Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

63.4% Complete
3.2

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

68.9% Complete
3.4

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

56.2% Complete
2.8

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

60.8% Complete
3

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

70.9% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

56.9% Complete
2.8

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.1% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2021-12-03, 12:11 | Registruotas lankytojas 2

Pirmasis vizitas pas šią gydytoją išties nustebino, kadangi prieš tai buvau pasiskaičiusi nemažai blogų komentarų būtent šiame puslapyje. Tačiau gydytoja buvo be galo maloni, išklausė mano simptomus, skyrė išties daug laiko mano ligų istorijoms. Gydytoja labai išsamiai paaiškino dėl ko skauda, papasako apie manyje natūraliai vykstančius procesus, dėl kurių nereikia jaudintis. Gydytoja netgi pasiūlė nebijoti kreiptis betkuriuo metu.

2021-06-11, 10:16 | Registruotas lankytojas 2

Apžiūrėjo labai paviršutiniškai ir dėmesį kreipė tik į privalomus dalykus, o kas man buvo idomu ir rūpėjo tai net nekomentavo ir atsisakė daryti.

2021-06-01, 11:10 | Registruotas lankytojas 7

Puiku. Mano patirtis ir nuomonė visiškai nesutampa su kitais blogais komentarais. Labai gera gydytoja. Rekomenduoju susiformuoti savo asmeninę nuomonę apie gydytoją, nes paskaičius neigiamus komentarus galvoji, ar apie tą patį gydytoją kalbama. Yra tikimybė, kad rašo kaprizingos, viskuo nepatenkintos "asabos", kurioms viskas aplinkui negerai. Visada pradėkite nuo savęs - kokią energetiką skleidžiate, tą ir gaunate.
O gydytoja profesionali ir labai komunikabili. Linkiu jai kantrybės ir sveikatos.

2021-01-25, 14:00 | Registruotas lankytojas 4

Jau keletą metų lankausi pas šią gydytoją. Taip, gydytoja nuotaikos žmogus, bet kažkaip kitur eiti net nesinori. Itin išsamiai užpildo ligos istoriją (ko labai dažnai pasigendu iš kitų ginekologų), o tai labai svarbu sergant lėtinėmis ligomis. Kartais gal atrodo, kad gydytoja nesiklauso/negirdi, ką jai pasakoju, bet vėliau pasižiūrėjus išrašą, viskas smulkiai būna surašyta. Jei kažko nežino, arba išeina už jos kompetencijos ribų, iš karto, netempiant laiko siunčia pas aukštesnio lygio gydytojus ir jei problema rimta, yra ir pati tiesiogiai jiems skambinusi, kad mane priimtų greičiau. O kas svarbiausia, kad atėjus net ir po ilgesnės pertraukos, tave prisimena.

2021-01-13, 21:26 | Registruotas lankytojas 1

Rašau iš savo vyro fb paskyros. Kadangi pandemijos sąlygomis džiaugiesi, kad išvis gali patekti pas specialistą, su šia gydytoja mačiausi pirmą kartą. Dėmesingai išklausė, pasigilino į ankstesnių echoskopinių tyrimų duomenis, atidžiai ultragarsu apžiūrėjo. Įvertinusi rezultatus, paskyrė išsamesnį tyrimą. Bendravo maloniai, atsakydama į man kilusius klausimus. Dėkoju gydytojai už tai, kad man skyrė tiek laiko, kiek reikėjo, ir linkiu geros kloties darbe.
(O anketa nėra visapusiškai apgalvota: kaip gali atsakyti, ar viską išgydė, jei tik kartą lankiausi).

2020-10-14, 17:31 | Registruotas lankytojas 3

Niekada nekomentuoju ir nerašau savo nuomonės, tačiau šį kartą negaliu susilaikyti po tokio nemalonaus vizito pas gydytoją. Sunku patikėti, kad dar šiais laikais yra tokių piktų, neprofesionalių ir savo darbo nemylinčių gydytojų. Vizito metu viskas buvo atliekama atsainiai, bendravimas buvo grubus, į klausimus atsakoma pašaipiai ir ne iki galo. Niekam nelinkiu tokios patirties ir nerekomenduoju.

2020-08-19, 10:55 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone labai neprofesionali ir nemandagi gydytoja. Paskaičius 'E sveikata' esantį dokumentą apie savo apsilankymą net sutrikau: keli nurodyti faktai apie mano būklę yra tiesiog neteisingi, ir gydytoja neklausė klausimų kurie jai būtų suteikę daugiau informacijos apie juos. Paskirtas gydymas gydo tik dalį problemos nes gydytoja nepaisė mano nusiskundimų ir nurodė, kad problemos nėra. Taip pat manau, kad specialistė turi išankstinį nusistatymą prieš pacientą ir apie pasisveikinimą ir atsisveikinimą tikriausiai pamiršo. Supratau, kad ne visi apsilankymai būna tokie kokių pageidaujama, tačiau tai vienintelė mano sutikta gydytoja kuri taip atmestinai žiūri į paciento sveikatą.

