Pacientai, kurie rekomenduoja Elvyra Bačiulienė, %

Gydytojas vaikų nefrologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00756, Galiojanti

2017-06-20, 14:17 | 1

Gydytoja nemandagi.pikta.tik iejus pradejo rekti,net uz duru girdejosi jos riksmas,isgasdino vaika.niekam nerekomenduoju.gydytojai reiketu pas psichiatra apsilankyti ir vartoti raminancius vaistus

2017-04-12, 04:19 | 1

Labai savotiška daktare. Pirma iejus tave užpuola, aprėkia. Tada aš jei užvažiuoju atgal ir bendraujam ramiai. Po kiek laiko vėl išlenda rėkimo priepolis. Aš vėl atgal užvažiuoju.... ir vel ramu kurį laika, bendraujam toliau.
Bet čia toks budas žmogaus. Net ligoninėje kai pasakojau sesutei apie šią daktare - ta patį paliudijo. Kad keistumo turi.
Na, bet kai aš nejautri kiekvienam dzvigui ir žinau kaip išsireikalauti to ko man reikia- ji man tinka. Į visus klausymus gaunu atsakymus, gydymas taip pat pritaikomas. Tik va, kad mes sergam nepagydoma liga...
Lankiausi 5 kartus ir dar ne kartą teks apsilankyti.
Svarbiausia tai, kad ji TIKRAI stengiasi išsiaiškinti problema ir ją gydyti. Ačiū jei už tai.

2016-11-29, 10:10 | IP: *.*.*.*
2016-03-19, 10:21 | IP: 90.134.90.201

Puiki profesionali gydytoja. Labai dėkinga jai. Jei ne šios gydytojos rūpestis, nežinau kas šiandien būtų.

2016-01-05, 19:19 | IP: 78.56.104.99

Labai gera gydytoja. Uzduoda daug klausimu, praso tikliu atsakymu, kad kuo tiksliau nustatyti negalavimo priezasti. Viska daro del vaiko. Suteikia visapusiska pagalba.