Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

2021-06-11, 10:16 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūrėjo labai paviršutiniškai ir dėmesį kreipė tik į privalomus dalykus, o kas man buvo idomu ir rūpėjo tai net nekomentavo ir atsisakė daryti.

2020-10-14, 17:31 | Registruotas lankytojas 2

Niekada nekomentuoju ir nerašau savo nuomonės, tačiau šį kartą negaliu susilaikyti po tokio nemalonaus vizito pas gydytoją. Sunku patikėti, kad dar šiais laikais yra tokių piktų, neprofesionalių ir savo darbo nemylinčių gydytojų. Vizito metu viskas buvo atliekama atsainiai, bendravimas buvo grubus, į klausimus atsakoma pašaipiai ir ne iki galo. Niekam nelinkiu tokios patirties ir nerekomenduoju.

2020-08-19, 10:55 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone labai neprofesionali ir nemandagi gydytoja. Paskaičius 'E sveikata' esantį dokumentą apie savo apsilankymą net sutrikau: keli nurodyti faktai apie mano būklę yra tiesiog neteisingi, ir gydytoja neklausė klausimų kurie jai būtų suteikę daugiau informacijos apie juos. Paskirtas gydymas gydo tik dalį problemos nes gydytoja nepaisė mano nusiskundimų ir nurodė, kad problemos nėra. Taip pat manau, kad specialistė turi išankstinį nusistatymą prieš pacientą ir apie pasisveikinimą ir atsisveikinimą tikriausiai pamiršo. Supratau, kad ne visi apsilankymai būna tokie kokių pageidaujama, tačiau tai vienintelė mano sutikta gydytoja kuri taip atmestinai žiūri į paciento sveikatą.

2020-08-05, 09:35 | Registruotas lankytojas 9

Lankiausi pas gydytoją nėštumo metu. Mano manymu, gydytoja gan gruboka, kiekvieną kartą patikros laukdavau su baime ir niekaip negalėjau atsipalaiduoti, ko pasekoje dar labiau skaudėdavo (pirmąjį nėštumą lankiausi pas kitą gydytoją ir viskas buvo puiku). Gimus vaikui, prireikė antibiotikų, nes pasirodo, kad nebuvo atlikti visi tyrimai nėštumo metu ir vaikas pasigavo infekciją. Labai nuliūdau, kad šiais laikais gydytojais negalima pasitikėti, turi pats žinoti, kokių tyrimų tau reikia ir to reikalauti iš gydytojų. Patikrinimų metu dažniausiai bendraudavau tik su sesute (o ji nuostabi :) ), o gydytoja dažniausiai būdavo įnykusi į kompiuterį ir net akių nepakeldavo.

2019-05-03, 08:10 | Registruotas lankytojas 7

Priima pacientę kartu su studente, ir tuo metu labiau užsiima dėstymu, nei pacientu. Formalus, nelabai malonus bendravimas, jokių papildomų tyrimų nepaskyrė. Neįtiko atneštas siuntimas, reikėjo lankytis pakartotinai.

2019-04-16, 14:38 | Registruotas lankytojas 2

Ne karto nepatekau laiku. Lankausi darbo metu, tai tenka sugaisti kelias valandas, visad priema pavelavusi, nieko nespeja ir dirba labai letai. Gydytoja - nuotaikos zmogus, pakankamai atsaini.
Bendravimas nemalonus, jauciuosi kalta, kad ateinu. Dar viena gydytoja, kuri privercia rinktis privacia istaiga vietoj valstybines :(

2018-09-18, 05:31 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią gydytoją, kai laukiausi. Mano nėštumas buvo sklandus, gydytoja atliko būtinus tyrimus, tačiau į kalbas nesileido. Primygtinai kažko klausiama net supyksta!
Vėliau turėjau kitų problemų, ir vėl kreipiausi pas gydytoją. Gydytoja mane apžiūrėjo, pasakė kad "viskas gerai" ir kad "čia nuo streso". Kreipiausi pakartotinai, prašiau daryti laboratorinius tyrimus, tačiau bergždžiai. Man iš akies "diagnozavo" menopauzę (neturiu nė 40-ies!) Tuomet tai tikrai patyriau didelį stresą! Sakė "Tyrimus galima daryti tik tuomet kai problemos tęsiasi bent tris mėnesius" Pakeičiau gydytoją ir esu labai patenkinta savo sprendimu. Kita specialistė iš karto paskyrė tyrimus, rado užsitęsusi uždegimą (kuris, matyt, maža ką bendro turi su stresu). skyrė gydymą ir išsprendė mano problemą. O šios gydytojos nerekomenduiočiau niekam..

2017-08-18, 09:27 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 11 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-13, 23:51 | Registruotas lankytojas 5
2017-01-31, 22:00 | IP: *.*.*.*