Pacientai, kurie rekomenduoja Sigita Vaitkienė, %

Šeimos klinika „Ave vita“

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11383, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2008-07-15, Nr. MPL-11383, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Šeimos klinika „Ave vita“
2024-03-20, 20:32 | Registruotas lankytojas 1

Pikta, nesiklauso.

2024-01-05, 14:26 | Registruotas lankytojas 4

Priėmė dėl nuskilusio danties. Nesugebėjo tvarkingai sutvarkyti, dėl ko teko valyti kanalą. Dirba nemokamai poliklinikoje,bet deja tas nemokamas gydymas tėra teoriškai,nes laisvu metu priiminėja aš gali mokėti.
Labai greita odontologė,kuri daro tik tam kartui.

2022-07-08, 08:15 | Registruotas lankytojas 3

Labai gera ir nuostabi gydytoja.

2022-03-13, 13:06 | Registruotas lankytojas 2

Esu šokiruota, nes šios gydytojos vardu yra žaidžiami nešvarūs žaidimai ! Niekada nesu buvusi pas šią gydytoja, bet ponia yra įregistravusi savo atliktas paslaugas net į mano 5 metų dukros elektroninę sistemą. Labai įdomu iš kur gavo tokius konfidencialius duomenis, jog net į pačią sistemą įregistravo savo atliktas paslaugas ? Visi duomenys išsisaugoti, įdomu kaip teisme savo sukčiavimus paaiškins. Esu šokiruota tokio naglumo.

2022-03-13, 13:06 | Registruotas lankytojas 2

2021-03-21, 21:29 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni ir profesionali gydytoja. Tik geriausi atsiliepimai.

2020-08-23, 16:52 | Registruotas lankytojas 4
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-04-20, 06:44 | Registruotas lankytojas 2

Nuotabi gydytoja, visada pas ją lankausi, labai džiaugiuosi ją atradusi.

2019-12-09, 09:28 | Registruotas lankytojas 1

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė, nuostabus žmogus.

2019-10-10, 05:51 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Kompetentinga, atidi, kantri ir maloni. Nuoširdus didelis ačiū.

2018-09-24, 07:21 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja, profesionaliai ir kokybiškai atlieka savo darbą

2018-05-25, 17:56 | Registruotas lankytojas 1

Atejau su ankstesnes ”specialistes” diagnoze, jog reikia rauti danti, taciau gydytoja nusistebejo, kad dar tvarkytinas dantis buvo nurasytas rovimui. Aciu gydytojai, kad ne tik issaugojo danti, patare, ka toliau daryti, bet ir apziurejokitu dantu bukle, pasiule nuvalyti akmenis, ko ankstesne gydytoja nesiule, siunte tai padaryti kazkur kitur. NUOSTABI specialiste, labai maloni ir rupestinga.

2018-05-23, 15:15 | Registruotas lankytojas 1

Šiltas ,geras specialistas.Lankausi ne pirmą kartą.

2018-01-22, 09:37 | Registruotas lankytojas 1

Super.

2017-11-11, 01:31 | Registruotas lankytojas 1

Tai gydytoja ,kaip sakoma liaudyje-nuo Dievo! Man patiko jos konkretumas, punktualumas ir bendravimo maniera. Rankos ne auksines, bet deimantines.Tiesiog skulptorius.Ne - juvelyras, taip bus tiksliau! Paniskai bijau stomatologu, bet jau po pirmo vizito buvau nuraminta. Kruopsciai sudarytas gydymo planas, sekanciu vizitu datos ir laikas. I antraji ir paskesnius vizitus ejau drasiai, visiskai pasitikedama gydytoja.
Aciu, DAKTAREI!

2017-03-07, 09:23 | IP: 213.252.243.253

Puiki daktare, dėmesinga, atsakinga, rūpestinga.