Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Baršauskienė, %

Licencijos

Medicinos gydytojas

Išduota: 2011-07-12, Nr. MPL-17200, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

68.5% Complete
3.4

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

79.3% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

65.3% Complete
3.3

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

71.4% Complete
3.6

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

65.7% Complete
3.3

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

52.5% Complete
2.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

79.3% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-01-27, 06:43 | Registruotas lankytojas 1

Puiki profesionali gydytoja, šilta ir kruopšti.

2019-08-23, 13:55 | Registruotas lankytojas 1

Pirmiausia prisiskambinti buvo neįmonona nors buvo skambinta darbo metu. Registruotis reikia prieš mėnesį o atvykome į įstaiga siuntimo. Nebuvo žmoniu prie kabineto ir teko išvykti iš įstaigos be siuntimo ir vaistų išrašymo. Buvo pasakyta kad turėjo užsiregistruoti anksčiau, iš karto kai nusipirko vaistus turiu iš karto ir registruotis kitam mėnesiui. Tai visiškai nesuprantu kam reikalingi elektroniniai receptai jeigu eilių nesumažėjo. Taip pat negalėsiu vykti pas specialistus nes negavau siuntimo ir teks būti be privalomų vaistų. Mat pagal ją turėjo man siuntimą išrašyti pavaduojanti gydytoja o jei neužsiregistravau vaistų išrašymui pirk nekompensuojamus. O jinai mat be pacientų neturi dabar laiko. Mano mama buvo apšaukta, davesta iki ašarų ir isėjo be jokio rezultato. Tik susinervavo ir pakilo jei spaudimas. Daugiau pas šita daktare neisiu nei aš nei mano mama. Persirašome pas kitą gydytoją šiomis dienomis. Lauki eilėse nori pasveikti bet išeini iš poliklinikos tik dar nesveikesnis. Maniau kad daktarai turi mokėti bendrauti su žmonėmis ir jiems turi rūpėti tavo skausmas ir sveikata. Ačiū už labai gera aptarnavimą. Matau kaip mano PSD puikiai naudojamas.

2019-06-14, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas gerai ismanantis savo darba ir dirba ji su meile.

2019-04-10, 20:19 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja kokių tikrai labai mažai. Nekomercinė. Niekada nepadarys to ko Jūs norite, jei savo gydytojos akimi matys, kad Jums to nereikia.Mandagi, paslaugi. Tik geriausi žodžiai. Gydytoja iš dydžiosios raidės.

2016-01-03, 21:30 | IP: 78.56.14.112

Dariausi pilvo plastiką. Gydytoja labai rūpestinga, ypač tai jaučiau po operacijos ir visą gijimo laikotarpį. Konsultacijos metu išsamiai paaiškino konsultacijos metu, ko galiu tikėtis po operacijos. Jaučiausi saugi. Man labai svarbu buvo, kad gavau atsakymus į visus savo klausimus ir kad gydytoja drąsino jai skambinti dėl menkiausio nerimo. Labai labai rekomenduoju.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Giedrė Baršauskienė?