Pacientai, kurie rekomenduoja Rita Vorobjovienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-06-02, Nr. MPL-06904, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-06-02, Nr. MPL-06904, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

1.3

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2.5

Nesidomėjo

2023-10-09, 12:51 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekonduoju pas ja papulti. Apžiūrint kritikavo mane klausinėjo visai ne dėl to dėl ko mane atvežė aplaidumas aukščiausio lygio.

2023-10-08, 23:00 | Registruotas lankytojas 1

Spalio 6 dieną greitosios pagalbos ekipažas atvežė mane į Raudonojo Kryžiaus priėmimo skyrių . Mane konsultavo ir visus reikalingus apžiūrai tyrimus paskyrė gydytoja Rita Vorobjovienė.
Nuoširdus dėkui ypatingo nuoširdumo, atidumo ir betarpiško supratingumo gydytojai , kuri suprato , įvertino mano sveikatos būklę ir jos dėka gyvenimas sušvito vėl.
Pagarbiai O.Zigmantienė

2022-12-11, 11:20 | Registruotas lankytojas 2

Raudonojo kryžiaus budinti gydytoja, atvykus su tyrimais išaiškino negalavimo problemą, ko nepadarė šeimos gydytojas. Esu labai jai dėkinga už normalų požiūrį ir kompetenciją.

2021-04-02, 14:12 | Registruotas lankytojas 3

Budint priėmimo skyriuj reikia atkreipti dėmesį, kad kartais reikia suskubti zmogui i pagalba, kad ir kaip nesinori. Ir kad mirtis nustatoma ne per atstumą! Tai žmogus, o ne šuo ir Jus žmonių gydytoja, o ne veterinare! Tureti galimybes išgelbėti žmogų ir to net nebandyti padaryti- truksta žodžiu. GĖDA! Tikiuosi taip pat nutiks Jusu artimam zmogui ir Jus suprasite koks tai skausmas.