Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bugenytė, %

Išduota: 2008-05-29, Nr. MPL-10812, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2008-05-29, Nr. MPL-10812, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2020-06-02, 14:39 | Registruotas lankytojas 5

Nežinau, ką ši "daktarė" veikia šeimos gydytojos kabinete. Kadangi anksčiau problemų neturėjau, tad ir nelabai kreipiau dėmesį į gydytoją. Bet kai prireikė - pasibaisėjau. Savarankiškai susigaudžiau, kokius tyrimus atlikti PRIVAČIAI nes mano daktarei pasirodo visos ligos "normalu", "Taip būna". Paprašius siuntimo ar bent jau bendro kraujo, ji atkerta, jog KARANTINAS, kai visi kiti tuo tarpu kažkaip bando išgelbėti. Aj, ir antibiotikų išrašė net nežinodama nuo ko (suveiks, praeis:D). O kai nesuveikė tris mėnesius, tai tos priežasties net nepadeda ieškot pakonsultuodama, patardama ar dar kažkaip tiesiog ŽMOGIŠKAI padedama. APLENKTI šią gydytoją ir tik APLENKTI. Yra daug pasišventusių, besistengiančių padėt, bet tai, ką daro RASA - nepavadinčiau daktare. Labai atsiprašau, bet tokia ta karti tiesa. Išėjau iš tos žiaurios moters, kuriai nusispjaut :) Man nesuvokiama, kaip gali būti tokia baisi daktarė, kuri tik teršia šį žodį.

2020-04-02, 23:21 | Registruotas lankytojas 2

Prieš metus ėjau, ėjau ir ėjau skūsdamasi, kad vis sergu... Tai sloga, tai kosulys, nuovargis ir pan. Jokių tyrimų neskyrė (sakė dabar toks peršalimų laikotarpis), kol pati neišsiprašiau, gal tiksliau sakant neišsireikalavau. Po mano reikalavimų pasirodė, kad diagnozė ne iš gerųjų. Apie bendravimą net neturiu žodžių... Seselė... Kažkokia tragedija. Atrodo ten kančia joms dirbti. Ir viskas nusrašoma ant "dabar peršalimų metas", "gal čia nuovargis", "temperatūros nėra". Šiaip tai man retai kada sukyla temperatūra, bet aš jau pati žinau savo organizmą, kada man blogai. Ir kiek bandžiau išaiškinti, tai joms neįdomu buvo. O vėliau tyrimai parodė mano tiesą. Šiemet kosėjau virš mėnsio, paprastai visada bėgu pas gydytojus, šiemet, žinodama kokia gydytoja manęs laukia, tiesiog nėjau... Taigi, kai tik galėsiu, tai bandysiu keisti ir niekam nerekomenduoju :)

2020-03-26, 18:09 | Registruotas lankytojas 6

Toks įspūdis, kad rašo čia kiti apie kažkokią kitą gydytoją. Kiek lankiausi - gydytoja puiki. Gal seselė kiek niurzganti, tačiau gydytoja - profesionali, visad skiria pakankamai laiko, pilnai viską išaiškina ir paskiria visus prašomus tyrimus.

2020-02-13, 18:45 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju tiesiog pasityčiojimas iš paciento.

2020-01-17, 13:17 | Registruotas lankytojas 2

Visi, arba dauguma mūsų, dirba kažkokį darbą. Bugenytė, kuriai ant durų parašyta "gydytoja", daro savo darba labai, labai prastai. Abidvi su sesele išvarė mane už durų, atseit apsilankymo laikas baigėsi, už paprastą klausimą: kodėl neduodami keli tyrimai atlikti iškart. Aš gal nežinau, gal kažkokia pataisa yra įstatyme? Man priklauso kažkoks laikas? Ar mano mokamų mokėscių dydis lemia apsilankymo laiką? Kas be ko, už durų nebuvo NIEKO.
Nieko nepaaiškino ta Bugenytė, kuriai ant durų parašyta gydytoja, užtad išrašė vaistų. Nuo ko išrašė - neaišku, kaip galima išrašyti vaistus nežinant tyrimų rezultatus - irgi mistika. Atėjau 10 minuciu, jokios informacijos negavau apie savo kūną, užtad buvau aplota kažkokios seselės terezės.

