Pacientai, kurie rekomenduoja Jokūbas Fišas, %

Registracija čia ir dabar
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12651, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
Medicinos diagnostikos ir gydymo centras
ENDEMIK, Vilnius. Šeimos ir konsultacijų klinika
2022-11-25, 18:41 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja lydėjo nepatenkinta sesutė. Užėjusi pas neurologą J.Fišą, jaučiau jo nepasitenkinimą. Kalbėjo grubiai, iki galo neišklausė mano problemos, o ir nesigilino. Bendravo pašaipiai, liepė nusirengti. Pasitikslinus, ar nusirengti iki kelnaičių, kreivai nužiūrėjo, pasižiūrėjo į sesutę piktai jai pasakė: ,,pasakyk jai", sesutė pasimetusi žiūrėjo į mane, aš nusirengiau. Apžiūros metu gydytojas pats nepradėjo pokalbio, elgėsi, bendravo grubiai. Teko aiškintis ir klausinėti pačiai bei darytis išvadas. Gydytojui J. Fišui nepavyko nustatyti jokios priežasties ar bent jau įvardinti, kodėl jau 1,5 mėn. jaučiu skausmus kairėje veido pusėje. Likau nusivylusi priėmimu, situacijos ir skausmo neišaiškinimu, nebendravimu su pacientu. Gavau tik siuntimą į galvos Bmr su angiorėžimu, DS-antrinės trigeminalinės neuralgijos diferencinei diagnostikai, kuri kainuoja nuo 110-150 eurų. Paklausus, kokius vaistus vartoti, nes skausmas tiesiog nepakenčiamas, pasakė, kad galiu vartoti vaistus nuo skausmo, kuriuos vartoju jau antrą mėnesį.... Taigi, už vizitą pas J.Fišą su LOR siuntimo dėl galimai trišakio nervo uždegimo, gavau tik nepasitenkinimą, atžagarų bendravimą, jokios diagnozės ir už šį apsilankymą, trukusį 15 min. susimokėjau 80 eurų bei gavau siuntimą.

2022-09-18, 19:45 | Registruotas lankytojas 3

Patyręs ir kompetentingas gydytojas.Šiltai bendrauja,duoda patarimų.Paaiškino keletą variantų,kaip mano situacijoj galima gydytis.Pasveikau,nors ilgai teko gydytis.Dabar viskas gerai,manau,gydytoją pasirinkau teisingai.

2022-04-13, 09:49 | Registruotas lankytojas 3

Dėkoju gyd.Fišui už pagalbą ir gydymą mūsų globojamai ukrainietei.Paskirtas gydymas tikrai padėjo atsistoti ant kojų,suteikė jėgų ir nusiraminimo.Ačiū už kantrybę,išklausymą ir išmintį.Gydytojui linkim sveikatos ir stiprybės.

2022-04-01, 19:46 | Registruotas lankytojas 2

Medcentras. Atėjau į kabinetą sako - "renkis", net neišklausė mano problemos. Apžiūrėjes mano lansktumą sakė, kad man viskas gerai, nors man jau metus laiko skauda stuburo viršutinę dalį, o prieš keletą dienų taip "surakino", kad net teko kreiptis į skubiąją pagalbą, ten pasiūlė nuvykti pas neurologą ir pasidaryti MRT. Šia informacija šiaip ne taip perdaviau Fišui, bet jam vis tiek buvo nė motais ir kartojo "čia tau nieko nėra". Taip kaip nėra, jei man jau metus skauda nugarą ir apie sporta galiu tik pasvajoti??? Davė siuntimą atlikti MRT juosmens sričiai, kuri net nepatenka į skaudamąją srtiį... Žodžiu, nieko nesužinojau, tyrimus darė visai kitoje vietoje, apžiūros metu visiškai nieko nenustatė ir išleidau nemažai pinigų. Ne gana to, jis buvo labai suirzes ir piktas, nesileidžia į kalbas ir absoliučiai nieko nepaaiškina ir neišklauso. Nesuprantu kodėl jis vis dar dirba šioje srytyje, gal laikas kažkam kreiptis aukštesnes instansijas pagaliau. NEREKOMENDUOJU, PRAŠAU NEIKIT PAS JĮ, NEŠVAISTYKITE LAIKO!

