus žodžius, jie niekada neleis man sustoti viską atlikti dar geriau.

2016-02-02, 07:56 | IP: 141.227.1.32

Dėkingi gydytojui už žmogiškumą, profesionalumą, atkaklų norą padėti ir palengvinti net ir senukų kančias.
Labai linkiu,kad ta nelengva patirtis "pragaro laboratorijoje" jums šimteriopai sugrįžtų gerumu ir dėkingumu.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, kad atkreipėte dėmesį į tai, jog net "verdant pragarui" priėmimo skyriuje mes sugebame atlikti savo darbą. Atsiprašau, kad teko palūkėti, nes buvo labiau mirštančių. Na ir mūsų toks darbas - senstant visuomenei, vis dažniau ir daugiau mūsų pacientų yra garbaus amžiaus.

2015-12-23, 07:02 | IP: 89.116.210.22

Rūpestingas gydytojas, stengiasi kuo nuodugniau įsigilinti į paciento problemą, ieškoti tinkamų gydymo būdų; domisi naujausiomis mokslo tendencijomis.

Černauskas Andrius atsakė

Ačiū, jūsų atvejis man ir kolegoms buvo ir išlieka neeilinis. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę nukreipti pas specialistus, kurie geriau išmano jūsų ligą ir, manau, bendraudami su užsienio gydytojais rasite gydymą.