Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Vankevičiūtė, %

Išduota: 2015-07-27, Nr. MPL-20690, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2019-06-27, Nr. MPL-23750, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-06-15, 10:47 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi specialistė. Atsakė į visus rūpimus klausimus, aiškiai pateikė rekomendacijas, paaiškino esamą problemą. Jau rekomendavau visiems besidomintiems.

2023-05-05, 18:21 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas gydytoją keleta kartų. Labai šilta, charizmatiška gydytoja. Profesionalumas 100 procetų, jau po kelių procedūrų plaukams, matosi rezultatas, kurio neturėjau jau daug daug metų. Ačiū Jums, dar būtinai grįšiu

2023-01-28, 16:10 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju nes:
1.Nepaziurejo mano kraujo tyrimu. Man buvo zemas feritinas, as tai pirma karta su sia beda susidurusi ir nezinau, kad jis reiksmingas plaukams, o jis buvo zemas.
2. Pasake, kad nekreipti demesio ir kol nera pliku vietu nieko nedaryti.
Jus rimtai?:))) Tai zmones ir eina spresti beda, kad nebutu tu pliku vietu. Jei negalite pati padeti, tai bent nukreipkite kazkur kas gali padeti…
Kita daktare aiskiai pamate beda. Kad slenkanciu plauku 40% ir kad reikalingas minoksidilis ir kelti feritina. Jokio laukimo negali buti.

2023-01-24, 21:25 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, pirmojo vizito metu nustatė diagnozę, sudarė gydymo planą ir jau po kelių mėnesių matėsi itin geri rezultatai. Ne tik puiki trichologė, bet tobulai atlieka ir visas grožio injekcijas. Grįšiu pas šią dermatologę-trichologę dar ne kartą.

2022-09-21, 14:22 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja

2022-05-06, 10:05 | Registruotas lankytojas 2

Nemaloni gydytoja, nemoka bendrauti. Visiškai nepaaiškino situacijos. Nesuteikė pilnos paslaugos, nekomunikavo apie jos eigą ir tolimesnį gydymo planą. Nerekomenduočiau niekam.

2021-09-09, 00:50 | Registruotas lankytojas 1

Puiki specialistė. Atliko botokso injekcijas Sugiharos klinikoje - maloniai bendrauja, viska paaiskina, rezultatas nuostabus.

2021-03-01, 11:18 | Registruotas lankytojas 3

Mane pas gydytoja Rasa uzregistravo anuke. Ji angelas, o ne gydytoja. Vartojau paskirtus vaistus ir man ataugo plaukai. Nebera svieciancios plikes. Dabar visos kaimynes ziuri ir pavydi. Negaliu atsidziaugti.

2021-01-13, 15:25 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabi gydytoja, labai maloniai bendrauja, išklauso, gilinasi į problemą,daug pataria,išaiškina, išmano savo darbą. Labai džiaugiuosi, kad pakliuvau pas ją. Pati geriausia per mano visa gyvenima sutikta gyd!!! Labai labai rekomenduoju.

2020-12-01, 15:28 | Registruotas lankytojas 17

Dėkoju, tokiai profesionaliai, atsakingai, darbščiai, mylinčiai savo darbą odos ligų gydytojai. Esu labai laiminga Jus radusi. Dėkoju už pagalbą.

2020-09-19, 10:24 | Registruotas lankytojas 2

Buvau konsultacijoje Hair Clinic klinikoje. Labai atvira, jaunatviska, nuosirdi ir profesionali gydytoja. Viska paaiskino apie gydymo galimybes, koks yra tikslas ir kaip ji pasiekti, matosi, kad domisi naujausiais medicininiais tyrimais ir gali juos pakomentuoti. Israsas tikrai labai aiskus - parase ka, kaip ir kada daryti. Be to pakomentavo ne tik plauku bukle, bet ir parekomendavo, kaip susitvarkyti kitas sveikatos problemas. Laiko skyre tiek, kiek reikejo, neskubejo. Gailiuosi tik vieno, kad neatejau i konsultacija anksciau, o vis delsiau.

2020-05-22, 22:25 | Registruotas lankytojas 7

Labai maloni gydytoja. Ne tik diagnozavo ligą, bet viską kelis kartus paaiškino, įsitikino ar viską gerai supratau, davė išsamų išrašą, jeigu ką nors pamirščiau. Dariau viską pagal rekomendacijas ir ilgametė problema, kurios negalėjo išspęsti keli gydytojai, pas kuriuos lankiausi anksčiau buvo išspręsta, nes pagaliau supratau kaip turiu elgtis paūmėjus susirgimui. Jaučiuosi ženkliai geriau ir pagaliau valdau situaciją. Jaučiu dėkingumą. Ačiū.

2020-02-16, 19:59 | Registruotas lankytojas 2

Labai rūpestinga, kompetetinga ir maloni gydytoja. Tiksliai nustatė problemą ir gydymas padėjo, per visus apsilankymus gavau atsakymus į savo klausimus. Daugiau tokių gydytojų norėtųsi. Ačiū Jums už pagalbą!

2019-11-13, 17:21 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoja lankiausi keleta kartu. Bendravo labai maloniai ir kompetetingai. Pirminio apsilankymo metu gydytoja identifikavo mano liga ir paskyre gydyma taip pat paskyre vizita po menesio apziureti kaip veikia paskirtas gydymo metodas. Po menesio mano serganti oda akivaizdziai pasikeite, tiesa sakant pranoko mano lukescius. Esu labai patenkintas ir labai rekomenduoju dermatologe Rasa Vankeviciute! Aciu Jums labai gydytoja!

2019-11-04, 14:07 | Registruotas lankytojas 1

Puikus zmogus, dar geresne gydytoja!

2019-05-03, 06:18 | Registruotas lankytojas 5

Profesionali, atsakinga ir miela gydytoja. Ačiū už pagalbą.

2019-04-23, 18:38 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja buvo labai maloni. Kruopščiai išklausė, uždavė papildomus klausimus, paėmė reikiamus tyrimus, aptarė galimus gydymo variantus, paskyrė pakartotinio vizito laiką. Aukštas lygis. Super!