2022-01-14, 19:25 | Registruotas lankytojas 1

Tyrimas parodė dvi išvaržas ir protrūziją(kaip sakė daktaras Jokūbas- tai išvarža iki 5 milimetrų). Negalėjau dirbti ir miegoti. Praėjau visus Vilniaus stuburistus, skausmo kliniką, paskyrė operacija pas geriausią chirurgą Santaroje. Draugas pasiūlė kreipti į gydytoją Fišą, sakė labai fainas. Po papildomų tyrimų daktaras pasiūlė paieškoti Artcure aplikaciją. Nebuvo iš ko rinktis. Nusipirkau, uždėjo. Dvi dienas gulėjau. Šiandien sveikas, dirbu autoservise. Daktaras pasiūlė plaukti, suplanavom išvyką prie jūros. Davė pratimus, 40 minučių per dieną darau mankštą. Esu be galo dėkingas ir visiems rekomenduoju.

2022-01-13, 11:38 | Registruotas lankytojas 1

Atvykau dėl skausmo dešinėje užpakalio pusėje. Padaręs MRT tik pasakė, kad yra išvarža ir reiks arba operuoti arba padės jo reklamuojamas "stebuklingasis" ARTCURE pleistras. Kuris kainavo virš 300 eurų... Daugiau jokios informacijos apie mano situaciją negavau. Išrašė Nimesil ir išsiuntė galvoti. Aš dėl operacijos baimės net nepasinagrinėjusi ryžausi pirkti tą pleistrą, kuris visai nepadėjo. Pasirodo, pas mane buvo stuburo protruzija, ką reiškia, kad diskas dar netrukęs, ir operacija nebūtina, o tas pleistras bevertis, bet ponas Fišas net nesiteikė pasigilinti į mano problemą, nes siekė išskirtinai tik finansinės naudos. Labai gaila kad ta nauda žmonių skausmo ir nežinomybės baimės pagalba..

2021-12-08, 20:31 | Registruotas lankytojas 7

Sveikinu gydytoją neurologą Jokūbą Fišą su artėjančiom šv.Kalėdomis ir Naujais 2022 metais ir linkiu geros sveikatos bei stiprybės gydant žmones.Širdingai dėkoju už grąžintą sveikatą.

2021-08-23, 18:49 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas, pas kurį vizito sėkmė - lyg rusiška ruletė. Jei užtaikysite "gerą dieną", gausite normalią konsultaciją. Jei jums nepasiseks ir ateisite "blogą dieną", kaltinkite tik save patys. Aišku, kad žinių gydytojas turi iki ausų ir daugiau, bet tos neprognozuojamos asmeninės savybės niekais paverčia visas žinias. Man antrą kartą nepasisekė - po apžiūros išėjau blogesnės būklės nei atėjau. Deja, bet nei pati sugrįšiu, nei kitiems rekomenduoju.

2021-08-02, 16:44 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū gydytojui .

2021-07-16, 15:25 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai "iš lempos", be GMR ir jokių tyrimų nustatė išsėtinę sklerozę.... Po tokio VERDIKTO - metai laiko šios diagnozės paneigimo ieškojimas pas kitus specialistus. Visi kiti neurologai (o jų dar buvo 4), tokios nesąmonės dar nematė per savo darbo patirtį. Ši lyga labai sunkiai diagnozuojama, todėl man be galo gaila savo laiko ir 12 mėn. nežinomybės, gyvenimo kančioje ir minčių, kad būdama 33 metų sėdėsiu neįgaliojo vežimėlyje. Štai taip šio "gydytojo" klaida ar nekompetencija atėmė iš manęs dalį kokybiško gyvenimo! Niekam nepatarčiau šio J.Fišo, NIEKAM. Sveikatos visiems.

