Pacientai, kurie rekomenduoja Dalius Klimavičius, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12372, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-03869, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-03-27, 09:05 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausią AČIŪ norėčiau pasakyti gydytojui D. Klimavičiui ir gydytojui-rezidentui E. Zaukai už visą suteiktą pagalbą, ypač kada nebežinai kaip elgtis sunkioje situacijoje. Už suteiktą informaciją, už pradėtą gydymą, už tokį malonų bendravimą. Kuo didžiausios sėkmės Jiems.

2018-06-18, 12:24 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas geras, bet mano bukle pablogejo, visiskai nesusisiekiu.

2017-03-05, 15:24 | Registruotas lankytojas 2

Labai viskas gerai dekoju Gyd. Psichiatrui Daliui Klimaviciui labai nuostabus,nuosirdus gyditojas taip pat ir geras nuostabus rezidentas Jonas Liutkevicius man labai padejo kaip man buvo blogai ateidavo nukreipdavo mintis ir budavo viskas gerai labai sirdingai dekoju dar karta Daliui Klimaviciui sekmes linkiu darbe savo profesijoje norejos paspausti ranka tuo laiku kaip isejau namo bet ne buvo gyditojo. Bet manau greit susitiksim vel nes vel paguldys mane i skyriu. Tai va sekmes jums dizdiausios te laimina jus dievas ir duoda daug sveikatos,istvermes darbe.

2016-12-16, 21:27 | IP: 78.61.16.34

Praėjo devyneri metai, kaip gulėjau Kauno Vpps... Dar gyvenu :D Dėkinga už išsaugotą gyvybę ir pagrindus, kaip gyventi toliau. Kažkam , gal daug kam, gali atrodyti juokinga, bet valgyti ir reikia išmokti...

2016-09-30, 21:02 | IP: 78.62.225.110

labai geras gydytojas, mes labai patenkinti, mes daznai gydomes pas sita gydytoja koreguoja gydyma mums.

2016-04-22, 18:49 | IP: 83.188.96.233

Nuostabus,profesionalus

2011-08-10, 11:38 | IP: 78.62.45.22

Labai geras daktaras vienintelis kuris man padejo!!!

2010-12-10, 09:11 | IP: 78.57.42.220

LABAI LABAI GERAS GYDYTOJAS JIS MANE ISGYDE TODEL MAN DAUGIAU NETEKO TEN GRISTI NEGIAMU KOMENTARU NETURIU

2010-03-16, 11:27 | IP: 89.117.106.137

Kad būtų visi tokie gydytojai ...

2008-10-23, 20:42 | IP: 195.182.71.235

Nuostabus.

2008-09-19, 19:38 | IP: 78.57.6.183

super gydytojas!!!! labai simpatiskas, su juo lengva bendraut, suprantantis, tiesiog truksta zodziu...;) neturi neigiamu savybiu, kad daugiau butu tokiu gydytoju!!!!

2007-03-19, 13:05 | IP: 81.7.86.79

Labi geras gydytojas

2007-03-14, 14:28 | IP: 82.135.147.58

Taktiškas, kantrus, punktualus, ramus. Siauro požiūrio, gydymas vyksta pagal iškaltas dogmas.