Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Elena Večkienė, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2005-07-13, Nr. MPL-07218, Galiojanti

Večkienė Elena dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Večkienė Elena?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

78.6% Complete
3.9

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

70.8% Complete
3.5

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

54.5% Complete
2.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

50.3% Complete
2.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

54.5% Complete
2.7

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50% Complete
2.5

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

100% Complete
5

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-10-14, 15:07 | 4

Puiki gydytoja - moka elgtis su vaikais, atsako į visus rūpimus klausimus, nuramina ir padrąsina pirmakačius tėvus, skiria pakankamai laiko ir dėmesio. Labai jaukiai pasitinka tiek gydytoja, tiek seselė. :)

2019-01-24, 16:50 | 7

Patekome pas budincia gyd. ELENA VEČKIENĖ, 01.22 16 val. del smarkaus pilvo skausmo desiniajame sone, nepraeinancio nuo ankstaus ryto ir 37.6 temp. Gydytoja isklause skundus, paciupinejo pilva ir paklause, ar noretume kraujo tyrimo? Nes jeigu bus rastas bakterinis uzdegimas, paskirs antibiotikus. Nuo ko?? nuo bakterinio uzdegimo, plataus profilio..paklausus gal gali echoskopu patikrinti, pasake kad chirurgai ir gastroenterologai jau atidirbo, niekas nepaziures. Taciau galima uzrasyti kitam pirmadieniui, 01.28,arba MOKAMAI Konsultacijai RYTOJ , i mano nuostebima gydytoja sureagavo nepasitenkinimu, i klausima -tai i ka kreiptis??? atsakymo nebuvo, tik tyla....i klausima ka daryti, jeigu skausmas nepraeis, ar stipres, atsakymas-galit vaziuoti i Santariskes. Kai paprasiau parasyti siuntima, tiesiog tyledama israse. Po valandos buvo aiskus kraujo tyrimai CRB 17, pati paskambinau gydytojai. Temperatura 37.9 Sako, - israsiau Ospamox, sveikite. Nedelsdama nuveziau dukra i Santariskes, CRB jau 40..dukrai isoperuotas gangreninis apendicitas. Tai gerai, kad viskas taip baigesi.... Ar tikrai taip turetu buti suteikiama pagalba poliklinikoje?Aciu Santariskiu chirurginiam skyriui !!!

2018-09-17, 23:16 | 1

Elena Večkiene yra visiškai nekompetetinga gydytoja. Jai yra neįdomus pacientai. Visiškai nemoka bendrauti, kalbėti, nustatyti lygos. Jaigu jus pakliuvot pas šita gydytoja, patarčiau persirašyt. IR KUO SKUBIAU!!!! Paaiškinsiu kodel. Tikriausiai kiekvienas jau esantis pacientas pakliuvęs pas šia šeimos gydytoja man pritars, kad Elena nemoka, kalbėti, spręsti problemu, ir visiškai nežino kas yra lygos ir kada ką reik tikrint. Mūsų istorija buvo tokia:
Lankėmės pas gydytoja kas mėnesį kaip priklauso. 4 mėnesio eigoje mus užrašė pas ortopeda, neva patikrinti klubo sąnarius. Tikrinant klubo sąnarius ekoskopu, nustatyta klubo sąnariu dispazija. Maža to, kad mus prigazdino, sunkiom operacijom, ir invalidumais, gavome gipsą. Gipsą naujagimis nešiojo net 4 mėnesius. Plius mėnesis freiko pagalve. Viso šito galima buvo išvengti jai gydytoja butų nusiuntus pas ortopeda nea 4 mėnesių o 1-2 mėnesių kaip priklauso. Paklausus kodėl gydytoja nepasirūpino mumis kaip priklauso, atsakė:
O jus bent suprantat kaip yra sudėtinga pakliūt pas ortopeda? Tai praktiškai neįmanoma.
Iš jos žodžiu galima buvo suprasti: Sakykit ačiū, kad apskritai jus nusiunčiau. Nesiginčiosiu gal ištikrųjų šeis laikais gyditojai yra labai užimti, turi daug pacientu. Bet gal galima buvo pasiūlyt mokama apžiūra, gal tai butų apsaugoja nuo šios sunkios ir varginančios lygos?. Gal butų buve užtekę mankštelė? Ar tik freiko pagalves? Dėja šita istorija nea vienintele. Mes jau nutilim kas buvo su vitamino D vartojimo kiekiais. Ir nepaaiškinamo kodėl pas vaiką šlapios pėdutės. Vienu žodžiu brangus tėveliai, bėgti nuo Elenos Večkienes kuo toliau.