2021-04-14, 18:20 | Registruotas lankytojas 7

Dr.J.Fišo pliusai-įsiklausymas į pacientą,platus požiūris,natūralūs gydymo būdai,humoras,Minusai-priėmimo metu konsultuoja kitus pacientus telefonu,atsakinėja į žinutes.Aš išsigydžiau,už ką tikrai dėkoju.REKOMENDUOJU.

2021-04-11, 22:05 | Registruotas lankytojas 4

Mano nuomone - saugokit savo pinigus, nebent sumokėjus kosminę sumą norit išgirsti jog jums padės tik labai brangūs homeopatiniai vaistai (kurie iš esmės nieko nedaro) ir sportas.

Po apsilankymo pas šį daktarą nuėjau pas kitą specialistą ir sužinojau jog pinigus išmečiau į balą.

2021-04-09, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

Kas netiki natūraliomis gydymo priemonėmis, pas šį gydytoją eiti nėra ko. Beje, jo siūlomų vaistų galima nusipirkti internetu ir žymiai pigiau.

2021-01-17, 22:45 | Registruotas lankytojas 17

Žiauriai nuvylė viskas, nerekomenduoju nė už ką. Pinigai į balą.

2020-11-01, 17:42 | Registruotas lankytojas 17

Tikrai nerekomenduoju.

2020-09-22, 20:12 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias gydytojas! Jei ne šis gydytojas turbūt būčiau dar ilgus metus tiesiog egzistavusi. Kruopščiai apžiūrėjo, detaliai papasakojo apie ligą ir jos gydymą, skyrė fizioterapiją kurios deka jau 5 metus vaikštau be skausmų ir gyvenu pilnavertį gyvenimą! Rekomenduoju!

2020-07-18, 14:44 | Registruotas lankytojas 3

Perskaičiau kai kuriuos komentarus apie gyd.Fišą ir nustebau.Iš asmeninės ir savo artimųjų patirties manau,kad šis gydytojas vienas geriausių.Dabar gyvenu UK,bet esant reikalui parvažiavus konsultuojuosi su gyd.Fišu.Pas mus Manchester neurologo konsultacija daug trumpesnė ir brangesnė,ne tokia išsami.Gydytojas išmano savo dalyką,išklauso ir siūlo geriausius sprendimus.Čia didžiausi privalumai.Kitas dalykas,kad vengia skirti cheminius vaistus,kurie dažnai nepadeda,prie jų pripranti ar kitaip kenkia.Jaučiasi didelis noras padėti,rasti gydymą,kuris geriausiai tinka ligoniui.Šį gydytoją labai gerbiu.

2020-07-17, 07:24 | Registruotas lankytojas 7

Malonus,šiltai bendraujantis gydytojas.Atsakė į visus klausimus,paskyrė reikalingus tyrimus.Aišku,privačioje klinikoje kainos didokos,bet į valdišką polikliniką dabar neprisibelst.Gydytoją rekomendavo giminės,nenusivyliau.Mes pirmenybę teikiam natūraliems,jei įmanoma,augaliniams vaistams,kurie nealina organizmo ir yra medicinos klasika.Aš manau, šioje srityje gydytojas turi neįkainojamų žinių ir patyrimo.Gilus išmanymas ir gebėjimas tai perteikti ligoniui yra didžiulis privalumas.Ačiū ir tikiuosi,kad tai visuomet išliks gydymo prioritetu.

2020-07-16, 11:11 | Registruotas lankytojas 1

Tragedija... vos užėjus į kabinetą nei sveiki, nei labas, o “renkis”. Atlikdamas apžiūra tik bambėjo kaip pas mane viskas negerai, nieko nepaaiškino. Atlikus brangius tyrimus padarė tą patį, nieko nepaaiškino normaliai, tik išrašė vaistų už 200eur ir skubiai liepė nusipirkt. Buvau šokiruota ir gailiuosiu, kad nenuėjau pas kitą neurologą. Problema liko, piniginė paplonėjo...

Taip pat tik dabar paskaičiau komentarus... lygiai tas pats! Brangūs vaistai tik vienoj vaistinėj! Pasidomėjau vėliau apie juos - esmė ta, kad nėra jokių patikimų mokslinių tyrimų jog jie veikia! Negaliu patikėti kokį biznį šis daktaras suka ir iki šiol “gydo” žmones!

