Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Valiulis, %

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2005-08-29, Nr. MPL-07442, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2023-11-13, 13:07 | Registruotas lankytojas 9

Puikus gydytojas, švelnus ir dėmesingas. Vykome su 7 mėn. kūdikiu konsultacijai, širdies echoskopiją atliko švelniai. Dukrytė, kuri bijo svetimų, puikiai išbuvo visą konsultaciją ramiai ir be ašarų. Rekomenduoju.

2023-06-26, 20:47 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas, puikiai viską paaiškino 14-mečiui ir neįtikėtinai lengvai nuramino išsigandusį 2-metį, pilnai atliko apžiūrą, skyrė daug dėmesio. 14-metis po vizito sakė, kad galėtų visi tokie gydytojai būti. Pačios geriausios rekomendacijos.

2022-09-16, 18:43 | Registruotas lankytojas 1

Esu begalo patenkinta vizitu pas šį gydytoją! Lankiausi su dviejų metų berniuku, po vieno vizito pas kitus gydytojus vaikas yra labai išsigandęs,tačiau šio gydytojo kantrybė ir profesionalumas nustebino. Ramiai,kantriai ir geranoriškai užsiėmė su vaiku ,nuramino ir sudomino. Apžiūra praėjo be jokių ašarų ! Džiaugiuosi ir rekomenduoju ❤️

2022-07-29, 21:14 | Registruotas lankytojas 10

Nuostabus Gydytojas. Lamkėmės Klaipėdos vaikų koncultacinėje poliklinikoje. Kadangi mūsų vaikas įpatingas (autistukas), neiįsivaizdavau, kaip jį apžiūrės kardiologas. Bet šis gydytojas nerealus. Vaikutis buvo labai piktas, isteriškai nenorėjo pasiduoti nuo marškinėlių nusimovimo iki širdutės ecoskopijos atlikimo. Labai kantriai, žaidimo forma gydytojas pelnė vaiko pasitikėjimą ir jį apžiūrėjo. Labai išsamiai viską paaiškina. Manau, kad kiekvienas pacientas iš jo kabineto išeina su pakelta nuotaika. Sėkmės gydytojui ir didelis, didelis ačiū už jo atsidavimą :-)

2022-05-16, 15:31 | Registruotas lankytojas 6

Labai malonus ir taktiškas gydytojas. Nuėjome su kūdikiu , kuris labai verkė. Gydytojas buvo labai kantrus. Atsakė į visus klausimus, skyrė mums laiko vaiko nuraminimui. Niekur mūsų neskubino, ramiai apžiūrėjo leliuką. Kartu dirbanti sesutė (vaikų ligoninės poliklinikoje) taip pat labai maloni . Vienareikšmiškai - labai malonu apsilankyti pas tokį gydytoją. Sėkmės jam .

2022-04-27, 16:00 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus gydytojas, mokantis bendrauti su vaikais. Mano vaikutis nepasitiki labai svetimais, tad nenoriai prisileidžia. Gydytojas labai kantriai ir labai gražiai pelno vaiko pasitikėjimą ir atliko apžiūrą. Patys geriausi atsiliepimai.

2022-02-11, 19:25 | Registruotas lankytojas 6

Vienareikšmiškai - puikus gydytojas ir puiki sesutė,dirbanti kartu Klaipėdos vaikų ligoninės konsultacinėje poliklinikoje. Kūdikis labai verkė,karštą,nėjo nuraminti. Gydytojas davė mums pakankamai laiko nusiraminti ir pasiruošti apžiūrai, labai ramiai apžiūrėjo ir paaiškino rezultatus. Patys geriausi atsiliepimai .

2017-09-14, 18:38 | IP: 193.219.169.109

Savo specialybės profesionalas.Mandagus, dalykiškas ir maloniai bendraujantis.

Esate Giedrius Valiulis?