Pacientai, kurie rekomenduoja Romanas Zykus, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-06-30, Nr. MPL-17021, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-01, 11:32 | Registruotas lankytojas 7

Nerekomenduoju šio gydytojo. Pas jį registravausi gastroskopijai, nes siuntimą turėjau iš Kauno klinikų gastroenterologo, bet norėjau privačiai - greičiau atlikti šį tyrimą. Mane registratūroje administratorė informavo, kad 55 eur kainuos gydytojo konsultacija ir dar 50 eur gastroskopija. Tačiau atvykus gydytojas Zykus pareiškė, kad pagal mano simptomus, kuriuos nurodžiau, man skrandžio tyrimo nereikia (!) ir jis jo nedarys. Gydytojas bendravo visiškai neprofesionaliai ir neetiškai, o pagrįsdamas tyrimo nereikalingumą dėstė, kad tyrimas pavojingas ir nedidelė dalis pacientų per šį tyrimą miršta, kad net ir su echoskopu pacientą teoriškai gali nutrenkti.. Tokių "pezalų" dar nebuvau girdėjusi. Už konsultaciją be tyrimo paėmė iš manęs 90 eurų, neva konsultacija neatliekant tyrimų yra brangesnė (!). Taigi, sukurta sistema pinigautis ir netirti pacientų. Tačiau jau po savaitės užsiregistravus gastroenterologo konsultacijai Kauno klinikose pas gerbiamą profesorių (pavardės neminėsiu) ir atlikus gastroskopiją paaiškėjo, kad man reikalingas visai kitoks gydymas, nei tik į akis pažiūrėjęs paskyrė gyd. Zykus. Todėl visiems patarimas - taupykite pinigus ir sveikatą bei neikite pas šį gydytoją.

2018-11-19, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas nepaskyrė jokiù reikiamù tyrimu ligai nustatyti. Liga ,,nustatė,, vartydamas 2 m., senumo sveikatos kortelės įrašus. Mano mamai paskyrė labai stiprius skrandžio vaistus kurie tik pablogino jos būklę. Kaip galima paskirti tokius vaistus, neatlikus endoskopijos?