Pacientai, kurie rekomenduoja Jokūbas Fišas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2009-03-06, Nr. MPL-12651, Galiojanti

2020-02-10, 21:13 | 1

Pagydė,galiu rekomenduoti.Jaučiasi patirtis ir kompetencija.Nuoširdus rūpestis.

2019-11-08, 11:06 | 4

2019 m. gegužės mėnesį pirmą kartą apsilankiau pas šį gydytoją. Sutrikimus pastebėjo, nusiuntė atlikti reikiamų tyrimų. MRT parodė, kad turiu įgimtą problemą. Pasakė, kad taip: pradėkime nuo to, kad čia nėra jokios tragedijos, su šituo galima gyventi, bet geriau gydytis. Ok. Vaistai, kuriuos skyrė, parduodami tik tai vienoje vaistinėje Vilniuje, ok, kainuoja ne kosmosą, sutinku. 3 mėn. gydžiausi šiais vaistais. Būklė pagerėjo, tačiau simptomatika progresavo. Kreipiausi pas kitą neurologą, parodžiau daryta MRT tyrimą, pasakiau simtomus, iš karto pasakė, kad mato priežastį ir jokie čia vaistai nepadės, tik operacija. Dabar po operacijos, yra šansų, kad simptomai regresuos, to ir tikiuosi. O dėl daktaro tai pasakysiu taip, mano problemos jis neišsprendė, išrašė vaistus, kurie nuslopino kai kuriuos simptomus, tačiau dabar man pačiam neaišku, kaip galima išgydyti vaistais strukturinius pakitimus pakaušio srityje. Deje bet praradau 6 mėn.

2019-11-02, 21:13 | 2

Teko susidurti su kitais gydytojais neurologais, tačiau juos galiu vertinti tik kaip amatininkus gydančius tik pagal šabloną. Manau, kad jų skirti vaistai turėjo šalutinį poveikį ir man pažeidė skrandį bei kepenis. Todėl ieškojau gydytojo gydančio natūralias ir homeopatiniais vaistais .Kreipiausi į gydytoją Fišą. Jis tikrai PROFESIONALUS plačios erudicijos gydytojas . Ne tik skyrė vaistus, bet ir detaliai paaiškino kaip elgtis. Homeopatiniai vaistai gal buvo ir brangūs, bet esu dėkinga gydytojui, nes pajutau realų pagerėjimą, be to , manau, kad šie vaistai nepakenks kitiems organams. Gydausi toliau. Ačiū daktarui J. Fišui.

2019-06-08, 15:47 | 1

Malonus daktaras. Savo srities žinovas. Rekomenduoju.

2019-05-11, 15:20 | 2

Dr.Fišas buvo ketvirtas neurologas,pas kurį patekau po nesėkmingo gydymo poliklinikoje ir dar keliose klinikose.Skausmas kankino trečią mėnesį,prie to prisidėjo pykinimas,nes vaistus gėriau saujomis.Prošvaisčių nemačiau,buvau pavargusi ir išsikankinusi.Nepasakyčiau,kad gydytojas mane guodė,stebuklo nežadėjo,tiesiog smulkiai žingsnis po žingsnio išaiškino mano ligą,atliko keletą tyrimų ir nurodė du gydymosi būdus.Nesijaučiau galinti daug rinktis,skrandis streikavo,todėl tik prašiau gydyti kuo natūralesnėmis priemonėmis.Gydymas buvo ilgas ir nepigus,bet man tiko.Gydžiausi skrupulingai,nes liga kėlė didelį skausmą ir netikrumą ne tik man,bet ir mano šeimai.Aš pasveikau,dėl to jaučiu didelį dėkingumą gydytojui,be kurio pagalbos,žinių ir nuoseklaus darbo tikrai nebūčiau išsikapsčiusi.Sutikau gydytoją,kuriuo tikrai pasitikėjau.Man tai buvo ypatingai svarbu.Žinutė daktarui:Jūs,Gerbiamasis,esat vertinamas ir mums labai labai reikalingas.Žinutė skaitytojui:aprašiau kiek galėdama tiksliau su viltimi palengvinti Jūsų apsisprendimą ir nuoširdžiai linkėdama rasti lūkesčius atitinkantį mediką.Galimi ieškojimai ir nusivylimai.Savo gydytoją man pavyko rasti tik iš ketvirto karto.

