Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

2020-10-14, 19:31 | Registruotas lankytojas 1

Niekada nekomentuoju ir nerašau savo nuomonės, tačiau šį kartą negaliu susilaikyti po tokio nemalonaus vizito pas gydytoją. Sunku patikėti, kad dar šiais laikais yra tokių piktų, neprofesionalių ir savo darbo nemylinčių gydytojų. Vizito metu viskas buvo atliekama atsainiai, bendravimas buvo grubus, į klausimus atsakoma pašaipiai ir ne iki galo. Niekam nelinkiu tokios patirties ir nerekomenduoju.

2020-08-19, 12:55 | Registruotas lankytojas 1

Mano nuomone labai neprofesionali ir nemandagi gydytoja. Paskaičius 'E sveikata' esantį dokumentą apie savo apsilankymą net sutrikau: keli nurodyti faktai apie mano būklę yra tiesiog neteisingi, ir gydytoja neklausė klausimų kurie jai būtų suteikę daugiau informacijos apie juos. Paskirtas gydymas gydo tik dalį problemos nes gydytoja nepaisė mano nusiskundimų ir nurodė, kad problemos nėra. Taip pat manau, kad specialistė turi išankstinį nusistatymą prieš pacientą ir apie pasisveikinimą ir atsisveikinimą tikriausiai pamiršo. Supratau, kad ne visi apsilankymai būna tokie kokių pageidaujama, tačiau tai vienintelė mano sutikta gydytoja kuri taip atmestinai žiūri į paciento sveikatą.

2020-08-05, 11:35 | Registruotas lankytojas 6

Lankiausi pas gydytoją nėštumo metu. Mano manymu, gydytoja gan gruboka, kiekvieną kartą patikros laukdavau su baime ir niekaip negalėjau atsipalaiduoti, ko pasekoje dar labiau skaudėdavo (pirmąjį nėštumą lankiausi pas kitą gydytoją ir viskas buvo puiku). Gimus vaikui, prireikė antibiotikų, nes pasirodo, kad nebuvo atlikti visi tyrimai nėštumo metu ir vaikas pasigavo infekciją. Labai nuliūdau, kad šiais laikais gydytojais negalima pasitikėti, turi pats žinoti, kokių tyrimų tau reikia ir to reikalauti iš gydytojų. Patikrinimų metu dažniausiai bendraudavau tik su sesute (o ji nuostabi :) ), o gydytoja dažniausiai būdavo įnykusi į kompiuterį ir net akių nepakeldavo.

2019-11-24, 12:30 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju. Lankiausi nėštumo metu, po 25sav. Gal tris kartus prašiau papildomos echoskopijos, nujaučiau ir širdimi ir savijauta, kad kažkas negerai. Neskyrė papildomos, vis sakė kam to reikia, kam reikia mažiuką trukdyti, nu galvoju ji juk medikė, jai geriau žinoti, mestelėjo tik tai, kad galiu sumokėt 30€ ir pasidaryt mokamą jai taip noriu. Na aišku aš nepasidariau numetus šalin blogas mintis ir nusprendus, kad gal tikrai prisigalvoju, ko pasekoje turėjau komplikuotą gimdymą. Vandenų buvo ženkliai per daug, jie buvo pageltę, ko pasekoje nuo pirmųjų dienų vaikeliui leido 5dienas antibiotikus 2k/dieną. Taip pat gimdymą priėmusi daktarė rado takuose cistą, apie kurią Bartaškienė nieko nesakė, nors apžiūrinėjo ne kartą. Taip pat toks sutapimas, kad ligoninėje palatos kaimynė taip pat buvo jos prižiūrima, ir taip pat gulėjo savaitę laiko su išgelbėtu leliuku ir infekciją, vaikelis gimė 37sav,buvo sumažėję labai vandenų - antibiotikai 5 dienas. Vaikelį išgelbėjo tik tos moters nuojauta ir aišku ligoninės medikai. Žodžiu niekada net kojos nekelsiu i šios daktarės kabinetą, aš suprantu, kad ta echoskopija man nepriklausė, bet ji galėjo ją paskirti žiūrint į mano nusiskundimus, paskutinis mano prašymas buvo 38-39 savaitę, būtų pamatę kad kažkas negerai ir nereikėtų naujagimį kankinti kateteriais, lašalinėmis ir antibiotikai. Pridursiu, kad vienintelis dalykas geras tai su ja dirbanti puiki akušerė, tikrai reiktų pakeisti jas vietomis.

2019-08-01, 17:35 | Registruotas lankytojas 11

Maloni, rami gydytoja. Man viską išaiškino labai išsamiai. Paaiškino net plačiau nei tikėjausi ir klausiau. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Nurodė, kur kreiptis reikalui esant. Kaip pirmą kartą paliko tikrai malonius įspūdžius. Tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis taip pat :)Sėkmės, gydytoja.

