Pacientai, kurie rekomenduoja Raminta Večienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2008-12-05, Nr. MPL-11911, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Večienė Raminta dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Večienė Raminta?

2023-09-04, 18:43 | Registruotas lankytojas 28

Puiki gydytoja. Po dvieju metu pertraukos vel teko apsilankyti, ir vel pries paselio atsakyma gydytoja kaip pirstu i aki nurode sukeleja ir pakyre gydyma. Vaiko kosulys jau buvo isvargines visa seima. Labai dziaugiames, kad gydytoja dirba Sanciu poliklinikoje.

2023-02-01, 19:05 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju. Vaikas buvo su sloga virš dviejų mėnesių, apsilankėme, išrašė vaistų, paėmė tepinėlį. Ale niekas neišaugo, vaistai nepadėjo. (Nors vėliau pas kitą Lor išaugo pneumokokas, vadinasi nemoka net tepinėlio paimti). Apsilankėme dar kartą ir ji nutarė, kad refliuksas, nors vaikas nei ten kosėjo nei ką, o sloga nuo refliukso nebūna... Daugiau pas ją nebeėjome ir ieškojome kitos Lor gydytojos.

2022-05-22, 10:03 | Registruotas lankytojas 123

Maloni kolegoms, man paliko gerą prisiminimą
Darbe šiltas žmogus
Rekomenduoju

2022-01-27, 21:51 | Registruotas lankytojas 2

Puiki gydytoja ir savo srities specialuste.Nuosirdziai dekoju uz gydyma.Buvau suzaveta tiek apziura tiek atsakymais i visus man rupimus klausimus.Net nesitikejau ,kad tokiu gyditoju pas mus dar yra.Linkiu dar ilgu darbo metu ir likti nuosirdziai,puikiai gyditojai!

2021-11-11, 22:07 | Registruotas lankytojas 28

Nuostabi gydytoja. Labai šauniai bendravo su mano dvimete, puikiai ją kalbino, įkalbino paimti bakteriologinį pasėlį, padovanojo mažą dinozaurą. Žodžiu, nuostabiai moka bendrauti su vaikais. Iškart paskyrė veiksmingą gydymą. Nesinorėtų dėl tokių ligų eiti pas gydytoją, bet jei eisime - būtinai pas ją.

2021-10-19, 00:17 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja. Tiksliai nustatė diagnozę, paskyrė tinkamą gydymą ir puikiai išgydė. Geros širdies žmogus, jautrus ir supratingas, davė gyvenimiškų patarimų, nuramino, nors savo ligos labai bijojau.

2020-11-23, 12:26 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja greitai diagnozavo, o sesele greitai isvale ausis! Puiku! ????

2020-08-25, 15:36 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja tikrai gera, ramiai išklausanti ir atidžiai apžiūrinti. Diagnozavo greit ir iš karto paskyrė efektyvų gydymą. Taip pat, gydė mano sesę - abi patenkintos gydytoja.

2020-06-28, 17:40 | Registruotas lankytojas 1

Realiai kreipiausi nieko nesitikedamas. Iki šios gydytojos su savo ausų bėdomis jau buvau aplankęs prieš tai mažiausiai dešimtį loristu. Nei vienas nesugebėjo (o gal nenorėjo?) surasti ligos priežasties. Visada išklausydavau kažką panašaus: tai neišgydoma, naudokite tepaliukus ir pan. Ir kokia palaima kai ši gydytoja pažvelgė į problema kur kas giliau nei paviršutiniškai. Ir pasirodo kad net 20+ metų "užleista" liga pasiduoda gydymui! Aš žodžių nerasiu dekingumui išreikšti! Jaustis sveiku ir nebekankinamu chroniškų simptomų, yra kažkas tokio! Jau senai buvau nuleidęs rankas. Maniau tai tęsis iki paskutinio atodūsio. O pasirodo, tokių specialistų dėka, įmanoma sugrįžti į pilnavertį gyvenimą. Ačiū daktare už viską!

2020-04-23, 12:32 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia gydytoja ❤

2020-04-23, 12:32 | Registruotas lankytojas 2

Pati geriausia gydytoja ❤

2017-07-03, 11:39 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Raminta Večienė?
2017-01-26, 14:34 | IP: 81.7.77.13