Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

2019-05-03, 11:10 | 7

Priima pacientę kartu su studente, ir tuo metu labiau užsiima dėstymu, nei pacientu. Formalus, nelabai malonus bendravimas, jokių papildomų tyrimų nepaskyrė. Neįtiko atneštas siuntimas, reikėjo lankytis pakartotinai.

2019-04-16, 17:38 | 2

Ne karto nepatekau laiku. Lankausi darbo metu, tai tenka sugaisti kelias valandas, visad priema pavelavusi, nieko nespeja ir dirba labai letai. Gydytoja - nuotaikos zmogus, pakankamai atsaini.
Bendravimas nemalonus, jauciuosi kalta, kad ateinu. Dar viena gydytoja, kuri privercia rinktis privacia istaiga vietoj valstybines :(

2018-09-18, 08:31 | 1

Lankiausi pas šią gydytoją, kai laukiausi. Mano nėštumas buvo sklandus, gydytoja atliko būtinus tyrimus, tačiau į kalbas nesileido. Primygtinai kažko klausiama net supyksta!
Vėliau turėjau kitų problemų, ir vėl kreipiausi pas gydytoją. Gydytoja mane apžiūrėjo, pasakė kad "viskas gerai" ir kad "čia nuo streso". Kreipiausi pakartotinai, prašiau daryti laboratorinius tyrimus, tačiau bergždžiai. Man iš akies "diagnozavo" menopauzę (neturiu nė 40-ies!) Tuomet tai tikrai patyriau didelį stresą! Sakė "Tyrimus galima daryti tik tuomet kai problemos tęsiasi bent tris mėnesius" Pakeičiau gydytoją ir esu labai patenkinta savo sprendimu. Kita specialistė iš karto paskyrė tyrimus, rado užsitęsusi uždegimą (kuris, matyt, maža ką bendro turi su stresu). skyrė gydymą ir išsprendė mano problemą. O šios gydytojos nerekomenduiočiau niekam..

2017-08-18, 12:27 | 3

Gydytoja visiškai abejinga, nieko nepaaiškina ir neatsako į klausimus. Neatliko reikalingų tyrimų, aukštas spaudimas jai neatrodė problema. Tikrai nerekomenduoju.

2017-08-14, 02:51 | 5

Gydytoja labai šaltas žmogus ,visiškai abejinga pacientui.Jeigu tau reikia kontraceptikų ar vaistų ,tai ji tikrai tiks bet nesiūlyčiau jos rinktis prižiūrėti nėštumo.Pirmą kartą laukiausi ir ją pasirinkau visai atsitiktinai ,nusivyliau jos abejingumu ,nieko neaiškino apie nėštumą .Turėjau pati viską žinoti prieš eidama pas ją ,žinoti kokių tyrimų man reikia .Niekaip negalėjo nuspėti vaikelio lyties ,nenorėjo daryti nemokamų echoskopijų .

2017-02-01, 00:00 | IP: *.*.*.*
2016-10-21, 17:43 | IP: *.*.*.*