Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Barzdenytė, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13767, Galiojanti

Barzdenytė Jūratė dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Barzdenytė Jūratė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

79.9% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

56.8% Complete
2.8

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

54.9% Complete
2.7

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

50.9% Complete
2.5

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

42.4% Complete
2.1

Laiko neužteko problemos įvertinimui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

53.9% Complete
2.7

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

98.2% Complete
4.9

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-05, 16:33 | 9

Deja, nieko gero apie šią gydytoją pasakyti negaliu. Nesidomi kūdikėlių sveikata, viskas jai atrodo “normalu” ir “išaugama”, net kai atsineši išrašą iš Santariškių, ar privačios specialisto konsultacijos (nes pati jų neskiria, nes viskas “išaugama”), rimtai į jas nereaguoja. Mes pusę metų lankėmės pas šią gydyoją ir tai buvo labai sudėtingas laikotarpis, pražiūrėti paprasčiausi dalykai, o dar nuolatinė kova dėl specialistų konsultacijų ir jausmas, kad jūs (jauni tėvai) čia visko prisigalvojat, nes vaikas puikiai auga. Tik, kai situacija pasidarė kritinė ėmėsi kažką daryti. Mes savo bėdas išsprendėm pakeitę gydytoją, tikrai yra profesionalių gydytojų ir toje pačioje poliklinikoje. Vienintelis šios gydytojos privalumas - nuostabi seselė Žana.

2019-06-05, 17:52 | 1

Po apsilankymo pas čią gyd. Centro poliklinikoje, teko važiuoti į privačią kliniką, kad būtų padarytas 6 mėn. kūdykui kraujo tyrimas ir paskirtas gydimas. Kūdykis labai stipriai kosėjo ir slogavo tirštomis ir gelsvomis gleivėmis, gyd. Jūratė Barzdenytė paskyrė tik nosies valymą jūros vandenuku!! Net kraujo tyrimas nebuvo padarytas.

2019-05-06, 14:39 | 2

Gydytoją su patirtimi. Atlieka savo darbą ir neturėjau jokių problemų su ja. Šaltoka, bet pakankamai maloni, rūpinosi. Apibendrinus - tiksliai diagnozuodavo ir skirdavo tinkamą gydymą, skirdavo tikrai pakankamai laiko. Aišku ji yra žmogus, buvo, kad ir suklysta, bet per penkiolika metų kol sūnus pas ją eidavo tai per daug menka, tad ją tikrai rekomenduoju. Kitiems komentatoriams siūlau plačiau vertinti situaciją nei porą vizitų ir jei esi antivaxeris iš vis patylėti.

2019-03-27, 08:18 | 2

Nalabai suprantam kaip tokios reputacijos ir kompetencijos seinos gydytojai apskritai licenzijuojami. Komunikacija zemiau plintuso, reiskiami kazkokie asmeniskumai pirma syki matytiems zmonems, kalbama ne apie liga ar sveikatos problemas, o apie kazkokius vejus kurie nieko bendro neturi su vizitu. Niekam nesiulau ir nerekomenduoju.

2018-09-10, 11:11 | 1

bande primesti savo nuomone del skiepu, kad ner ko cia galvogi ir skaityti kvailu straipsniu, kad skieputi butinA, nors as mandagiai pasakiau, kad pagalvosim.
kas liecia siuntymus pas kitus spec, nenori israsyti, teko gauti siuntyma per pykcius, daktares zodziai: nepatinka galite issirasyti, „”matosi kaip jus rupinstes savo vaiku”. Po tokio apsilankymo tikrai persiregistruosime. Suprantu, kad ji spec, bet tikrai ne visu galu meistre, ir bendravimas is auksto tikrai jai profesionalumo Neprideda.