Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaris Vilkevičius, %

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00682, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00682, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2.8

2.1

Gydymas nebuvo veiksmingas

2.4

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2020-10-05, 10:19 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-06-11, 15:54 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-05-15, 07:28 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-12-29, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, rūpestingas ir profesionalus. Dvi kojų venų šalinimo operacijas atliko nepriekaištingai.
Esu be galo dėkinga.

Neringa

2018-04-07, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Man 60 metų. Vienos kojos venas operavausi dar jaunystėje. Dabar mano venos smarkiai išsiplėtusios. laukiau medicinos pažangos. Esu tikinti katalikė. Ne tik tikinti, bet stengiuosi ir gyventi pagal Jėzaus mokymą. Paisau Jo valios. Ilgą laiką Viešpaties Dvasia nepatarė man operuotis. Tik kai per pastaruosius 13 metų tapau vegane, Dievo Dvasia leido tai daryti. Jėzaus paprašiau, kad man parinktų medicinos įstaigą ir gydytoją, nes Jis gi viską žino, o aš nieko :) Tiesiog klausiau, gal Marijampolėj, gal Kauno klinikose?Ne. Nurodė Internete arba Baltijos Amerikos klinika, arba NortHWay. Geriau pastarąją. Gydytojų sąraše pasirinkau kraujagyslių chirurgą. Berods Gintaris ten tik vienas toks yra. O gal ne. Tiesiog ties jo pavarde Dvasia tarė taip. Pagal vardą maniau, kad tai jaunas daktariukas. Bet jei pats Dievas rekomenduoja, tai pamaniau, kad turėtų būti gabus :) Pati nesidomėjau, tiesiog pasitikėjau Dievo Dvasia ir užsiregistravau. Išoperavo. Vena liko kojoje, beveik tokia pati kaip buvo, daktaras man regis, laukė klausimo, bet neklausiau nieko, šiek tiek buvau skaičiusi, kad ji po kiek laiko išnyksta. Tiesiog pasitikėjau Dievo nurodytu gydytoju. Nesu specialistė, ir kiti ne specialistai. Kai pamatė kiti namuose, sako, betgi beveik niekas nepasikeitė. Mane pakvailino, kad neieškojau per pažįstamus rekomendacijų ir t. t. Gal praėjus trims savaitėms po operacijos, susidomėjau savo daktaro asmenybe :) Pasirodo, mano daktaras yra profesorius praktikas, mokslininkas ir dar titulų begalė. Jeigu būčiau pasidomėjus pačioje pradžioje, būčiau gal net nedrįsus į jį kreiptis. Daktaras gal nelabai kalbus, bet, jei klausi, labai nuoširdžiai paaiškina. Tikiu, kad jis tikrai yra geras savo srities specialistas. Prieš operaciją vena buvo sužeista, buvo atsiradę trombų. Galėjo man baigtis liūdnai. Operacija buvo pačiu laiku ir kokybiška. Dėkoju daktarui Gintariui ir linkiu jam visokeriopos sėkmės :) Koja kasdien vis gražėja.

2017-09-06, 12:56 | IP: *.*.*.*

2017-04-24, 23:04 | IP: 78.56.126.206

Vienas geriausiu gydytoju, tikras profesionalas,