Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Romanas Zykus, %

Licencijos

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2011-06-30, Nr. MPL-17021, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.8% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

84.2% Complete
4.2

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

81.4% Complete
4.1

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

94.4% Complete
4.7

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

79.7% Complete
4

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

71.4% Complete
3.6

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

77.5% Complete
3.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2022-05-31, 08:38 | Registruotas lankytojas 2

Atėjus pas gydytojà ir pasakius,kad noriu tik skrandžio tyrimo,o jei tyrimas reikalaus gydymo,tada ir tęsiu gydymà pas jį,pajutau arogancijà…tyrimo kaina 80eurù,o konsultacija 90 eurú…deja,netiesiogiai davė suprasti,kad be “pilno paketo” nieko nebus…teks susimokėti (už dykà tikrai nenoriu,juk pati ėjau privačiai,bet kainos….)tie pinigai bala nematė,sveikata svarbiausiai…na,tada buvo pasakyta,kad su tokiom ligom pas daktarus lakstyti nėra reikalo ir kad aš nieko nesuprantu apie savo ligà…apie kompetencijà šio žmogaus nieko negaliu pasakyti,gal jis yra neblogas gydytojas….bet tikriausiai dėl bendravimo,požiūrio į źmogú,jam išsakomú nusiskundimú ir jo reakcija į juos, reikejo rinktis kità profesijà…daugiau niekada nenorečiau su juo susidurti…

2020-10-01, 11:32 | Registruotas lankytojas 9

Nerekomenduoju šio gydytojo. Pas jį registravausi gastroskopijai, nes siuntimą turėjau iš Kauno klinikų gastroenterologo, bet norėjau privačiai - greičiau atlikti šį tyrimą. Mane registratūroje administratorė informavo, kad 55 eur kainuos gydytojo konsultacija ir dar 50 eur gastroskopija. Tačiau atvykus gydytojas Zykus pareiškė, kad pagal mano simptomus, kuriuos nurodžiau, man skrandžio tyrimo nereikia (!) ir jis jo nedarys. Gydytojas bendravo visiškai neprofesionaliai ir neetiškai, o pagrįsdamas tyrimo nereikalingumą dėstė, kad tyrimas pavojingas ir nedidelė dalis pacientų per šį tyrimą miršta, kad net ir su echoskopu pacientą teoriškai gali nutrenkti.. Tokių "pezalų" dar nebuvau girdėjusi. Už konsultaciją be tyrimo paėmė iš manęs 90 eurų, neva konsultacija neatliekant tyrimų yra brangesnė (!). Taigi, sukurta sistema pinigautis ir netirti pacientų. Tačiau jau po savaitės užsiregistravus gastroenterologo konsultacijai Kauno klinikose pas gerbiamą profesorių (pavardės neminėsiu) ir atlikus gastroskopiją paaiškėjo, kad man reikalingas visai kitoks gydymas, nei tik į akis pažiūrėjęs paskyrė gyd. Zykus. Todėl visiems patarimas - taupykite pinigus ir sveikatą bei neikite pas šį gydytoją.

2019-02-09, 17:48 | Registruotas lankytojas 5

Puikus naujosios kartos gydytojas. Dirba labai profesionaliai. Netgi turėdamas minimumą pradinės informacijos, labai tiksliai nustato pirminę diagnozę, kurią vėliau patvirtina ir paskirtų sudėtingesnių tyrimų rezultatai. Savo srities žinovas, dėmesingas, rūpestingas, nuoširdus ir labai korektiškas. Konsultuoja ir gretimais klausimais, suteikdamas labai vertingų patarimų, padedančių atlikti ankstyvą profilaktiką bei diagnostiką. Nespėlioja, bet profesionaliai ir argumentuotai paneigia netikslias diagnozes. Tokie gydytojai yra Lietuvos aukso fondas. Dėkui ir sėkmės Jums Gydytojau!

2018-11-19, 16:12 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-07-13, 21:07 | Registruotas lankytojas 18

Puikus jaunas gydytojas. Įsigilino į problemą, diagnozės patikslinimui skyrė visus reikalingus tyrimus, vėliau išsamiai paaiškino tyrimų atsakymus, atsakinėjo į klausimus, nuramino. Nuoširdus ačiū jam. Ir kartu su juo klinikose dirbanti jauna seselė labai miela ir maloni. Šaunūs naujos kartos gydytojai, tikiu, kad tokiais ir išliks. Sėkmės jiems!

2018-06-14, 13:19 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas pasirodė labai rūpestingas ir tikrai išmanantis savo darbą. Atsakė į visus kilusius klausimus, vizitas atrodė profesionaliai, todėl likau išties patenkinta ir dėkinga jam. Rekomenduoju.

2018-06-02, 13:55 | Registruotas lankytojas 3

Teko lankytis pas si nuostabu jauna gydytoja del tevelio sveikatos, apziurejo, skyre reikalingus tyrimus, buvo labai jautrus senyvo zmogaus sveikatos bedoms, parode savo profesionaluma. Lankiausi ir pati del savo bedu jo srityje, pasirinkau si gydytoja del jo profesionalumo ir dar "nesugedusio" gydytojo- jis tikrai NUOSTABUS GYDYTOJAS! Duok Dieve jam sveikatos ir sekmes gyvenime. Daugiau tokiu mediku! Visiems rekomenduoju.

2017-07-08, 15:53 | Registruotas lankytojas 4

Laba diena. Pas šį mediką kreipėmės dėl vyro sveikatos. Buvo gydytojais ypatingai dėmesingas, pasiuntė atlikti dar sudėtingesnius tyrimus. Labai esame šiam gydytojui DĖKINGI.
Po kurio laiko , kreipiausi dėl savo sveikatos. Šis medikas taip pat tiksliai nustatė diagnozę ir siuntė pas specialistus. Viskas atlikta PUIKIAI.
AČIŪ GYDYTOJUI UŽ NUOŠIRDUMĄ, UŽ SUTEIKTĄ INFORMACIJĄ .Šio gydytojo kolegos atliko , tai ,kad dabar sveikstu ir neliko jokio skausmo. Ačiū, Jums , gydytojau... Jums sveikatos, asmeninės laimės.
Pagarbiai ,

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Romanas Zykus?