2019-06-21, 18:22 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, rami, patikima, viską paaiškina. Tiksliai diagnozuoja, paskirtas gydymas efektyvus. Tikrai žinau kam patikėsiu savo nėštumo priežiūrą. Ačiū.

2019-05-03, 10:10 | Registruotas lankytojas 7

Priima pacientę kartu su studente, ir tuo metu labiau užsiima dėstymu, nei pacientu. Formalus, nelabai malonus bendravimas, jokių papildomų tyrimų nepaskyrė. Neįtiko atneštas siuntimas, reikėjo lankytis pakartotinai.

2019-04-19, 16:45 | Registruotas lankytojas 5

Puiki gydytoja, viena maloniausių, pas kokias esu lankiusis, atsako į visus klausimus, bendrauja draugiškai, tikrai visada eisiu tik pas ją. Nustebau čia pamačiusi tiek blogų atsiliepimų...

2019-04-16, 16:38 | Registruotas lankytojas 2

Ne karto nepatekau laiku. Lankausi darbo metu, tai tenka sugaisti kelias valandas, visad priema pavelavusi, nieko nespeja ir dirba labai letai. Gydytoja - nuotaikos zmogus, pakankamai atsaini.
Bendravimas nemalonus, jauciuosi kalta, kad ateinu. Dar viena gydytoja, kuri privercia rinktis privacia istaiga vietoj valstybines :(

2018-12-10, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, išsamiai atsako į klausimus, svarbu juos užduoti. Pataria kaip išspręsti problemas ne tik vaistų pagalba, bet ir kokia gali būti profilaktika. Skiria dėmesio tiek kiek reikia, neskubina.

2018-12-03, 12:07 | Registruotas lankytojas 7

Labai gera gydytoja, išklausė mano nusiskundimus ir skyrė tyrimus ir davė siuntimą kitiems tyrimams butiniems atlikti. Gydytoja su šypsena veide ir labai maloni:)

2018-11-19, 20:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja. Tikrai išsamiai atsakė į klausimus, davė papildomos informacijos. Rekomenduoju

2018-09-18, 07:31 | Registruotas lankytojas 1

Lankiausi pas šią gydytoją, kai laukiausi. Mano nėštumas buvo sklandus, gydytoja atliko būtinus tyrimus, tačiau į kalbas nesileido. Primygtinai kažko klausiama net supyksta!
Vėliau turėjau kitų problemų, ir vėl kreipiausi pas gydytoją. Gydytoja mane apžiūrėjo, pasakė kad "viskas gerai" ir kad "čia nuo streso". Kreipiausi pakartotinai, prašiau daryti laboratorinius tyrimus, tačiau bergždžiai. Man iš akies "diagnozavo" menopauzę (neturiu nė 40-ies!) Tuomet tai tikrai patyriau didelį stresą! Sakė "Tyrimus galima daryti tik tuomet kai problemos tęsiasi bent tris mėnesius" Pakeičiau gydytoją ir esu labai patenkinta savo sprendimu. Kita specialistė iš karto paskyrė tyrimus, rado užsitęsusi uždegimą (kuris, matyt, maža ką bendro turi su stresu). skyrė gydymą ir išsprendė mano problemą. O šios gydytojos nerekomenduiočiau niekam..

2018-03-13, 14:36 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją dėl pilvo skausmų. Gal ir ne viena iš linksmųjų ir kalbiųjų gydytojų, bet tikrai viską tvarkingai apžiūrėjo, išsakė konkrečią nuomonę. Kadangi rimtesnių problemų nebuvo, negaliu teigti, kad ji prasta specialistė, tad savo atveju tikrai likau patenkinta apžiūra. :)

2018-02-19, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja priziurejo mano nestuma. Man patiko, jog ji lakoniska tikrai svelni ir praktiska. Be jokiu ciuci puci. Labai atsakingai seke mano nestuma, profesionaliai konsultuodavo, visus patarimus duodavo tik remiantis pasaulines sveikatos organizacijos tyrimais, kas is tikruju leisdavo suprasti, jog gydytoja kelia savo kvalifikacija gana reguliariai. Iskilus nesklandumams nestumo metu, ji nelaukdavo is karto nukreipdavo, kur ir ka daryti. Dave savo kontaktus sakydama, jei kas skambint, rasyt jai, o ji butinai nukreips ir pasakysi, kaip yra teisingiausia pasielgti. Man patiko, galeciau ja rekomenduoti, zmogus dirbantis savo darba tikrai atsakingai.