Pacientai, kurie rekomenduoja Elvyra Bačiulienė, %

Gydytojas vaikų nefrologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00756, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bačiulienė Elvyra dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bačiulienė Elvyra?

2018-05-16, 05:50 | Registruotas lankytojas 7

Keista perskaičius neigiamus komentarus, nes mūsų patirtis buvo visiškai kitokia - lankėmės keletą kartų su kūdikiu ir visus kartus gydytoja buvo maloni bei tikrai kompetetinga. Labai gilinasi į problemą, ieško priežasčių ir skiria kiek įmanoma palankesnį gydymą pacientui. Sėkmės gydytojai, tikrai puiki specialistė.

2018-04-27, 12:34 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja. Vaikas sirgo pasikartojanciais inkstu uzdegimais, nenuseido kitiems gydytojams, kurie sake kad su vaiku viskas gerai, skyre daug tyrimu, kol galiausiai buvo nustatyta tiksli diagnoze. Puikiai priziuri profilaktinio gydymo metu.

2017-07-12, 17:29 | Registruotas lankytojas 5

Tikrai gera gydytoja.Gal siek tiek gruboka,bet jei nekreipi i tai demesio,visiskai netrukdo.Viska isaiskino,skyre gydyma.Neturiu jokiu nusiskundimu.

2017-04-12, 01:19 | Registruotas lankytojas 1

Labai savotiška daktare. Pirma iejus tave užpuola, aprėkia. Tada aš jei užvažiuoju atgal ir bendraujam ramiai. Po kiek laiko vėl išlenda rėkimo priepolis. Aš vėl atgal užvažiuoju.... ir vel ramu kurį laika, bendraujam toliau.
Bet čia toks budas žmogaus. Net ligoninėje kai pasakojau sesutei apie šią daktare - ta patį paliudijo. Kad keistumo turi.
Na, bet kai aš nejautri kiekvienam dzvigui ir žinau kaip išsireikalauti to ko man reikia- ji man tinka. Į visus klausymus gaunu atsakymus, gydymas taip pat pritaikomas. Tik va, kad mes sergam nepagydoma liga...
Lankiausi 5 kartus ir dar ne kartą teks apsilankyti.
Svarbiausia tai, kad ji TIKRAI stengiasi išsiaiškinti problema ir ją gydyti. Ačiū jei už tai.

2016-03-19, 08:21 | IP: 90.134.90.201

Puiki profesionali gydytoja. Labai dėkinga jai. Jei ne šios gydytojos rūpestis, nežinau kas šiandien būtų.

2016-01-05, 17:19 | IP: 78.56.104.99

Labai gera gydytoja. Uzduoda daug klausimu, praso tikliu atsakymu, kad kuo tiksliau nustatyti negalavimo priezasti. Viska daro del vaiko. Suteikia visapusiska pagalba.