Pacientai, kurie rekomenduoja Akvilė Vilkytė, %

Registracija čia ir dabar
Klinika „Apolonia“

Išduota: 2017-08-08, Nr. MPL-22584, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2017-08-08, Nr. MPL-22584, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Registracija čia ir dabar
Klinika „Apolonia“
2020-12-27, 06:37 | Registruotas lankytojas 3

Ji būdėjo tą para. Mane operavo abu čiurnos kauliukus trečiadienio nakti. Nei prieš operacija ir po operacijos po budėjimo nebuvo aplankiusi. Nežinoau nei ka padarė. Klausiau kito gyditojo sako turėjo pasakyti operavusi gyditoja. Po operacijos praėjus parai mane išleido namo nors ir turėjau keles dalis temp. Tai buvo per kūčias. Šeštadienį sukilo temperatūra 37,8 koja vėl sutino dega, neturiu nei atibijotiku jokiu vaistu neišrašė. Kitom moterim visos išrašė vaistus į namus. Prieš operacija operacinėje sakiau man organizmas nepriima svetimkūniu. Niekam neįdomu. Be to ir skyriuje guledama sakiau kito budėjimo gydit., sako turi ateiti operavusi gyditoja. Net dėja. Guliu namuose per šventes nežinioja.

2020-11-26, 18:14 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai nerekomenduoju. Kreipiausi dėl vis pasikartojančio kelio tinimo, gydytoja neskyrė visiškai jokių tyrimų, koją tik palankstė ir iš to padarė išvadą kad galimi tik du variantai- chlamidiozė arba silpnas raumuo. Dėl chlamidiozės net nepasiūlė darytis tyrimo ir nors informavau kad žindau kūdikį skyrė antibiotikų net nepatikrinusi jų suderinamumo su žindymu. Savo iniciatyva privačioje klinikoje pasidariau tyrimą dėl chlamidiozės ir šis buvo neigiamas. Taip pat gydytoja parašė siuntimą reabilitologui dėl silpno raumens. Reabilitologas net nesuprato kokiu tikslu mane pas jį siuntė ir nustebo kad man nebuvo atlikti jokie tyrimai. Raumenys tikrai nėra silpni. Susidaro įspūdis kad gydytoja Vilkytė diagnozes spėlioja ir, deja, nesėkmingai.