Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

2019-08-01, 18:35 | 11

Maloni, rami gydytoja. Man viską išaiškino labai išsamiai. Paaiškino net plačiau nei tikėjausi ir klausiau. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Nurodė, kur kreiptis reikalui esant. Kaip pirmą kartą paliko tikrai malonius įspūdžius. Tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis taip pat :)Sėkmės, gydytoja.

2019-06-21, 19:22 | 4

Nuostabi gydytoja, rami, patikima, viską paaiškina. Tiksliai diagnozuoja, paskirtas gydymas efektyvus. Tikrai žinau kam patikėsiu savo nėštumo priežiūrą. Ačiū.

2019-05-03, 11:10 | 7

Priima pacientę kartu su studente, ir tuo metu labiau užsiima dėstymu, nei pacientu. Formalus, nelabai malonus bendravimas, jokių papildomų tyrimų nepaskyrė. Neįtiko atneštas siuntimas, reikėjo lankytis pakartotinai.

2019-04-19, 17:45 | 5

Puiki gydytoja, viena maloniausių, pas kokias esu lankiusis, atsako į visus klausimus, bendrauja draugiškai, tikrai visada eisiu tik pas ją. Nustebau čia pamačiusi tiek blogų atsiliepimų...

2019-04-16, 17:38 | 2

Ne karto nepatekau laiku. Lankausi darbo metu, tai tenka sugaisti kelias valandas, visad priema pavelavusi, nieko nespeja ir dirba labai letai. Gydytoja - nuotaikos zmogus, pakankamai atsaini.
Bendravimas nemalonus, jauciuosi kalta, kad ateinu. Dar viena gydytoja, kuri privercia rinktis privacia istaiga vietoj valstybines :(

2018-12-10, 11:09 | 1

Puiki gydytoja, išsamiai atsako į klausimus, svarbu juos užduoti. Pataria kaip išspręsti problemas ne tik vaistų pagalba, bet ir kokia gali būti profilaktika. Skiria dėmesio tiek kiek reikia, neskubina.

2018-12-03, 13:07 | 6

Labai gera gydytoja, išklausė mano nusiskundimus ir skyrė tyrimus ir davė siuntimą kitiems tyrimams butiniems atlikti. Gydytoja su šypsena veide ir labai maloni:)

2018-11-19, 21:04 | 1

Labai maloni gydytoja. Tikrai išsamiai atsakė į klausimus, davė papildomos informacijos. Rekomenduoju

2018-09-18, 08:31 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją, kai laukiausi. Mano nėštumas buvo sklandus, gydytoja atliko būtinus tyrimus, tačiau į kalbas nesileido. Primygtinai kažko klausiama net supyksta!
Vėliau turėjau kitų problemų, ir vėl kreipiausi pas gydytoją. Gydytoja mane apžiūrėjo, pasakė kad "viskas gerai" ir kad "čia nuo streso". Kreipiausi pakartotinai, prašiau daryti laboratorinius tyrimus, tačiau bergždžiai. Man iš akies "diagnozavo" menopauzę (neturiu nė 40-ies!) Tuomet tai tikrai patyriau didelį stresą! Sakė "Tyrimus galima daryti tik tuomet kai problemos tęsiasi bent tris mėnesius" Pakeičiau gydytoją ir esu labai patenkinta savo sprendimu. Kita specialistė iš karto paskyrė tyrimus, rado užsitęsusi uždegimą (kuris, matyt, maža ką bendro turi su stresu). skyrė gydymą ir išsprendė mano problemą. O šios gydytojos nerekomenduiočiau niekam..

2018-03-13, 15:36 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją dėl pilvo skausmų. Gal ir ne viena iš linksmųjų ir kalbiųjų gydytojų, bet tikrai viską tvarkingai apžiūrėjo, išsakė konkrečią nuomonę. Kadangi rimtesnių problemų nebuvo, negaliu teigti, kad ji prasta specialistė, tad savo atveju tikrai likau patenkinta apžiūra. :)