Pacientai, kurie rekomenduoja Donatas Zailskas, %

Gydytojas neurologas

Išduota: 2017-08-02, Nr. MPL-22553, Galiojanti

2020-08-04, 08:38 | 4

Jaunas, bet tikrai auksto profesionalumo gydytojas. Buvo iskvestas i Lazdyno ligojines stebejimo palata. Skyre neitiketinai daug laiko. Isigilino i problema. Nors migrena skaitoma nepagydoma ir gyvenu su ja virs 25 metu ir praejau daug gydytoju ir gydymu, bet buvau nustebinta, kad nenumojo ranka ir pasiule nauja profilaktini gydyma.

2020-07-11, 23:19 | 1

Tikrai profesionalus ir aukštos kultūros gydytojas. Mano gydymas nebaigtas, bet situaciją ištyrė nuodugniai. Dėkoju už dėmesingumą pacientams.

2020-06-14, 19:52 | 4

Lietuvai labai pasisekė, kad toks gydytojas liko dirbti čia. Labai aukštos kompetencijos ir nuolat tobulėjantis gydytojas.

2020-04-01, 12:36 | 1

Tiesiog neįtikėtinai puikus gydytojas! Jaučiasi, kad nori surasti priežastį, o ne panaikinti pasekmes. Nuoširdžiai gilinasi ir įsiklauso, nors pacientas jau tokio amžiaus, kad dažnas numoja ranka.... Kelis kartus pas Donatą vežiau savo labai garbaus amžiaus mamą ir kiekvieną kartą buvau labai pozityviai pritrenkta. Ačiū už TOKĮ atsidavimą ir TIKRĄ norą padėti!!!

2018-12-14, 16:18 | 1

Labai labai fainas gydytojas! Išsamiai išanalizavo mano problemą, patarė, atsakė į visus klausimus. Labai malonus ir profesionalus, tikrai išmano savo sritį.