Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Kirvaitienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02694, Galiojanti

2019-11-07, 13:31 | 2

Labai džiaugiuosi pakeitusi šią gydytoją. Turėjau rimtų sveikatos problemų, kurių ji nematė keletą metų. Sveikatos problemos anot gydytojos išsigalvojau pati. Jos atostogų metu atsitiktinai nuėjus pas kitą gydytoją galų gale paaiškėjo susirgimas. Po šio įvykio iš karto atsisakiau šios gydytojos paslaugų.

2019-11-04, 16:58 | 2

Visų pirma, tai labai keista, kad blogus senesnius atsiliepimus ištrina, nes jie seni ir "nebeaktualūs", o gerus palieka, nes jie "aktualūs" KĄ????? JŪS RIMTAI????.... Gerai, paburėjau, dabar prie esmės. Kai susidūriau su rimtesnėmis nei sloga ir paprastas peršalimas ligomis, supratau - laikas keisti gydytoją. Ypač, kai teko apsilankyti pas Vilmą pavaduojančią gydytoją, kuri buvo pilna empatijos ir spinduliavo noru padėti ir viską išsamiai paaiškino, kodėl kokį tyrimą man skiria (tokia gera patirtis liko, kad supratau, jog būna ir taip pacientai gydomi!!!). Gydytoja Vilma visiškai neklauso kuo skundžiuosiu, nežiūri į akis, nes tuo metu rašo kompiuteryje (net nežinau ar baiginėja prieš tai buvusio paciento kokią informaciją vesti, ar mano?), todėl susidaro įspūdis, kad nieko negirdi/neklauso ir kalbu su savimi (tai mažų mažiausiai trikdo, žemina..). Diagnozės nenustatė ir neskyrė tinkamo gydymo, nes rėmėsi tik kraujo tyrimu, kuris "nebuvo blogas" (ką reiškia blogas, o ką reiškia geras - nepaaiškino), į mano simptomus, kad savaitė laiko laikosi padidinta temperatūra 37 - 37.8 "numojo ranka", nes kai atėjau pas ją, temperatūros nebuvo (na taip, nusimušiau prieš važiuodama, kadangi gavau tik papildomą talonėlį ir nežinojau kiek valandų reiks laukti priėmimo ir nenorėjau jaustis leisgyvė koridoriuje). Skyrė vaistų nuo skrandžio... Nors atėjau ne dėl skrandžio skausmo, esu pakankamai didelė suprasti, kad skrandžio neskauda (įtariau, kad mano problema plaučiuose/viršutiniuose kvėpavimo takuose, apie tai gydytojai ir minėjau). Po vizito dar savaitę prasikamavau su temperatūra ir nusprendžiau važiuoti į greitosios pagalbos skyrių, nes buvo nedarbo dienos. Ten išklausė mano simptomus, padarė plaučių nuotrauką, diagnozavo bronchitą ir skyrė antibiotikus. Nusprendžiau atsisveikinti su šia Gydytoja. Noriu jai tik palinkėti nebūti tokiai šaltai su pacientu, kuris ateina ir taip jau nusikamavęs. Juk ne šiaip sau ateina, nes veikti neturi ką, todėl - šiek tiek daugiau empatijos, išgirskit ką sako pacienatas, o ne remkitės tik tuo, ką rodo kraujo tyrimas.

2019-10-15, 17:54 | 1

Gydytoja labai šalta, į dalį klausimų iš viso neatsako, kraujo tyrimų nekomentuoja net skirdama antibiotikus.

2019-02-11, 18:52 | 8

Lankausi 18 metų ir nieko blogo negaliu pasakyti. Man patinka gydytojos punktualumas, konkretumas, santūrumas, niekada neteko laukti ilgoje eilėje, kai ateinu savo laiku. Buvo pora kartų, kai galbūt galėjo neskirti antibiotikų, bet, bendrai, jos sprendimais pasitikiu, negaili siuntimų, jei yra pagrindas. Sudėtingais atvejais gydytoja pati paskambino pasiklausti, ar man viskas gerai. Esu dėkinga už jos darbą, niekada nieko nemokėjau.

2018-03-22, 16:24 | 1

Šalta, ,,pasikėlusi", pilna pykčio, žiūrinti iš aukšto, po vizito labai nemaloniai jaučiuosi. Elgesys kiek pasikeičia į gerąją pusę, kai kartu dirba praktikantas. Pliusas toks, jei ji jūsų šeimos gydytoja, kad vengsite ir visais būdais stengsitės nesusirgti :D. O jei rimtai, tai planuoju ją pakeisti, nes to ,,senovinio raugo" man jau užteko.