Pacientai, kurie rekomenduoja Vilma Kirvaitienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02694, Galiojanti

2019-02-11, 18:52 | 8

Lankausi 18 metų ir nieko blogo negaliu pasakyti. Man patinka gydytojos punktualumas, konkretumas, santūrumas, niekada neteko laukti ilgoje eilėje, kai ateinu savo laiku. Buvo pora kartų, kai galbūt galėjo neskirti antibiotikų, bet, bendrai, jos sprendimais pasitikiu, negaili siuntimų, jei yra pagrindas. Sudėtingais atvejais gydytoja pati paskambino pasiklausti, ar man viskas gerai. Esu dėkinga už jos darbą, niekada nieko nemokėjau.

2018-03-22, 16:24 | 1

Šalta, ,,pasikėlusi", pilna pykčio, žiūrinti iš aukšto, po vizito labai nemaloniai jaučiuosi. Elgesys kiek pasikeičia į gerąją pusę, kai kartu dirba praktikantas. Pliusas toks, jei ji jūsų šeimos gydytoja, kad vengsite ir visais būdais stengsitės nesusirgti :D. O jei rimtai, tai planuoju ją pakeisti, nes to ,,senovinio raugo" man jau užteko.

2017-12-18, 17:38 | 4

Puiki šeimos gydytoja. Visuomet atsižvelgia į prašymus, stengiasi, kad nereikėtų ilgai laukti eilėse pas specialistus

2017-11-17, 22:28 | IP: 80.240.14.114

Puiki profesionalė! Operatyviai suteikė reikiamą pagalbą, kai netikėtai pasijutau l.blogai ir atėjau be užrašymo. Be nereikalingos demagogijos nustato diagnozę ir paskiria gydymą.

2017-10-24, 14:45 | IP: 213.159.53.56

Galiu pritarti daugumai neigiamų komentarų: gydytoja arogantiška, šalta, nesigilinanti į paciento problemas. Rodos, svarbu tik kuo greičiau išleisti pacientą namo ir nekvaršinti galvos, tačiau kandžiam komentarui visada atras laiko. Būtent dėl jos teko keisti gydymo įstaiga.

2017-06-30, 00:05 | IP: *.*.*.*
2017-05-16, 12:49 | IP: *.*.*.*
2017-04-25, 04:19 | IP: *.*.*.*
2017-04-12, 00:15 | IP: 188.69.197.88

Pati geriausia gydytoja

2017-02-13, 20:32 | IP: 78.56.253.151

Labai maloni ir greita šeimos gydytoja. Ko reikia iš šeimos gydytojos? Kad būtų draugiška ir greitai suorganizuotų visus siuntimus. Ši gydytoja tikrai taip ir dirba, eilėse laukti netenka, viskas vyksta maloniai ir operatyviai. Ačiū!