Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Romanas Zykus, %

Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-06-30, Nr. MPL-17021, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

62.6% Complete
3.1

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

81.4% Complete
4.1

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.2% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

92.9% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

75.3% Complete
3.8

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

70% Complete
3.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

87.6% Complete
4.4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-02-09, 17:48 | Registruotas lankytojas 5

Puikus naujosios kartos gydytojas. Dirba labai profesionaliai. Netgi turėdamas minimumą pradinės informacijos, labai tiksliai nustato pirminę diagnozę, kurią vėliau patvirtina ir paskirtų sudėtingesnių tyrimų rezultatai. Savo srities žinovas, dėmesingas, rūpestingas, nuoširdus ir labai korektiškas. Konsultuoja ir gretimais klausimais, suteikdamas labai vertingų patarimų, padedančių atlikti ankstyvą profilaktiką bei diagnostiką. Nespėlioja, bet profesionaliai ir argumentuotai paneigia netikslias diagnozes. Tokie gydytojai yra Lietuvos aukso fondas. Dėkui ir sėkmės Jums Gydytojau!

2018-07-13, 21:07 | Registruotas lankytojas 16

Puikus jaunas gydytojas. Įsigilino į problemą, diagnozės patikslinimui skyrė visus reikalingus tyrimus, vėliau išsamiai paaiškino tyrimų atsakymus, atsakinėjo į klausimus, nuramino. Nuoširdus ačiū jam. Ir kartu su juo klinikose dirbanti jauna seselė labai miela ir maloni. Šaunūs naujos kartos gydytojai, tikiu, kad tokiais ir išliks. Sėkmės jiems!

2018-06-14, 13:19 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas pasirodė labai rūpestingas ir tikrai išmanantis savo darbą. Atsakė į visus kilusius klausimus, vizitas atrodė profesionaliai, todėl likau išties patenkinta ir dėkinga jam. Rekomenduoju.

2018-06-02, 13:55 | Registruotas lankytojas 3

Teko lankytis pas si nuostabu jauna gydytoja del tevelio sveikatos, apziurejo, skyre reikalingus tyrimus, buvo labai jautrus senyvo zmogaus sveikatos bedoms, parode savo profesionaluma. Lankiausi ir pati del savo bedu jo srityje, pasirinkau si gydytoja del jo profesionalumo ir dar "nesugedusio" gydytojo- jis tikrai NUOSTABUS GYDYTOJAS! Duok Dieve jam sveikatos ir sekmes gyvenime. Daugiau tokiu mediku! Visiems rekomenduoju.

2017-07-08, 15:53 | Registruotas lankytojas 4

Laba diena. Pas šį mediką kreipėmės dėl vyro sveikatos. Buvo gydytojais ypatingai dėmesingas, pasiuntė atlikti dar sudėtingesnius tyrimus. Labai esame šiam gydytojui DĖKINGI.
Po kurio laiko , kreipiausi dėl savo sveikatos. Šis medikas taip pat tiksliai nustatė diagnozę ir siuntė pas specialistus. Viskas atlikta PUIKIAI.
AČIŪ GYDYTOJUI UŽ NUOŠIRDUMĄ, UŽ SUTEIKTĄ INFORMACIJĄ .Šio gydytojo kolegos atliko , tai ,kad dabar sveikstu ir neliko jokio skausmo. Ačiū, Jums , gydytojau... Jums sveikatos, asmeninės laimės.
Pagarbiai ,