2019-05-10, 13:04 | 2

Džiaugiuosi, kad daug metų gerb. Gyd. Jokūbas Fišas gelbėja ištikus sveikatos problemoms. Man priimtina tai, jog stengiasi skirti kuo natūralesnes priemones, o ne tik vaistus - pradedant miego režimu ir sportu, atsipalaidavimo pratimais, medicinine meditacija, mankšta, baigiant mityba- daug dėmesio skiria gyvenimo būdui ir požiūriui - kad pats organizmas gytų ir aš dalyvaučiau tame procese. Ir tikrai skiria, kur yra tikra liga, o kur šiaip.. Man tai tinka ir padeda.
Padėjo tikrai ne kartą ir man, ir mano artimiesiems. Ačiū už pagalbą, nuoširdų dėmesį ir patarimus, kurių stengiuosi laikytis!
Ilgų Jums metų!
Daugiau tokių Gydytojų! Visiems rekomenduoju!

2019-05-10, 09:11 | 1

Situacija ta pati.. Lankiausi 2018 metais 2 kartus. Pirmas kartas buvo MDC peršvietė ir išrašė vaistų kurie napadeda priepolio metu už 200eur plius 59eur konsultacija. Neturėjau iš ko rinktis, buvo labai blogai, sumokėjau. Antras kartas buvo privačiai. Sumokėjau 50eur už kosultaciją, išrašė homeopatinių vaistų už 200eur kuriuos taip pat įsigijau kai sergu sunkia migrenos forma, kur kiti LT neurologai pasijuokė iš tokio gydymo. Aišku homeopatinius vaistus turėjo tik vienintelė vaistinė Vilniuje. Nerekomenduuočiau net priešui.

2019-04-27, 19:06 | 7

Labai panaši situacija į tą, kuri jau aprašyta - skirti hemeopatiniai vaistai už neadekvačią kainą + paketas vaistų, kurie šiaip skiriami žmonėms gilioje senatvėje arba po rimtų galvos smegenų traumų. Vaistus buvo galima nusipirkti tik vienoje Vilniaus miesto vaistinėje.
Diagnozė buvo paneigta kitų III lygio specialistų, o stresas po patirto apsilankymo liko dar ilgai, ilgai.

2019-01-28, 19:39 | 2

Pats apie save palikineja atsiliepimus iš to paties kompo. Kaip nevykėliška.

2018-09-01, 12:30 | 2

Žurnale(Raktas) perskaičiau pokalbį su gydytoju apie silpnaprotystę ir 100 proc. nustačiau sau ligą. Užsirašiau konsultacijai pas jį. Nustatė, kad juodai pervargusi, o šiaip visai sveika! Ačiū Dievui ir gydytojui Fišui. Rekomenduoju!

2018-08-16, 11:31 | 2

Nesuprantu kaip tokia įstaigą kaip MDC prisiėmė tokių neprofesionalių ir arogantiškų darbuotojų, mano atžvilgiu jis visiškai netinkamas tokiam darbui, kažkokia pinigų kalimo mašina, sumokėjau 260 eurų ir nesupratau už Ką? Negavau jokių atsakymų tik receptą homeopatinių vaistų ir buvau pasiųstas būtent i ta vaistinę su kuria turbūt ponas Fišas neoficialiai dirba nes kaip jis teigė kitur tokių negausi ir pasiskambino mano akivaizdoje tiesiogiai jiems dėl vaistų. Bandžiau nusipirkti kitame mieste bent trijuose vaistinėse šitų medikamentų ir visuose trijuose neturėjo žalio supratimo kas recepte parašyta ir kokie tai vaistai.
Paliko tikrai ne kokį įspūdį, abu su sesute tik akimis žaižaruoja, paliko įspūdis kad jiems tik svarbu pinigai o ne pacientas.

2018-03-16, 22:19 | 1

Nuodugniai ištiria ir negaili laiko paaiškinti problemas, priežastis ir gydymą. Esu sužavėta jo profesionalumu.

2018-02-15, 22:48 | 1

Gydytojas Jokūbas Fišas vertas didžiausios padėkos. Pas tokį gydytoją nebaisu, užtikrinta. Labai dėkinga už išsamią apžiūrą ir už rūpestį. Linkiu sėkmės ir sveikatos dirbant šį darbą.

2018-02-02, 18:12 | 1

Lankiausi medicinos centre Grybo g. Daktaras apžiūrėjęs norėjo paskirti kompiuterinio ir magnetinio rezonanso tyrimus, tačiau tik man paklausus tapo aišku, kad jie kainuoja nepigiai, todėl nesutikau mokėti už juos 200 € (plius konsultacija 59 €). Pasiteiravus ar galimos alternatyvos, išsisukinėjo drauge su sesute, primygtinai siūlė atlikti tyrimus jų centre čia ir dabar. Labai netaktiškai leido sau komentuoti asmenines pacientės savybes. Išėjau, negavus jokių patarimų, du neįskaitomus siuntimus ir blogą nuotaiką - aišku, už visą tai dar susimokėjau.

2018-01-27, 17:51 | 2

Tai savo darbą išmanantis gydytojas,puikus specialistas.Nuoširdžiai esu dėkinga.