2020-08-05, 09:35 | Registruotas lankytojas 13

Lankiausi pas gydytoją nėštumo metu. Mano manymu, gydytoja gan gruboka, kiekvieną kartą patikros laukdavau su baime ir niekaip negalėjau atsipalaiduoti, ko pasekoje dar labiau skaudėdavo (pirmąjį nėštumą lankiausi pas kitą gydytoją ir viskas buvo puiku). Gimus vaikui, prireikė antibiotikų, nes pasirodo, kad nebuvo atlikti visi tyrimai nėštumo metu ir vaikas pasigavo infekciją. Labai nuliūdau, kad šiais laikais gydytojais negalima pasitikėti, turi pats žinoti, kokių tyrimų tau reikia ir to reikalauti iš gydytojų. Patikrinimų metu dažniausiai bendraudavau tik su sesute (o ji nuostabi :) ), o gydytoja dažniausiai būdavo įnykusi į kompiuterį ir net akių nepakeldavo.

2019-11-24, 11:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Lankiausi nėštumo metu, po 25sav. Gal tris kartus prašiau papildomos echoskopijos, nujaučiau ir širdimi ir savijauta, kad kažkas negerai. Neskyrė papildomos, vis sakė kam to reikia, kam reikia mažiuką trukdyti, nu galvoju ji juk medikė, jai geriau žinoti, mestelėjo tik tai, kad galiu sumokėt 30€ ir pasidaryt mokamą jai taip noriu. Na aišku aš nepasidariau numetus šalin blogas mintis ir nusprendus, kad gal tikrai prisigalvoju, ko pasekoje turėjau komplikuotą gimdymą. Vandenų buvo ženkliai per daug, jie buvo pageltę, ko pasekoje nuo pirmųjų dienų vaikeliui leido 5dienas antibiotikus 2k/dieną. Taip pat gimdymą priėmusi daktarė rado takuose cistą, apie kurią Bartaškienė nieko nesakė, nors apžiūrinėjo ne kartą. Taip pat toks sutapimas, kad ligoninėje palatos kaimynė taip pat buvo jos prižiūrima, ir taip pat gulėjo savaitę laiko su išgelbėtu leliuku ir infekciją, vaikelis gimė 37sav,buvo sumažėję labai vandenų - antibiotikai 5 dienas. Vaikelį išgelbėjo tik tos moters nuojauta ir aišku ligoninės medikai. Žodžiu niekada net kojos nekelsiu i šios daktarės kabinetą, aš suprantu, kad ta echoskopija man nepriklausė, bet ji galėjo ją paskirti žiūrint į mano nusiskundimus, paskutinis mano prašymas buvo 38-39 savaitę, būtų pamatę kad kažkas negerai ir nereikėtų naujagimį kankinti kateteriais, lašalinėmis ir antibiotikai. Pridursiu, kad vienintelis dalykas geras tai su ja dirbanti puiki akušerė, tikrai reiktų pakeisti jas vietomis.

2019-08-01, 15:35 | Registruotas lankytojas 11

Maloni, rami gydytoja. Man viską išaiškino labai išsamiai. Paaiškino net plačiau nei tikėjausi ir klausiau. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Nurodė, kur kreiptis reikalui esant. Kaip pirmą kartą paliko tikrai malonius įspūdžius. Tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis taip pat :)Sėkmės, gydytoja.

2019-06-21, 16:22 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, rami, patikima, viską paaiškina. Tiksliai diagnozuoja, paskirtas gydymas efektyvus. Tikrai žinau kam patikėsiu savo nėštumo priežiūrą. Ačiū.

2019-05-03, 08:10 | Registruotas lankytojas 7

Priima pacientę kartu su studente, ir tuo metu labiau užsiima dėstymu, nei pacientu. Formalus, nelabai malonus bendravimas, jokių papildomų tyrimų nepaskyrė. Neįtiko atneštas siuntimas, reikėjo lankytis pakartotinai.

2019-04-19, 14:45 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, viena maloniausių, pas kokias esu lankiusis, atsako į visus klausimus, bendrauja draugiškai, tikrai visada eisiu tik pas ją. Nustebau čia pamačiusi tiek blogų atsiliepimų...

2019-04-16, 14:38 | Registruotas lankytojas 3

Ne karto nepatekau laiku. Lankausi darbo metu, tai tenka sugaisti kelias valandas, visad priema pavelavusi, nieko nespeja ir dirba labai letai. Gydytoja - nuotaikos zmogus, pakankamai atsaini.
Bendravimas nemalonus, jauciuosi kalta, kad ateinu. Dar viena gydytoja, kuri privercia rinktis privacia istaiga vietoj valstybines :(

2018-12-10, 09:09 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja, išsamiai atsako į klausimus, svarbu juos užduoti. Pataria kaip išspręsti problemas ne tik vaistų pagalba, bet ir kokia gali būti profilaktika. Skiria dėmesio tiek kiek reikia, neskubina.

