Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Zailskas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2017-08-02, Nr. MPL-22553, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-12-09, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, pilnai įsigilino į problemas, jas analizuoja ir išsprendžia, žvelgia į žmogų, kaip į visumą, pataria ir padeda ne tik neurologijos klausimais. Visą laiką bendravo nuoširdžiai ir šiltai, domėjosi, kaip sekasi gyti, rekomendavo tolimesnius specialistus dėl tolimesnio gydymo. Geriausi atsiminimai apie šį gydytoją ir jo atsidavimą darbui. Didžiausi dėkojimai, ačiū!!!

2020-11-08, 22:06 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus gydytojas, 100%. Vežėme mamą iš Ukmergės, jau turėjome kitų gydytojų rekomendacijas. Tokios kruopščios apžiūros kaip gyd.Zailsko dar nebuvau mačiusi, labai gilinasi, moka ir nori girdėti, labai moka bendrauti su sunkiais ligoniais. Gavome patarimų-labai vertingų, esame labai dėkingi. Gydytojas iš pašaukimo kaip mes sakome, didžiausios sėkmės, sveikatos, puikios karjeros Jam toliau!!! AČIŪ ♥️♥️♥️

2020-08-04, 05:38 | Registruotas lankytojas 4

Jaunas, bet tikrai auksto profesionalumo gydytojas. Buvo iskvestas i Lazdyno ligojines stebejimo palata. Skyre neitiketinai daug laiko. Isigilino i problema. Nors migrena skaitoma nepagydoma ir gyvenu su ja virs 25 metu ir praejau daug gydytoju ir gydymu, bet buvau nustebinta, kad nenumojo ranka ir pasiule nauja profilaktini gydyma.

2020-07-11, 20:19 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai profesionalus ir aukštos kultūros gydytojas. Mano gydymas nebaigtas, bet situaciją ištyrė nuodugniai. Dėkoju už dėmesingumą pacientams.

2020-06-14, 16:52 | Registruotas lankytojas 4

Lietuvai labai pasisekė, kad toks gydytojas liko dirbti čia. Labai aukštos kompetencijos ir nuolat tobulėjantis gydytojas.

2020-04-01, 09:36 | Registruotas lankytojas 1

Tiesiog neįtikėtinai puikus gydytojas! Jaučiasi, kad nori surasti priežastį, o ne panaikinti pasekmes. Nuoširdžiai gilinasi ir įsiklauso, nors pacientas jau tokio amžiaus, kad dažnas numoja ranka.... Kelis kartus pas Donatą vežiau savo labai garbaus amžiaus mamą ir kiekvieną kartą buvau labai pozityviai pritrenkta. Ačiū už TOKĮ atsidavimą ir TIKRĄ norą padėti!!!

2018-12-14, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai fainas gydytojas! Išsamiai išanalizavo mano problemą, patarė, atsakė į visus klausimus. Labai malonus ir profesionalus, tikrai išmano savo sritį.