Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bugenytė, %

Išduota: 2008-05-30, Nr. MPL-10812, Galiojanti

Nepavyko diagnozuoti problemos

2019-07-23, 14:13 | 4

Tokiai negalima dirbti .Savo noziirui pajeme ir sumazino doze per puse motynai pas kuri kraujospudis ir taip didelis ir vaistei ne padieda .Pati atejau su dideliu kraujospudziu .sesele pomatavo buvo 180\100. Pasakiau kad dydelis pastovei ,vakar iskvesta greitoji ,siandien vel.Pasake.........jus ne apdraista....del to juokios pagalbos nebus.Iskvevieciau gretoji tesiog i poleklinika .po incidento paskambinau i sodra pasiteiraiti kame reikalas.Man buvo atsakyta kad esu ne tik apdrausta bet pas mane yra permoka PSD 137€

Sita ....negaliu pavadinti ,mete o dirba uz mano pinigus kurios as moku priverstinei ir negaliu gauti pagalbos.Po iviko perskambinau paklausti is kur ji pajeme kad neapdrasta......pasake sesele pasake.......Maza to kad neprofesionele tei ir nemoka nauduotis kompjuteriu. O skundziasi kod kompai izstriga pastovei......o cia ne kompai ,teciog tokiem reikia isduoti lapa su tusinuku,jeigu jau neimanoma apmokieti.

2019-02-04, 12:38 | 5

Maloni, profesionali gydytoja.

2018-09-10, 10:32 | 5

Maloniai bendraujanti gydytoja, esant milžiniškam pacientų srautui, visuomet mandagi ir maloni.

2018-08-10, 17:23 | 9

Gydytoja tikrai nepasirodė tokia nemaloni kaip čia rašoma. Galbūt padrė išvadas arba man sekasi, bet dėl bendravimo kultūros didelių skundų jai neturėčiau. Kas man nepatinka patekus pas šią gydytoją, tai kad ji nežiūri kokios sveikatos problemos buvo anksčiau, ką reikėtų galbūt profilaktiškai vėl patikrinti. Anksčiau buvau pripratusi, kad šeimos gydytoja sužiūri visus tyrimus, o dabar jei ateini su konkrečia bėda, ją pažiūri, bet apskritai visko prašyti ir išmanyti turi pats.

2017-12-02, 18:18 | 1

Gydytoja dirba profesionaliai, yra komunikabili ir atsako į visus klausimus, suprantama, tiek kiek leidžia įtemptas darbo grafikas. Paskirtas gydymas buvo tinkamas, antrą kartą eiti pas medikus nebereikėjo. Turint omeny absurdišką netvarką medicinos sistemoje, ir nereikia tikėtis VIP aptarnavimo, gydytoja tikrai dirba sąžiningai.