Pacientai, kurie rekomenduoja Viktoras Jermolajevas, %

Išduota: 2007-07-02, Nr. MPL-09583, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-07-27, 12:50 | Registruotas lankytojas 1

Labai konkretus gydytojas, profesionalas, rekomenduoju ypač tiems, kas turite problemų su kelėnų ir pečių raiščiais. Dalia

2020-05-26, 14:17 | Registruotas lankytojas 1

Konkretus, dalykiškas, tikras savo srities profesionalas. Rekomenduoju visiems, kurie pageidauja tikrai aukščiausios kvalifikacijos paslaugos. Neapsiriksite.

2020-03-03, 20:07 | Registruotas lankytojas 2

Buvau po traumos “Pectoralis Major” ramuo ir sausgyslės buvo nutrauktos.. operavo Šiauliuose. Bet po šios operacijos praėjus 4 mėn nebuvo gerai ir kreipiausi pas gydytoją Viktorą Jermolajevą.. Vizito teko palaukti.. priemė paaiškino situacija kas gali būti..Gavau siuntimą ir sekantį vizita turėjau gryžti su BMR išvada.. gryžau su išvadomis ivertino ir paskyrė operaciją Northway klinikose.. Prieš operaciją aplankė ir paaiskino visą eigą, taip pat ir po operacijos.. Viską po operacijos paaiškino kas ir kaip buvo padaryta,ką ištaisė.. Ir koks tolimesnis gydymas.. Šiltas bendravimas, puikiai išaiškina situacija.. Puikus daktaras.. Atsitikus bėdai rekomenduoju gyd. Viktorą Jermolajevą.. Nuostabus specialistas išmanantis savo darbą

2020-01-27, 20:06 | Registruotas lankytojas 1

Konkretus, puikiai išmanantis savo darbą (kreipiausi dėl skausmų peties srityje).

2019-12-20, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Is kart pasakė duoti pinigų.nedaviau ir pasimate visa esybė.varinėjo, nors
buvo sunku judėti...
Pamatęs kad nemokėsiu ,eik pas sesutę pasiimk išrasa.labai arogantiškas.

2019-10-10, 20:28 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas! Didžiausios rekomendacijos! Konsultacijos išsamios, atsakė į visus klausimus, net neįsivaizdavau, kad gali tiek gilintis į atskiro žmogaus problemas. Operacijos metu ištaisė kitų gydytojų klaidas, atliko seno didžiulio rando plastiką, susiuvo tobulai! Jau iškart po peties operacijos ranka buvo daug judresnė, lankstesnė. Reabilitacija tebevyksta, bet jau dabar rezultatai puikūs! Ačiū!!!

2019-03-07, 10:20 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas puikiai išmanantis savo darbą ir ne kaip kiti daktarai stengiasi visom jėgom padėti savo pacientui. Jeigu reikia kitų specialistų apžiūros rekomenduoja pas ką su ta problema geriau nueiti. Man kiti daktarai nesuteikė vilčių, kad kada nors dar judinsiu ranką, o daktaras Jermolajevas ne tik suteikė viltį, bet ir padarė viską, kad galėčiau gyventi pilnavertį gyvenimą, esu Jam begalo dėkinga už suteiktą galimybę.

2019-02-03, 10:28 | Registruotas lankytojas 1

Labai aiškiai,profesionaliai atlieka apžiūrą.Įvertna ir išaiškina esamamą problemą ir paskiria paskiria gydymą,apie kurį taip pat aiškiai ir konkrečiai informuoja.Rekomenduoju visiems,kam reikia profesionalios pagalbos.

2018-10-08, 13:43 | Registruotas lankytojas 2

Aciu klaipiedieciui gyd.Viktorui Jermolajevui uz padaryta sunkia kelio sanario operacija Northway chirurgijos centre.Tai savo srities auksciausios klases specialistas,auksciausias pilotazas..Aciu daktare uz jusu auksines rankas ir visas naujoves,kurias taikote savo atsakingame darbe.
Su didele pagarba,
Alma Svegzde,Klaipeda

2017-10-19, 14:29 | IP: 5.20.114.8

Labai geras gydytojas labai malonus

2017-06-03, 14:30 | Registruotas lankytojas 1

Super gydytojas, savo srities specialistas- profas. Tik šį gydytoją rekomenduoju visiems.

2017-05-31, 03:31 | Registruotas lankytojas 1

Man tai kai kurie komentarai absurdiški. Vizitas truko apie pusvalandi. Kol apžiūrėjo petį, magnetinio rezonanso kompakta, ir dar ekoskopiją padarė. Tipo konsultscija 2 min ????? Man išrašą vien apie 10 minučių rašė kompiuteriu. Buvau pas savo traumatologus, tipo nemokamai. Tai geriau pas tikra specialistą kad ir už pinigus. Bent pagydo.

2017-05-30, 01:54 | IP: *.*.*.*
2017-05-26, 13:07 | IP: 195.14.178.193

Puikus gydytojas ir specialistas! Esu sportuojantis ir traumos lydi dažnai. Turėjau ne vieną kelio operaciją ir teko bendrauti su įvairiais specialistais. Po V. Jermolajevo kelio menisko operacijos pilnai grįžau į aktyvų sportą. Patiko, kad konkretus ir tikrai savo srities profesionalas. Tikrai ir kitiems rekomenduosiu.

2017-05-25, 21:43 | IP: 217.147.39.226

Šį gydytoją man patarė giminaičiai ir tikrai nenusivyliau. Turėjau problemą su pečiu, paaiškino situaciją , teko operuotis ir dabar vėl galiu pilnai darbuotis. Ačiū Jums ,Daktare!