Pacientai, kurie rekomenduoja Aura Bartaškienė, %

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12319, Galiojanti

Bartaškienė Aura dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bartaškienė Aura?

2019-08-01, 18:35 | 11

Maloni, rami gydytoja. Man viską išaiškino labai išsamiai. Paaiškino net plačiau nei tikėjausi ir klausiau. Paskyrė visus reikalingus tyrimus. Nurodė, kur kreiptis reikalui esant. Kaip pirmą kartą paliko tikrai malonius įspūdžius. Tikiuosi, kad ir toliau viskas eisis taip pat :)Sėkmės, gydytoja.

2019-06-21, 19:22 | 4

Nuostabi gydytoja, rami, patikima, viską paaiškina. Tiksliai diagnozuoja, paskirtas gydymas efektyvus. Tikrai žinau kam patikėsiu savo nėštumo priežiūrą. Ačiū.

2019-04-19, 17:45 | 5

Puiki gydytoja, viena maloniausių, pas kokias esu lankiusis, atsako į visus klausimus, bendrauja draugiškai, tikrai visada eisiu tik pas ją. Nustebau čia pamačiusi tiek blogų atsiliepimų...

2018-12-10, 11:09 | 1

Puiki gydytoja, išsamiai atsako į klausimus, svarbu juos užduoti. Pataria kaip išspręsti problemas ne tik vaistų pagalba, bet ir kokia gali būti profilaktika. Skiria dėmesio tiek kiek reikia, neskubina.

2018-12-03, 13:07 | 7

Labai gera gydytoja, išklausė mano nusiskundimus ir skyrė tyrimus ir davė siuntimą kitiems tyrimams butiniems atlikti. Gydytoja su šypsena veide ir labai maloni:)

2018-11-19, 21:04 | 1

Labai maloni gydytoja. Tikrai išsamiai atsakė į klausimus, davė papildomos informacijos. Rekomenduoju

2018-03-13, 15:36 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją dėl pilvo skausmų. Gal ir ne viena iš linksmųjų ir kalbiųjų gydytojų, bet tikrai viską tvarkingai apžiūrėjo, išsakė konkrečią nuomonę. Kadangi rimtesnių problemų nebuvo, negaliu teigti, kad ji prasta specialistė, tad savo atveju tikrai likau patenkinta apžiūra. :)

2018-02-19, 14:34 | 1

Gydytoja priziurejo mano nestuma. Man patiko, jog ji lakoniska tikrai svelni ir praktiska. Be jokiu ciuci puci. Labai atsakingai seke mano nestuma, profesionaliai konsultuodavo, visus patarimus duodavo tik remiantis pasaulines sveikatos organizacijos tyrimais, kas is tikruju leisdavo suprasti, jog gydytoja kelia savo kvalifikacija gana reguliariai. Iskilus nesklandumams nestumo metu, ji nelaukdavo is karto nukreipdavo, kur ir ka daryti. Dave savo kontaktus sakydama, jei kas skambint, rasyt jai, o ji butinai nukreips ir pasakysi, kaip yra teisingiausia pasielgti. Man patiko, galeciau ja rekomenduoti, zmogus dirbantis savo darba tikrai atsakingai.

2017-10-24, 01:30 | 39

Pasirodė šilta gydytoja. Nedelsė ir nukreipė tiksliai pas specialistus ir taip pagimdžiau gražų vaiką. Ačiū, už greitą reakciją ir Jūsų profesionalumą.

2017-08-18, 17:17 | IP: 195.12.181.131

Ši gydytoja darė man echoskopiją. Negaliu pasakyti, kad ji arogantiška. Bendravo normaliai, į klausimus atsakinėjo. Gal nelabai išsamiai, kaip aš būčiau norėjusi, bet vis gi atsakinėjo. Neturėjau tikslo gauti iš jos išsamią konsultaciją, o ėjau tik tyrimo. Tad nei nuvylė, nei padarė labai didelį įspūdį. Bet jeigu dar prireiktų echoskopijos - eičiau pas ją.

2016-12-06, 11:59 | IP: 195.182.68.234

Labai maloni gydytoja. Apžiūros metu elgiasi ir kalba raminančiai ir padrasinančiai. Atliko visus būtinus tyrimus, pasiūlė tyrimus, kurie priklauso nemokamai. Nupasakojo visą situaciją, atsakė į visus papildomus klausimus. Pateikė rekomendacijas. Išsamiai atsakė į klausimus apie skiepus nuo gimdos kaklelio vėžio. Gydytoja remiasi oficialiais tyrimais, mokslininkų įžvalgomis ir rekomendacijomis.

2016-11-27, 05:07 | IP: 78.61.215.204

Pakliuvau atsitiktinai susirgus kitai gydytojai ir lankiausi viso neštumo metu. Jokių rimtesnių problemų nebuvo, tai ar tikrai gera profesionale pasakyt negaliu, bet priežiūra likau patenkinta. Bendravo maloniai, į klausimus atsakydavo, nors reikėdavo klausti pačiai. Vizitas po gimdymo irgi paliko gerą įspūdį. Bet seselė nemaloni. Tikrai piktai išbarė dėl pamiršto priduoti planinio tyrimo, kad net gydytoja turėjo isikišt, ją nuramint. Tikrai galima ir kiek maloniau buvo pabarti, kam papildomai nervinti:)

2016-01-11, 01:50 | IP: 78.56.113.246

Maloni, rūpestinga, profesionali gydytoja. Nemandagi, storžievė ir visiems kam tik gali vadovaujanti seselė yra didžiausias šios gydytojos minusas. Poniai jau tikrai laikas į pensiją pailsėti.