Pacientai, kurie rekomenduoja Ieva Vieversytė, %

Išduota: 2013-07-15, Nr. MPL-18765, Galiojanti

Vieversytė Ieva dirba šioje gydymo įstaigoje

2019-08-14, 13:56 | 1

Labai maloni, tikrai nusimano apie savo darba.

2019-03-26, 19:33 | 2

Vedu pas šią gydytoją savo kūdikį - kol kas esu labai patenkinta. Gydytoja visuomet priima laiku, duoda siuntimus pas visus specialistus, visuomet atsako į mano klausimus ir skiria pakankamai dėmesio. Maloniai bendrauja tiek su manimi, tiek su kūdikiu. Taip pat, kam aktualu, ji už žindymą.

2019-03-05, 10:44 | 1

Nuostabi mano dukrytės gydytoja. Labai išsamiai viską papasakoja, dėmesinga, maloniai bendrauja. Rekomenduoju!

2019-01-15, 09:21 | 2

Konkreti, paslaugi, rūpestinga

2018-09-12, 17:27 | 5

Nuostabi gydytoja, gydo ir mūsų vaiką ir mane su vyru, einam pas gydytoja pilnai ją pasitikėdami vissada būname išklausyti ir išgydyti, negaili siuntimų ir tyrimų, kuo geriausios jums sekmes, džiaugiamės turėdami tokią gydytoją.

2018-05-18, 19:59 | 6

Puiki gydytoja!

2018-05-08, 00:40 | 5

nuostabi, puiki, i nieką nekeistume!

2018-04-03, 00:40 | 1

As ja myliu ji pati geriausia

2018-03-12, 10:36 | 2

Gydytoja itin rūpestinga, maloni, ne tik moka bendrauti su vaiku, pasidomėti savijauta, bet savo iniciatyva ėmėsi skirti tyrimus dėl kai kurių nors ir nedidelių pakitimų kraujo ir šlapimo tyrimuose bei išsiaiškinti ankstesnę vaiko ligos istoriją su kita poliklinika. Tais atvejais, kai negali įvertinti, nedvejodama skiria siuntimą pas aukštesnio lygio specialistą, kad įsitikintų, jog vaikas neturi rimtų sveikatos sutrikimų.
Dėl to klausimas dėl pilnai išgydė, gal nėra visai tikslus. Nes kai kuriais atvejais pilnas išgydymas nebūtinai nuo gydytojo priklauso.

2018-02-28, 19:48 | 5

Nuostabi kauna gydytoja, puikiai išklauso priblemas, moka vendrauti su vaiku, paskiria tikslinga gydymą, visada paskambina jeigu kažkas neaišku, skiria pakankamai laiko apžiūrai, aiškiai viską paaiškina, labai maloni , bet tuo pačiu konkreti. Tiesiog negaliu atsidžiaugti pakeitus gydytoja, išvengėme antibiotikų ir gavome daug išsamių tyrimų. Didžiausias AČIŪ Jums Gydytoja! Labai rekomenduoju!