2020-02-10, 19:13 | Registruotas lankytojas 1

Pagydė,galiu rekomenduoti.Jaučiasi patirtis ir kompetencija.Nuoširdus rūpestis.

2019-11-08, 09:06 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-11-02, 19:13 | Registruotas lankytojas 2

Teko susidurti su kitais gydytojais neurologais, tačiau juos galiu vertinti tik kaip amatininkus gydančius tik pagal šabloną. Manau, kad jų skirti vaistai turėjo šalutinį poveikį ir man pažeidė skrandį bei kepenis. Todėl ieškojau gydytojo gydančio natūralias ir homeopatiniais vaistais .Kreipiausi į gydytoją Fišą. Jis tikrai PROFESIONALUS plačios erudicijos gydytojas . Ne tik skyrė vaistus, bet ir detaliai paaiškino kaip elgtis. Homeopatiniai vaistai gal buvo ir brangūs, bet esu dėkinga gydytojui, nes pajutau realų pagerėjimą, be to , manau, kad šie vaistai nepakenks kitiems organams. Gydausi toliau. Ačiū daktarui J. Fišui.

2019-06-08, 12:47 | Registruotas lankytojas 2

Malonus daktaras. Savo srities žinovas. Rekomenduoju.

2019-05-11, 12:20 | Registruotas lankytojas 7

Dr.Fišas buvo ketvirtas neurologas,pas kurį patekau po nesėkmingo gydymo poliklinikoje ir dar keliose klinikose.Skausmas kankino trečią mėnesį,prie to prisidėjo pykinimas,nes vaistus gėriau saujomis.Prošvaisčių nemačiau,buvau pavargusi ir išsikankinusi.Nepasakyčiau,kad gydytojas mane guodė,stebuklo nežadėjo,tiesiog smulkiai žingsnis po žingsnio išaiškino mano ligą,atliko keletą tyrimų ir nurodė du gydymosi būdus.Nesijaučiau galinti daug rinktis,skrandis streikavo,todėl tik prašiau gydyti kuo natūralesnėmis priemonėmis.Gydymas buvo ilgas ir nepigus,bet man tiko.Gydžiausi skrupulingai,nes liga kėlė didelį skausmą ir netikrumą ne tik man,bet ir mano šeimai.Aš pasveikau,dėl to jaučiu didelį dėkingumą gydytojui,be kurio pagalbos,žinių ir nuoseklaus darbo tikrai nebūčiau išsikapsčiusi.Sutikau gydytoją,kuriuo tikrai pasitikėjau.Man tai buvo ypatingai svarbu.Žinutė daktarui:Jūs,Gerbiamasis,esat vertinamas ir mums labai labai reikalingas.Žinutė skaitytojui:aprašiau kiek galėdama tiksliau su viltimi palengvinti Jūsų apsisprendimą ir nuoširdžiai linkėdama rasti lūkesčius atitinkantį mediką.Galimi ieškojimai ir nusivylimai.Savo gydytoją man pavyko rasti tik iš ketvirto karto.

2019-05-10, 10:04 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi, kad daug metų gerb. Gyd. Jokūbas Fišas gelbėja ištikus sveikatos problemoms. Man priimtina tai, jog stengiasi skirti kuo natūralesnes priemones, o ne tik vaistus - pradedant miego režimu ir sportu, atsipalaidavimo pratimais, medicinine meditacija, mankšta, baigiant mityba- daug dėmesio skiria gyvenimo būdui ir požiūriui - kad pats organizmas gytų ir aš dalyvaučiau tame procese. Ir tikrai skiria, kur yra tikra liga, o kur šiaip.. Man tai tinka ir padeda.
Padėjo tikrai ne kartą ir man, ir mano artimiesiems. Ačiū už pagalbą, nuoširdų dėmesį ir patarimus, kurių stengiuosi laikytis!
Ilgų Jums metų!
Daugiau tokių Gydytojų! Visiems rekomenduoju!

