Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Vilemienė, %

Vidaus ligų gydytojas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06198, Galiojanti

Gydytojas dietologas

Išduota: 2005-01-21, Nr. MPL-06197, Galiojanti

Vilemienė Virginija dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vilemienė Virginija?

2019-02-15, 07:59 | 1

Pasipūtusi galvojanti apie pirminę žmogaus išvaizdą, maža to tyčiojasi iš pacientu, pati blogiausia gydytoja, verta nieko. Jei norit jog iš jusų tyčiotusi tai tada eikite pas ją, bet jei norite pasveikti- venkite kaip velnias kryžiaus!

2017-08-25, 21:18 | IP: *.*.*.*
2017-05-25, 01:28 | 5

Nuomonė apie gydytoją prasta. Dirba atmestinai, paskubomis. Neatsako į klausimus, nemėgsta išprususių pacientų. Nerekomenduočiau tokios gydytojos.

2017-04-09, 20:54 | IP: *.*.*.*
2016-12-20, 22:08 | 1

Buvau pas gydytoją maždaug prieš 10 metų, mokėjom už vizitą 50 litų, buvom du kartus. Sukudau, poto vėl ataugau, bet matyt čia jau mano saiko problema. Nesenai pas gydytoją buvo ir mano dukterėčia, jos svorio problemos prasidėjo nuo 5 metukų, dabar jai 13 metų, svoris ne mažas, bet yra sutrikusi skydliaukė, mama labai stengiasi derinti maistą. Bet jau matyt atėjo laikas sustatyti dietą nes mūsų jau panelė pakankamai sąmoninga, kad klausytų specialisto nurodymų. Gavo siuntimą, galbūt čia pagrindinė problema, taip iš mergaitės išsityčiojo, kad išėjus negalėjo nustoti verkti, mamai irgi didelis šokas, kad žmogus dirbantis su vaikais, neturi jokio supratimo, kaip su jais elgtis, o dar sako vaikus reikia mokyti, kad patyčios negražu. Pakartosiu, kad buvo neišsakyta specialisto nuomonė, o tyčiojamasi iš antsvorį turinčio vaiko išvaizdos. Už savo komentarą atsakau ir pasirašau.

2016-11-27, 20:36 | IP: *.*.*.*