Pacientai, kurie rekomenduoja Natalja Zaks, %

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-08-31, Nr. MPL-01625, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas chirurgas

Išduota: 2004-08-31, Nr. MPL-01625, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Baltijos-Amerikos terapijos ir chirurgijos klinika
2024-01-24, 10:06 | Registruotas lankytojas 9

Si atsiliepima palieku todel,kad galiu drasiai sakyti,kad per ilgus metus,nemazai sutiktu mediku, man dar neteko sutikti tokio gydytojo. Natalja Zaks nustebino absoliuciu savo emociniu nesivaldymu. Ar tikrai man,pacientui, reikia priekaistauti,kodel nebuvau gydoma seimos gydytojo,ar kodel dabar kreipiausi i ja.Mano apsilankymas primine gudzius sovietinius laikus,kai pas gydytoja turi ateiti isitempes ir nieko neklausti. Veidas parausta,balso tonas pakyla,o veide begalinis nesivaldymas ir erzulys.
Visokiu tu gydytoju pasitaiko,kaip beje, ir pacientu,bet ta sovietini pavelda: nekulturinguma,atzagaruma,pasaipas,baime uzduoti klausima, visgi gal jau reiketu isgyvendinti is gydymosi istaigu ir visai nesvarbu,esi valstybineje ligonineje,ar prabangioje privacioje klinikoje.

2023-12-11, 16:08 | Registruotas lankytojas 2

Pirmas kartas pas tokios srities specialistą, ir nebežinau, kas turės man nutikti, kad vėl galėčiau kreiptis pas tokį gydytoją :)
Net pati procedūra nebuvo tokia nemaloni, kaip pačios gydytojos elgesys. Nesiplėsiu - gal ir profas, tiesiog labai nemaloniai ir jokios empatijos.
Nerekomenduočiau eiti pas šį specialistą, jei ir "Tau" pirmą kartą reikia apsilankyti pas koloproktologą.
Ir aišku, gydytoja ne kiek gilinosi į mano problemą, bet pasakojo, kur galima mano problemą lazeriu susitvarkyti kitoje privačioje klinikoje, kurioje ji taip pat dirba. Ir vizitinę davė. P.S. tokią lazerinę procedūrą galima atlikti ir VŠĮ ligoninėse, tik reikia pasiieškoti :)
būkit sveiki

2022-04-06, 23:25 | Registruotas lankytojas 3

Daktarė per mažai gilinosi į mano problemą, pertraukinėjo, kažką pildė ir visai manęs neklausė, tik kažką neaiškiai sau murmėjo:”atšauktos visos operacijos”- ( kodėl atšauktos? Ir kodėl man reikia tai žinoti?), išreiškė nepasitenkinimą, kad nepasiruošusi vizitui ( o kaip jam reikia pasiruošt- iš kur žinot? Gal bent registratorės galėtų duot nurodymus). Panašu ji jau per tiek metų pavargo , todėl ir darbas vyksta atmestinai. Paminėjo Baltijos Amerikos kliniką, kur daromos “geros “operacijos( išaiškėjo, kad ji pati ten dirba!), taigi reikėjo man iškart susiprasti…

2021-12-20, 18:34 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai. Jeigu pasakai nors žodį kuris jai nepatinka iškarto sustabdo Tave ir sako, kad jai tai neįdomų. Nors lankiau kelis kartus, iškarto sakė, kad būtinai reikalinga operaciją, kitą kartą pradėjo atkalbinėti nuo jos.

2019-03-24, 06:45 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-06-17, 11:59 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-03-29, 05:08 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-02-05, 18:37 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-06-27, 21:57 | IP: *.*.*.*

2017-02-24, 09:52 | IP: *.*.*.*