2019-07-23, 11:13 | Registruotas lankytojas 4

Tokiai negalima dirbti .Savo noziirui pajeme ir sumazino doze per puse motynai pas kuri kraujospudis ir taip didelis ir vaistei ne padieda .Pati atejau su dideliu kraujospudziu .sesele pomatavo buvo 180\100. Pasakiau kad dydelis pastovei ,vakar iskvesta greitoji ,siandien vel.Pasake.........jus ne apdraista....del to juokios pagalbos nebus.Iskvevieciau gretoji tesiog i poleklinika .po incidento paskambinau i sodra pasiteiraiti kame reikalas.Man buvo atsakyta kad esu ne tik apdrausta bet pas mane yra permoka PSD 137€

Sita ....negaliu pavadinti ,mete o dirba uz mano pinigus kurios as moku priverstinei ir negaliu gauti pagalbos.Po iviko perskambinau paklausti is kur ji pajeme kad neapdrasta......pasake sesele pasake.......Maza to kad neprofesionele tei ir nemoka nauduotis kompjuteriu. O skundziasi kod kompai izstriga pastovei......o cia ne kompai ,teciog tokiem reikia isduoti lapa su tusinuku,jeigu jau neimanoma apmokieti.

2019-02-04, 10:38 | Registruotas lankytojas 5

Maloni, profesionali gydytoja.

2018-09-10, 07:32 | Registruotas lankytojas 5

Maloniai bendraujanti gydytoja, esant milžiniškam pacientų srautui, visuomet mandagi ir maloni.

2018-08-10, 14:23 | Registruotas lankytojas 9

Kas man nepatinka patekus pas šią gydytoją, tai kad ji nežiūri kokios sveikatos problemos buvo anksčiau, ką reikėtų galbūt profilaktiškai vėl patikrinti, kada išvis buvai, gal kraują jau reiktų padaryt, gerklę pažiūrėt ir pan. Anksčiau buvau pripratusi, kad šeimos gydytoja sužiūri visus tyrimus, o dabar jei ateini su konkrečia bėda, ją pažiūri, bet nieko daugiau nepaklaus. Apskritai, visko prašyti turi pats, išmanyti irgi. Mano nuomone, šeimos gydytojo funkcija šiek tiek kitokia

2017-12-02, 16:18 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja dirba profesionaliai, yra komunikabili ir atsako į visus klausimus, suprantama, tiek kiek leidžia įtemptas darbo grafikas. Paskirtas gydymas buvo tinkamas, antrą kartą eiti pas medikus nebereikėjo. Turint omeny absurdišką netvarką medicinos sistemoje, ir nereikia tikėtis VIP aptarnavimo, gydytoja tikrai dirba sąžiningai.

2017-12-01, 19:11 | IP: *.*.*.*
2017-11-17, 10:42 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni gydytoja.

2017-10-11, 09:43 | IP: *.*.*.*
2017-10-10, 12:19 | IP: *.*.*.*
2017-05-10, 10:05 | IP: 78.60.194.215

Gyd. R. Bugenytė, labai dėmesinga ir rupestynga. Labai tiksliai ir greitai nustate diagnoze, veismingai ir tikslaii suteikė pirmą pagalbą. Paskyrė gydymą ir davė biliutenį. Labai maloniai buvau nustebinta jos patirtimi, nors jinai labai jauna gydytoja. Ir labai jai už tai dekinga :)

2017-02-06, 01:19 | IP: *.*.*.*
2014-09-24, 15:49 | IP: *.*.*.*

2014-09-24, 15:45 | IP: *.*.*.*

2011-03-31, 15:22 | IP: *.*.*.*

2011-01-12, 11:34 | IP: 78.56.208.129

Gera gydytoja, daug nekalba, bet tikrai įdėmiai išklauso pacientą.

2010-03-03, 14:48 | IP: 78.56.52.247

Mano 92 metų mama gydosi pas Bugenytę nuo to laiko,kai ji dar buvo gydytojo Urbono rezidentė. Kadangi aš visada mamą lydžiu pas gydytoją, tai tikrai stebiuosi blogais atsiliepimais apie šią gydytoją. Gal būt jos bendravimas yra daugiau dalykinis, bet tikrai rūpestingas ir profesionalus. Prireikus, ji visda pakonsultuoja telefonu. Man atrodo, kad ji gera tobulėjanti gydytoja.

2010-02-20, 09:32 | IP: *.*.*.*

2008-12-02, 16:33 | IP: *.*.*.*