Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bugenytė, %

Išduota: 2008-05-29, Nr. MPL-10812, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2008-05-29, Nr. MPL-10812, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2022-03-28, 17:59 | Registruotas lankytojas 1

niekam nerekomuoduju, tragedija ne gydytoja,

2021-09-15, 19:30 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai nemoka bendraut su pacientais,grubi ir netaktiška.Nerekomenduoju lankytis pas tokią daktarę.Jai tik gyvulius gydyt,o ne žmones.Seselė taip pat nėra maloni ir taktiška.

2021-09-15, 19:28 | Registruotas lankytojas 2

2021-08-21, 10:01 | Registruotas lankytojas 3

Sita moteriske sedi poliklinikoj, ant jos kabinieto duru parasyta daktare, o ispudis toks kad ji aplamai nezino ka ten veikia…. Diagnozes as visada nusistatau sau pati, tyrimus ir issireikalauti reikia, nes ji niekada niekur nemato jokiu problemu…. Tiek daktare tiek sesele labai nemandagiai bendrauja su pacientais… daktare i pacienta ziuri atmesti, atejai gavai savo tyrima, ir keliauk…. Cia Gipokrato priesaika net nekvepia… nerekomenduoju niekam….

2021-07-14, 16:04 | Registruotas lankytojas 1

Šios gydytojos tikrai nerekomenduoju.R.Bugenytė kol kas dar yra mano tėčio gydytoja Centro poliklinikoje vytenio fil.Tėtis serga cukriniu diabetu,bet po kurio laiko jam pradėjo kristi cukrus,į ką gydytoją pasakė "Na senatvė,suvalgykit saldainiuką,gal bus geriau". 65m nėra be galo gili senatvė mano manymu. Kita situacija atsitiko visai neseniai,kai tėveliui stipriai pablogėjo sveikata,kreipėmės pas gastroenterologą grybo g.nes poliklinikoje kol sulauktume mirtume turbūt...bet esmė tame,kad gydytoja tokiam ligotam žmogui nesutiko pratęsti biliutenio...po tokio atsakymo, gydytojai paskambinau aš(dukra) asmeniškai ir paklausiau ar ji matė jo tyrimų atsakymus,kad yra paskirti antbiotikai ir pan.,kad tėtis tikrai labai prastai jaučiasi. Į ką man buvo atsakyta"na nežinau,aš nieko nematau,kraujas geras,gastroenterologas taip pat nieko nerašo blogo, antibiotikai antibiotikams nelygu ir pan.tekstas" .Vargais negalais biliutenis buvo pratęstas 10d,bet sekančią dieną tėtis atsidūrė ligoninėje,kur jam be esamos ligos dar diognozavo ir dvipusį plaučių uždegimą,kurio gydytoja nematė ir kraujas pagal ją geras.Aš tikrai bandysiu skelbti kiek įmanoma visiem, kad nesikreiptų pas šią gydytoją.Bendravimas buvo nemalonus,tonas pasipūtęs.Slaugytojai pretenzijų neturiu kiek teko kalbėti maloni moteris.

2021-06-14, 21:00 | Registruotas lankytojas 3

Mano nuomone gydytoja kartu su slaugytoja nemandagiai bendrauja su pacientais, kurie turi problemu ir nezino, kaip juos spresti, kartais atsakineja tokiu tonu, kad ir klausti toliau nebenori

2020-04-02, 23:21 | Registruotas lankytojas 2

Prieš metus ėjau, ėjau ir ėjau skūsdamasi, kad vis sergu... Tai sloga, tai kosulys, nuovargis ir pan. Jokių tyrimų neskyrė (sakė dabar toks peršalimų laikotarpis), kol pati neišsiprašiau, gal tiksliau sakant neišsireikalavau. Po mano reikalavimų pasirodė, kad diagnozė ne iš gerųjų. Apie bendravimą net neturiu žodžių... Seselė... Kažkokia tragedija. Atrodo ten kančia joms dirbti. Ir viskas nusrašoma ant "dabar peršalimų metas", "gal čia nuovargis", "temperatūros nėra". Šiaip tai man retai kada sukyla temperatūra, bet aš jau pati žinau savo organizmą, kada man blogai. Ir kiek bandžiau išaiškinti, tai joms neįdomu buvo. O vėliau tyrimai parodė mano tiesą. Šiemet kosėjau virš mėnsio, paprastai visada bėgu pas gydytojus, šiemet, žinodama kokia gydytoja manęs laukia, tiesiog nėjau... Taigi, kai tik galėsiu, tai bandysiu keisti ir niekam nerekomenduoju :)

2020-02-13, 18:45 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju tiesiog pasityčiojimas iš paciento.

2020-01-17, 13:17 | Registruotas lankytojas 6

Visi, arba dauguma mūsų, dirba kažkokį darbą. Bugenytė, kuriai ant durų parašyta "gydytoja", daro savo darba labai, labai prastai. Abidvi su sesele išvarė mane už durų, atseit apsilankymo laikas baigėsi, už paprastą klausimą: kodėl neduodami keli tyrimai atlikti iškart. Aš gal nežinau, gal kažkokia pataisa yra įstatyme? Man priklauso kažkoks laikas? Ar mano mokamų mokėscių dydis lemia apsilankymo laiką? Kas be ko, už durų nebuvo NIEKO.
Nieko nepaaiškino ta Bugenytė, kuriai ant durų parašyta gydytoja, užtad išrašė vaistų. Nuo ko išrašė - neaišku, kaip galima išrašyti vaistus nežinant tyrimų rezultatus - irgi mistika. Atėjau 10 minuciu, jokios informacijos negavau apie savo kūną, užtad buvau aplota kažkokios seselės terezės.

2019-07-23, 11:13 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-10, 14:23 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-12-01, 19:11 | IP: *.*.*.*
2017-10-11, 09:43 | IP: *.*.*.*