Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrius Vaitukaitis, %

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2017-06-28, Nr. MPL-21907, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaitukaitis Giedrius dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Vaitukaitis Giedrius?

2024-03-07, 19:41 | Registruotas lankytojas 2

Gaila, kad apie tokius profesionalius gydytojus sužinai tik praėjus nemažai laiko po traumos, kai nieko padaryti jau nebegalima. Atvažiavus iš provincijos su sena piršto trauma, gydytojas vistiek priėmė, apžiūrėjo, konsultavo, tarėsi su kolegomis, išdėstė visus įmanomus veiksmus ir patarė kaip elgtis ateityje. Ačiū Jums dar kartą.

2024-02-04, 18:10 | Registruotas lankytojas 7

Nuostabus, profesionalus, kuklus Gydytojas iš didžiosios raidės.

2024-01-31, 15:46 | Registruotas lankytojas 2

Širdingai dėkoju! Puikus gydytojas, atliko operaciją po žastykaulio lūžio. Esu gijimo procese. Gydytojas viska išsamiai paaiškino, taip pat patarė kreiptis, jei bus kokiu neaiškumų, ar klausimų. Rekomenduoju! Aišku geriau, kad niekas nesirgtu!

2024-01-30, 16:10 | Registruotas lankytojas 13

Puikus, malonus geras gydytojas. Puikiai diagnozavo, paaiškino ir išgydė. Po operacijos išsamiai paaiškino tolimesnį gydymą

2023-11-27, 19:31 | Registruotas lankytojas 4

Rekomenduoju kaip gera savo srities specialistą. Tokių gydytojų mažai. Puikiai atliko operaciją, įkviepė toliau gydytis ir neprarasti vilčių. Sutiko suteikti skubią pagalbą. Linkiu jam ištvermės ir kantrybės!

2023-11-27, 19:31 | Registruotas lankytojas 4

2021-11-21, 22:17 | Registruotas lankytojas 1

Gamindamas sūnėnui žaislą nusipjoviau piršto galą. Skubios pagalbos priėmime gydytojas Giedrius tvarkė mano pirštą. Išsamiai viską paaiškino, atsakė į visus klausimus, susiuvo žaizdą. Labai ačiū gydytojui ir visam aptarnavusiam personalui Lazdynų skubios pagalbos skyriuje už tikrai skubiai suteiktą pagalbą!

2021-10-10, 22:33 | Registruotas lankytojas 8

Operatyviai apžiūrėjo, paskyrė gydymą, atsakė į visus klausimus. Labai malonus ir mandagus gydytojas, linkiu sėkmės profesiniame kelyje.

2021-02-09, 22:33 | Registruotas lankytojas 2

Operavo po luzio, operacija pavyko puikiai. Dekoju ir sekmes darbuose.

2020-12-19, 00:23 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas: tiek iš profesinės pusės, tiek ir iš žmogiškosios. Man operavo sulūžusį blauzdikaulį ir šeivikaulį. Operaciją atliko puikiai, nes viso kojos gyjimo metu neturėjau jokių šalutinių reiškinių (tinimo ir t.t.), būdingų prie tokios traumos. Viso gydymo metu domėjosi kaip laikausi, paaiškindavo kas, kaip ir kodėl. Esu labai dėkinga gydytojui. Džiaugiuosi, kad mane gydė būtent jis.

2020-12-14, 22:22 | Registruotas lankytojas 1

Esu begalo dekingas Giedriui !!! Visiems rekomenduociau nors tikiuosi nereiks(Tik Del Traumu) ! Pamenu ta diena kai gaminau savo vaikui lovyte ir dalinai amputavau savo pirsta. Belaukdamas kol man pades ir nuveš mane i ligonine, buvau labai nusivyles suprasdamas, kad nebeturesiu to pirsto ir negalesiu pabaigti dukrai lovytes. Giedrius pasiule kelis variantus apie viena nebuvau ne girdejes, o kitas aisku amputacija iki sanario. Pasirinkau ta negirdeta varianta, kuris suveike ir mano pirstas kiek buvo imanoma liko pirstu. Manau galesiu padaryt dar ne viena projekta Giedriaus deka ! ACIU !!! Smaikstus, nuosirdus ir draugiskas zmogus. DEKUI !!!

2020-11-18, 13:39 | Registruotas lankytojas 1

Esu be galo dekinga už sekmingai atlikta sudetinga blauzdos lūžio operacija,daktaras jaunas labai rūpestingas,malonus,tikslus ir greitas.Vertinu 100 balų.Ačiū jums !!!! Diana V.

2020-10-18, 09:50 | Registruotas lankytojas 1

Po kairės čiurnos abiejų kulkšnių lūžimo buvau operuotas vėlyvą vakarą (2020-08-05). Operaciją atliko ortope.das traumatologas Giedrius Vaitukaitis. Ir operacijos dieną, ir po operacijos jaučiau gydytojo rūpestį manimi, aiškino operacijos ypatybes, atsakė į visus man rūpimus klausimus, rekomendavo būtinai pasinaudoti Reabilitacijos centro ("Pušyno kelias") teikiamomis paslaugomis. Reabilitacija šiame centre man iš tikro padėjo atsistoti ant abiejų kojų, normaliai vaikščioti ir lipti laiptais. Jaučiuosi dėkingas jaunajam medikui Giedriui Vaitukaičiui, linkiu jam profesinės ir asmeninės sėkmės.
Prof. Valentinas Baltrūnas

2020-07-25, 22:36 | Registruotas lankytojas 2

Vienas is geriausiu gydytoju sutiktu per visa gyvebima. Man 35 metai. Tikslus, greitas, maloniai bendrauja, mano manymu isklauso pacientio bedas..kas kaip ir kodel, o tada pasiulo geriausia tam liakui tinkama sprendima. Rekomenduociau visiems.

Donatas

2019-12-03, 16:54 | Registruotas lankytojas 2

Esu begalo dėkingas už išgydytą ranką. Savo srities profesionalas

2019-06-22, 18:34 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 9 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-04-11, 10:35 | Registruotas lankytojas 2

Labai profesionalus ir malonus gydytojas, negaili laiko ir išsamiai atsako į klausimus, skiria tiek dėmesio pacientui, kiek reikia, kantrus ir rūpestingas senam žmogui. Dėkoju mamos vardu

2018-12-27, 10:12 | Registruotas lankytojas 2

Puikus, jaunas gydytojas. Dėmesys ir rūpestis gydo ne prasčiau nei vaistai. Ačiū už pagalbā.

2018-07-13, 18:58 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas- profesionalas. Savo darbą atliko puikiai. Labai pasisekė, kad patikėjau savo sulaužytą ranką šiam jaunam daktarui. Tikiu, kad patirtis- labai daug reiškia, bet reikia laiko ir įgyti tai patirčiai. Šimtas balų!

2018-03-29, 08:50 | Registruotas lankytojas 1

Superinis jaunas gydytojas. Labai dziaugiuosi, kad atsitiktinai papuoliau pas savo srities profesionala.

2018-02-11, 21:06 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas - labai malonus ir rūpestingas, atsakė į visus reikiamus klausimus ir nuoširdžiai stengėsi kaip įmanoma labiau padėti. Ačiū Jums.

2017-11-23, 12:48 | Registruotas lankytojas 1

"Žmoniškiausias" iš mano sutiktų traumatologų. Nesimaivė ir nesisklaidė chirurgams būdingu "savotišku" jumoru, buvo kantrus ir supratingas. Siųdamas žaizdą paklausė, kaip jaučiuosi.
Tiek ir tereikia, kad skausminga procedūra taptų lengvesnė. Ačiū.