Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Gintaris Vilkevičius, %

Licencijos

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00682, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Kraujagyslių chirurgijos gydytojas

Išduota: 2004-08-12, Nr. MPL-00682, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

85.4% Complete
4.3

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

63.4% Complete
3.2

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

50.5% Complete
2.5

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

58.2% Complete
2.9

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

64.4% Complete
3.2

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

66.3% Complete
3.3

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

58.9% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-10-05, 10:19 | Registruotas lankytojas 4

Nemalonus,arogantiškas,nepaaiškino plačiau,o atsakė tik į tuos klausimus ,kuriuos aš pati uždaviau .Išvada : gydykis pati ,kaip išmanai????

2019-06-11, 15:54 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas gydytoją valstybinėje poliklinikoje. Gydytojas buvo labai arogantiškas, nebendraujantis. Praktiškai nieko nepasakė apie mano sveikatos būklę, visą informaciją reikėjo klausinėti pačiai. Paklausė ar noriu operuotis, apie pačią operaciją irgi nieko nepaaiškino kas ir kaip vyksta. Paklausė ar skauda veną, man pasakius, kad ne, piktai atrėžė, kad tada tokios operacijos ligonių kasos nekompensuoja, nes man neskauda, o išsiplėtusi vena yra tik estetinė problema, kuri gydoma privačiai. Matosi, kad gydytojas nenori gydyti pacientų valstybinėse ligoninėse o tik privačiai ir iš to lobti.

2019-05-15, 07:28 | Registruotas lankytojas 2

Konsultavausi "Svolbono" klinikoje Šiauliuose. Nusivyliau, nes konsultacija ypač trumpa - echoskopu brūkšt per koją, operuot, kaina. Norėjau smulkiau, aiškiau kad pakonsultuotų, tai tik "operuoti, kito kelio nėra". Na, gydytojui aišku, o pacientui ne. Kitas gydytojas skyrė 30 min. - ištyrė abi kojas (nors kreipiausi dėl vienos), viską paaiškino išsamiai, tad ir operavausi ten kur viskas aišku. Beja, ir kaina ženkliai skiriasi.

2018-12-29, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas, rūpestingas ir profesionalus. Dvi kojų venų šalinimo operacijas atliko nepriekaištingai.
Esu be galo dėkinga.

Neringa

2018-04-07, 19:05 | Registruotas lankytojas 1

Man 60 metų. Vienos kojos venas operavausi dar jaunystėje. Dabar mano venos smarkiai išsiplėtusios. laukiau medicinos pažangos. Esu tikinti katalikė. Ne tik tikinti, bet stengiuosi ir gyventi pagal Jėzaus mokymą. Paisau Jo valios. Ilgą laiką Viešpaties Dvasia nepatarė man operuotis. Tik kai per pastaruosius 13 metų tapau vegane, Dievo Dvasia leido tai daryti. Jėzaus paprašiau, kad man parinktų medicinos įstaigą ir gydytoją, nes Jis gi viską žino, o aš nieko :) Tiesiog klausiau, gal Marijampolėj, gal Kauno klinikose?Ne. Nurodė Internete arba Baltijos Amerikos klinika, arba NortHWay. Geriau pastarąją. Gydytojų sąraše pasirinkau kraujagyslių chirurgą. Berods Gintaris ten tik vienas toks yra. O gal ne. Tiesiog ties jo pavarde Dvasia tarė taip. Pagal vardą maniau, kad tai jaunas daktariukas. Bet jei pats Dievas rekomenduoja, tai pamaniau, kad turėtų būti gabus :) Pati nesidomėjau, tiesiog pasitikėjau Dievo Dvasia ir užsiregistravau. Išoperavo. Vena liko kojoje, beveik tokia pati kaip buvo, daktaras man regis, laukė klausimo, bet neklausiau nieko, šiek tiek buvau skaičiusi, kad ji po kiek laiko išnyksta. Tiesiog pasitikėjau Dievo nurodytu gydytoju. Nesu specialistė, ir kiti ne specialistai. Kai pamatė kiti namuose, sako, betgi beveik niekas nepasikeitė. Mane pakvailino, kad neieškojau per pažįstamus rekomendacijų ir t. t. Gal praėjus trims savaitėms po operacijos, susidomėjau savo daktaro asmenybe :) Pasirodo, mano daktaras yra profesorius praktikas, mokslininkas ir dar titulų begalė. Jeigu būčiau pasidomėjus pačioje pradžioje, būčiau gal net nedrįsus į jį kreiptis. Daktaras gal nelabai kalbus, bet, jei klausi, labai nuoširdžiai paaiškina. Tikiu, kad jis tikrai yra geras savo srities specialistas. Prieš operaciją vena buvo sužeista, buvo atsiradę trombų. Galėjo man baigtis liūdnai. Operacija buvo pačiu laiku ir kokybiška. Dėkoju daktarui Gintariui ir linkiu jam visokeriopos sėkmės :) Koja kasdien vis gražėja.

2017-09-06, 12:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
2017-04-24, 23:04 | IP: 78.56.126.206

Vienas geriausiu gydytoju, tikras profesionalas,