2019-05-10, 06:11 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-27, 16:06 | Registruotas lankytojas 7
2019-01-28, 17:39 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-09-01, 09:30 | Registruotas lankytojas 7

Žurnale(Raktas) perskaičiau pokalbį su gydytoju apie silpnaprotystę ir 100 proc. nustačiau sau ligą. Užsirašiau konsultacijai pas jį. Nustatė, kad juodai pervargusi, o šiaip visai sveika! Ačiū Dievui ir gydytojui Fišui. Rekomenduoju!

2018-08-16, 08:31 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-03-16, 20:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuodugniai ištiria ir negaili laiko paaiškinti problemas, priežastis ir gydymą. Esu sužavėta jo profesionalumu.

2018-02-15, 20:48 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas Jokūbas Fišas vertas didžiausios padėkos. Pas tokį gydytoją nebaisu, užtikrinta. Labai dėkinga už išsamią apžiūrą ir už rūpestį. Linkiu sėkmės ir sveikatos dirbant šį darbą.

2018-02-02, 16:12 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-01-27, 15:51 | Registruotas lankytojas 8

Tai savo darbą išmanantis gydytojas,puikus specialistas.Nuoširdžiai esu dėkinga.

2017-11-08, 19:11 | IP: *.*.*.*

2017-10-25, 15:18 | IP: 88.119.195.157

Dèkoju gydytojui ir visiems rekomenduoju kreiptis.

2017-10-20, 18:59 | IP: 85.206.130.179

Rekomenduoju daktara Fiša. Gydé daug daktarù, grįżtu pas šį Daktarâ.OU.

2017-09-25, 13:59 | IP: *.*.*.*

2017-06-29, 23:08 | Registruotas lankytojas 5

Labai geras , šiuolaikiškas gydytojas. Labai patiko. Rekomenduoju

2017-06-23, 21:35 | IP: *.*.*.*

2017-04-14, 20:36 | Registruotas lankytojas 1

Dievo siustas angelas sargas. Pagarba. One in a lifetime. Pavyzdys visiems kitiems gydytojams (ne tik neurologams).

2017-03-08, 11:59 | IP: 87.247.93.161

Kovo 4 d. konsultavausi pas daktarą J. Fišą. Atidžiai išklausė nusiskundumus, pasidomėjo apie gyvenimo būdą bei darbo sąlygas, apžiūrėjo ir išstukseno nuo galvos iki kojų , nors mano problema sprando srityje. Išnagrinėjęs atsineštus tyrimus, daktaras suktelėjo mano kaklą. Kakle kažkas trakštelėjo. ''Nusiėmė trys blokai''- pasakė. Ką tai reiškia nesupratau, bet jau kitą dieną skausmas ėmė pamažu atlėgti. Prieš tai skausmas kankino du su puse mėnesio, nepaisant priešuždegiminių vaistų ir reabilitacijos procedūrų. Šeimos gydytoja buvo pasakiusi, kad teks prisitaikyti prie gyvenimo su kasdieniniu skausmu užgyvenus tokią ligą. Nuoširdžiai ačiū daktarui.

2017-03-04, 21:59 | IP: *.*.*.*

2016-08-15, 01:23 | IP: *.*.*.*

2016-07-21, 22:15 | IP: 98.217.129.97

Pritariu, kad geras gydytojas.

2016-07-20, 03:30 | IP: 173.166.30.233

puikus specialistas ir geras zmogus, patariu kreiptis...

2016-07-07, 15:06 | IP: 98.217.129.97

Gydytojas dirbantis is pasaukimo. Nori zmogui padeti. As atvaziuoju is uzsienio butent pas si specialista. Aciu.

2016-04-29, 00:01 | IP: *.*.*.*

2015-07-31, 18:24 | IP: *.*.*.*

2015-03-17, 17:38 | IP: 213.197.164.46

Xa Xa. Juoko kambarys. Kuba, nepergyvenk, raudoni komentarai apdraustu privaciu draudimu, kuriem nieko nera, o tu netiki. Bus dar blogiau:)AJ Siauliai.