Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Velykytė, %

Išduota: 2013-07-04, Nr. MPL-18552, Galiojanti

Išduota: 2010-07-20, Nr. MPL-16387, Sustabdyta

Velykytė Inga dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Velykytė Inga?

2019-06-17, 15:42 | 3

Labai patenkinta kad perejau pas šia gydytoja,iškart pastebejo kad turiu problemu su skydliauke (nors aš net nežinojau apie tai),demesinga,visad pasiteirauja apie savijauta. Dukra vos galejo paeit su skaudančia koja,skaudejo nuo sausio men,bet lankesi pas kita šeimos daktare-i gydyma buvo žiureta pro pirštus.Tai gyd ta pačia minute prisiraše dukra pas save(iki darbo pabaigos liko 15 min,talonai tik po 2 sav),dave siuntima pas kita,kuri irgi iškart prieme.Siakančia diena šeimos gyd sake paskambint del nedarbingumo,tačiau paskambinus nustebau. Sesele pasake jog žino kad dukte ekstro atveju paguldyta i ligonine ,savo iniciativa jos pasiteiravo apie naujos pacijentes bukle. Didelis AČIU gydytojai ir seseliai už tikrai kvalifikuota darba,kad nelieka abejingos savo pacijentams. Gaila kad ankščiau nežinojom apie šia rupestinga gydytoja, nebutu reikeje operacijos stuburo išvaržos,butu parekomendavusi kur toliau kreiptis ,ka daryt. Sekmes jum,ačiu už jusu neabejinguma

2019-04-02, 01:07 | 2

Lankiausi pirmą kartą pas naujai paskirtą gydytoją, atėjau su kraujo tyrimais ir su rimta sveikatos problema, paprašiau siuntimo pas kardiologą ir gastroentorologą, gydytoja pasakė, kad tkraujo tyrimai daryti ANTĖJOS labaratorijoje yra nepatikimi, o siuntimo išrašyti neturi laiko, nors man skirtas laikas buvo 15 min., aš užtrukau tik 7min., nors prieš tai kitas pacientas buvo pakviestas mano laiku, aš pralaukiau tą laiką, jokių pretenzijų neturėjau. Reziumė: ji man pasiūlė persirašyti iškart pas kitą šeimos gydytoją, tiesiog pasimečiau, man dar gyvenime nebuvo tekę atsidurti tokioje situacijoje, tą iškarto ir padariau, APIE SESELĘ GYDYTOJOS TO NEPASAKYČIAU, BUVO LABAI MALONI IR PASIMETUSI, TUOJ PAT UŽREGISTRAVO PAS GYDYTOJUS, JI ŠAUNUOLĖ, GAILA, BET NEŽINAU JOS PAVARDĖS!
GREIČIAUSIAI AŠ PASIRODŽIAU PAGAL TYRIMUS SUNKUS LIGONIS IR JI PATI MANĘS ATSISAKĖ.
KLAUSIMAS TIK VIENAS, AR TAIP TURI ELGTIS ŠEIMOS GYDYTOJAS PIRMĄ KARTĄ SUTIKĘS SAVO PACIENTĄ?

2019-01-02, 08:35 | 1

Viena geriausių ir kompetentingiausia šeimos gydytoja. Turėtų dirbti geriausiose šeimos klinikose.

2018-12-04, 21:31 | 5

Mano šeimos gydytoja, labai džiaugiuosi, visiems rekomenduoju. Labai rūpestinga, į jokį nusiskundimą nežiūri pro pirštus (anksčiau kitur yra tekę patirti visokių "tai visiems skauda, pripraskit"), viską analizuoja ir atidžiai įvertina - ar reikia išsigąsti ir toliau tirtis, ar vienkartinė bėda. Labai maloniai bendrauja. Jauna, bet kartais užtenka vos užmest akį ir jau žino, kokia bėda ir ką reikia daryti, o jei įdomu - pasakoja plačiau, aiškina, kas kaip vyksta.

2018-12-04, 21:20 | 8

Labai gera gydytoja, daugumoje sričių žinių turi ne mažiau užspecialistus. Dėmesinga pacientams, niekur neskuba konsultuodama, aiškina tiek, kiek reikia, nuramina, jeigu baisu dėl kokios nors ligos. Man yra tikrai "pagavusi" ir pagydžiusi labai grėsmingą ligą dar jos pačioje pačioje pradžioje, už ką jai liksiu dėkinga visada.