Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Agnė Butkevičiūtė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2015-06-29, Nr. MPL-20087, Galiojanti

Medicinos gydytojas

Išduota: 2012-08-14, Nr. MPL-18147, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

85.4% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

90.6% Complete
4.5

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

90.4% Complete
4.5

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

84.3% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

88% Complete
4.4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

80.6% Complete
4

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

96.7% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-12-03, 11:00 | 4

Nuvezem 1.5 metu vaika siai gydytojai po triju dienu 39.5 karsciavimo, bet siai daktarei visada viskas gerai, ziuri i mus su vyru kaip i kvailius ko cia atvezem ta vaika, pries pat atvykima sudaviau paracitamol, tai iki vizito temperatura nukrito iki 36.8, na va sako ir pasveiko. Gryzom namo vel 39.6 visa diena, nakti, ryte vel skambinu issigandusi daktarei, kad visa nakti vaikas be miego, leizgyvis, 39.6 temper., atsisako gerti, daktare net nepasiteirauja kaip vaikas, visa susinervinusi tik pasako, kad jei nesugebate pasirupinti vaiku ir sugirdyti jam per prievarta vandens, tad tokie jus ir tevai, vezkit i priimamaji, po pokalbio su daktare sudavem per prievarta vandens praziodine su svirkstu ir vaikas priveme puse lovos! Priimamajam nuvyke papasakojom Butkeviciutes zodzius, tad gydytoja buvo visiskai soke, negalejo patiketi, kaaip sako imanoma vaikui kuris leizgyvis su 39.5. ji pykina, sugirdyti vandens jei jis jo atsisako, kaip sako gydytoja isvis galejo taip pasakyt! Iskart pastate laseline, ligonineje nustate stipru ausies uzdegima, ko sita daktare net nepamate, nors tikrino ausytes! To pasekoje stipriausi antibiotikai, raudona baisiai gerkle, vaistu kruva, ko sita daktare nieko nepamate! Gi jai viskas gerai tuo paciu dirbtinu ale ‘maloniu’ tonu atsakys ko bepaklausi ir ziures kaip i kvailius ko cia atitysem ta vaika.. Su vyru esame begalo pikti ir visiskam soke nuo sios gydytojos. Gyvenime pas ja negrysime. Papasakojau pazistamai medikei kuri dirba Norvegijoje, tai negalejo patiketi, gyvenime pas juos tokiu dalyku net negaletu buti..

2019-11-01, 01:09 | 2

Labai šauni, jauna, graži gydytoja!
Lankomes pas gydytoja fabijoniškių šeimos klinikoje.Jos kabinete visada vyrauja gera atmosfera!Gydytojos seselė/pagalbininkė labai paslaugi ir kompetetinga. Gydytoja Agnė yra savo srities profesionalė. Visiem labai rekomenduoju.100%

2019-06-02, 19:45 | 1

Dalykiska, silta gydytoja, issamiai paaiskinanti problema, nukreipianti pas reikiamus specialistus. Dziaugiuosi kad esame su visa seima uzsiregistrave pas sia gydytoja.

2019-06-01, 14:34 | 1

Vakar nakti si gydytoja prieme mane, kaip budinti. Atvykusi su plauciu uzdegimu laukiau prie registraturos, nes registrturos darbuotoja ruke cigaretes. Teko laukti iki 5 min, kol teiksis ateiti. Patekau pas gyd. Agne Butkeviciute, kuri nesigilindama i mano problema, tiesiog pasake kad cia nuo antibiotiku vartojimo, ir tokie simtomai yra normalus (simptomai: pykinimas, vemimas, silpnumas, energijos netekimas, skausmai kepenu zonoje). Gyd. Neatsakingai ziurejo i savo darbe, net nematavo kraujo spaudimo, pulsio, neklause plauciu. Paklausiau ar gali pakeisti antibiotikus, pakeite, bet pasake kad nuo visu taip bus, neverta keisti. Pasiziurejusi israsa kuri isdave gyd. pastebejau neatitikimo tarp tikroves ir realybes, pasirodo gyd. Kazkokiu budu man nustate kraujospudi, pulsa pamatavo, ir kvepavima?? Idomu kaip ji tai padare? Gal turi kokiu antgamtiniu galiu ir galejo nustatyti... kaip galima taip neatsakingai elgtis ir rasyti israse kad padarei nors nrealiai net nesivargino pajudeti...

2019-03-12, 10:37 | 1

Nuostabi gydytoja, aiškiai paaiškina, skiria daug dėmesio, išklauso, tiksliai nustatė diagnozę, esu labai patenkinta jos nuoširdžiu bendravimu ir paslaugumu.
Rekomenduoju šią nuostabią gydytoją!
Linkiu jai sėkmės tolimesniame darbe!

2017-12-28, 11:49 | 3

Profesionali gydytoja. Dėmesinga. Rūpestinga. Ačiū gydytojai Agnei ir jos seselei ir geros kloties jų darbuose.

2017-12-05, 11:51 | 1

Nuostabi gydytoja, pasidomi, kaip jautiesi, jaučiasi nuoširdus rūpestis. Neskuba kišti antibiotikų, jei tai nebūtina. Tikrai kompetetinga ir nuoširdi.

2017-09-18, 16:39 | 1

Labai maloni ir rūpestinga jauna gydytoja. Esame labai dėkingi gydytojai už rūpestį ir suteiktą pagalbą