Pacientai, kurie rekomenduoja Viktoras Jermolajevas, %

Išduota: 2007-07-02, Nr. MPL-09583, Galiojanti

2019-10-10, 20:28 | 2

Puikus gydytojas! Didžiausios rekomendacijos! Konsultacijos išsamios, atsakė į visus klausimus, net neįsivaizdavau, kad gali tiek gilintis į atskiro žmogaus problemas. Operacijos metu ištaisė kitų gydytojų klaidas, atliko seno didžiulio rando plastiką, susiuvo tobulai! Jau iškart po peties operacijos ranka buvo daug judresnė, lankstesnė. Reabilitacija tebevyksta, bet jau dabar rezultatai puikūs! Ačiū!!!

2019-03-07, 10:20 | 1

Gydytojas puikiai išmanantis savo darbą ir ne kaip kiti daktarai stengiasi visom jėgom padėti savo pacientui. Jeigu reikia kitų specialistų apžiūros rekomenduoja pas ką su ta problema geriau nueiti. Man kiti daktarai nesuteikė vilčių, kad kada nors dar judinsiu ranką, o daktaras Jermolajevas ne tik suteikė viltį, bet ir padarė viską, kad galėčiau gyventi pilnavertį gyvenimą, esu Jam begalo dėkinga už suteiktą galimybę.

2019-02-03, 10:28 | 1

Labai aiškiai,profesionaliai atlieka apžiūrą.Įvertna ir išaiškina esamamą problemą ir paskiria paskiria gydymą,apie kurį taip pat aiškiai ir konkrečiai informuoja.Rekomenduoju visiems,kam reikia profesionalios pagalbos.

2018-10-08, 13:43 | 2

Aciu klaipiedieciui gyd.Viktorui Jermolajevui uz padaryta sunkia kelio sanario operacija Northway chirurgijos centre.Tai savo srities auksciausios klases specialistas,auksciausias pilotazas..Aciu daktare uz jusu auksines rankas ir visas naujoves,kurias taikote savo atsakingame darbe.
Su didele pagarba,
Alma Svegzde,Klaipeda

2017-10-19, 14:29 | IP: 5.20.114.8

Labai geras gydytojas labai malonus

2017-06-03, 14:30 | 1

Super gydytojas, savo srities specialistas- profas. Tik šį gydytoją rekomenduoju visiems.

2017-05-31, 03:31 | 1

Man tai kai kurie komentarai absurdiški. Vizitas truko apie pusvalandi. Kol apžiūrėjo petį, magnetinio rezonanso kompakta, ir dar ekoskopiją padarė. Tipo konsultscija 2 min ????? Man išrašą vien apie 10 minučių rašė kompiuteriu. Buvau pas savo traumatologus, tipo nemokamai. Tai geriau pas tikra specialistą kad ir už pinigus. Bent pagydo.

2017-05-30, 01:54 | IP: *.*.*.*