Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Bugenytė, %

Nepavyko diagnozuoti problemos

2019-02-04, 12:38 | 5

Maloni, profesionali gydytoja.

2018-09-10, 10:32 | 5

Maloniai bendraujanti gydytoja, esant milžiniškam pacientų srautui, visuomet mandagi ir maloni.

2018-08-10, 17:23 | 9

Gydytoja tikrai nepasirodė tokia nemaloni kaip čia rašoma. Galbūt padrė išvadas arba man sekasi, bet dėl bendravimo kultūros didelių skundų jai neturėčiau. Kas man nepatinka patekus pas šią gydytoją, tai kad ji nežiūri kokios sveikatos problemos buvo anksčiau, ką reikėtų galbūt profilaktiškai vėl patikrinti. Anksčiau buvau pripratusi, kad šeimos gydytoja sužiūri visus tyrimus, o dabar jei ateini su konkrečia bėda, ją pažiūri, bet apskritai visko prašyti ir išmanyti turi pats.

2017-12-02, 18:18 | 1

Gydytoja dirba profesionaliai, yra komunikabili ir atsako į visus klausimus, suprantama, tiek kiek leidžia įtemptas darbo grafikas. Paskirtas gydymas buvo tinkamas, antrą kartą eiti pas medikus nebereikėjo. Turint omeny absurdišką netvarką medicinos sistemoje, ir nereikia tikėtis VIP aptarnavimo, gydytoja tikrai dirba sąžiningai.

2017-12-01, 21:11 | IP: *.*.*.*
2017-11-17, 12:42 | 1

Labai maloni gydytoja.

2017-10-11, 12:43 | IP: *.*.*.*
2017-10-10, 15:19 | IP: *.*.*.*
2017-05-10, 13:05 | IP: 78.60.194.215

Gyd. R. Bugenytė, labai dėmesinga ir rupestynga. Labai tiksliai ir greitai nustate diagnoze, veismingai ir tikslaii suteikė pirmą pagalbą. Paskyrė gydymą ir davė biliutenį. Labai maloniai buvau nustebinta jos patirtimi, nors jinai labai jauna gydytoja. Ir labai jai už tai dekinga :)

2017-02-06, 03:19 | IP: *.*.*.*