2018-12-03, 11:07 | Registruotas lankytojas 8

Labai gera gydytoja, išklausė mano nusiskundimus ir skyrė tyrimus ir davė siuntimą kitiems tyrimams butiniems atlikti. Gydytoja su šypsena veide ir labai maloni:)

2018-11-19, 19:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Tikrai išsamiai atsakė į klausimus, davė papildomos informacijos. Rekomenduoju

2018-09-18, 05:31 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-13, 13:36 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją dėl pilvo skausmų. Gal ir ne viena iš linksmųjų ir kalbiųjų gydytojų, bet tikrai viską tvarkingai apžiūrėjo, išsakė konkrečią nuomonę. Kadangi rimtesnių problemų nebuvo, negaliu teigti, kad ji prasta specialistė, tad savo atveju tikrai likau patenkinta apžiūra. :)

2018-02-19, 12:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja priziurejo mano nestuma. Man patiko, jog ji lakoniska tikrai svelni ir praktiska. Be jokiu ciuci puci. Labai atsakingai seke mano nestuma, profesionaliai konsultuodavo, visus patarimus duodavo tik remiantis pasaulines sveikatos organizacijos tyrimais, kas is tikruju leisdavo suprasti, jog gydytoja kelia savo kvalifikacija gana reguliariai. Iskilus nesklandumams nestumo metu, ji nelaukdavo is karto nukreipdavo, kur ir ka daryti. Dave savo kontaktus sakydama, jei kas skambint, rasyt jai, o ji butinai nukreips ir pasakysi, kaip yra teisingiausia pasielgti. Man patiko, galeciau ja rekomenduoti, zmogus dirbantis savo darba tikrai atsakingai.

2017-10-23, 22:30 | Registruotas lankytojas 39

Pasirodė šilta gydytoja. Nedelsė ir nukreipė tiksliai pas specialistus ir taip pagimdžiau gražų vaiką. Ačiū, už greitą reakciją ir Jūsų profesionalumą.

2017-08-18, 14:17 | IP: 195.12.181.131

Ši gydytoja darė man echoskopiją. Negaliu pasakyti, kad ji arogantiška. Bendravo normaliai, į klausimus atsakinėjo. Gal nelabai išsamiai, kaip aš būčiau norėjusi, bet vis gi atsakinėjo. Neturėjau tikslo gauti iš jos išsamią konsultaciją, o ėjau tik tyrimo. Tad nei nuvylė, nei padarė labai didelį įspūdį. Bet jeigu dar prireiktų echoskopijos - eičiau pas ją.

2017-08-18, 09:27 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-08-13, 23:51 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-01-31, 22:00 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2016-12-06, 09:59 | IP: 195.182.68.234

Labai maloni gydytoja. Apžiūros metu elgiasi ir kalba raminančiai ir padrasinančiai. Atliko visus būtinus tyrimus, pasiūlė tyrimus, kurie priklauso nemokamai. Nupasakojo visą situaciją, atsakė į visus papildomus klausimus. Pateikė rekomendacijas. Išsamiai atsakė į klausimus apie skiepus nuo gimdos kaklelio vėžio. Gydytoja remiasi oficialiais tyrimais, mokslininkų įžvalgomis ir rekomendacijomis.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-11-27, 03:07 | IP: 78.61.215.204

Pakliuvau atsitiktinai susirgus kitai gydytojai ir lankiausi viso neštumo metu. Jokių rimtesnių problemų nebuvo, tai ar tikrai gera profesionale pasakyt negaliu, bet priežiūra likau patenkinta. Bendravo maloniai, į klausimus atsakydavo, nors reikėdavo klausti pačiai. Vizitas po gimdymo irgi paliko gerą įspūdį. Bet seselė nemaloni. Tikrai piktai išbarė dėl pamiršto priduoti planinio tyrimo, kad net gydytoja turėjo isikišt, ją nuramint. Tikrai galima ir kiek maloniau buvo pabarti, kam papildomai nervinti:)

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-10-21, 14:43 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-07-10, 23:21 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-04-14, 12:41 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-02-23, 20:19 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-01-13, 13:47 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?
2016-01-10, 23:50 | IP: 78.56.113.246

Maloni, rūpestinga, profesionali gydytoja. Nemandagi, storžievė ir visiems kam tik gali vadovaujanti seselė yra didžiausias šios gydytojos minusas. Poniai jau tikrai laikas į pensiją pailsėti.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Aura Bartaškienė?