Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stanaitienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02840, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-09, 11:55 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemalonus bendravimas.

2020-09-17, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Nors pas šią gydytoją buvau užrašyta poliklinikoje tik onkocitologinio tepinėlio paėmimui, tačiau gydytoja pasidomėjo mano nusiskundimais, papildomai apžiūrėjo, padarė echoskopiją ir paskyrė gydymą. Esu patenkinta ir dėkinga. Gydytoja konkreti, korektiška ir profesionali.

2020-09-04, 15:21 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju

2020-08-05, 05:19 | Registruotas lankytojas 3

Tik neikit neikit pas ją.
Deja, bet karantino metu nebuvo galimybių užsiregistruoti kitoje įstaigoje, ginekologai niekur nedirbo. O pas gerą patekti antkalnyje nebebuvo galimybių.
Ši "gydytoja" siekia išrašyti kuo daugiau papildų. Su ja negalima tartis jokiu klausimu, nes net pasakius, kad skauda ir paklausius, ar tai normalu, ji išsyk pakiša papildų lapelį. Žinoma, tie papildai kainuoja brangiausiai rinkoje. Tik nuėjus pas ją pirmą kartą - pirmas dalykas, tai vėl papildai. Irgi, kainuojantys gerokai daugiau, negu alternatyvūs.
Ji nepraneša, kad kažkokius papildus, pavyzdžiui, folio rūgštį, jau reikia nustoti gerti. Ji tik primygtinai vis klausia, ar tikrai įsigijau jos rekomenduojamus papildus. Ar tikrai įsigijau tuos papildus, kuriuos ji man nurodė.
Jos apžiūros atrodo taip: "Kaip jaučiatės" jei atsakai, kas neramina, tada išrašo papildų. Jei atsakai, kad gerai, tada sekantis klausimas "Pasisverkite", "Pasimatuojam spaudimą". Viskas. Apžiūra baigta. Per 24 savaites pas j`ą turėjau tik 1 echo, bet gal būčiau ir to neturėjusi, bet kadangi atvažiavau kraujuodama, tai apžiūrėjo. Tą pirmą ir vienintelį kartą. Tyrimus paskiria. Daugiau? Nežinau, ko tikėtis artėjant gimdymui.
Jaučiuosi labai labai ja nusivylusi. Ji niekada man nesiūlė išsitirti kitų vitaminų, ar pas mane yra jų poreikis, kai tai padariau savarankiškai, pamačiau, kad kai kurie turi didžiulį perteklių, o kai kurių trūksta. Ji tik nuolat kiša papildus. Aš negaliu su ja pasitarti, negaliu paklausti, nes į visus paklausimus atsakymas yra naujas papildas. Ji nematuoja pilvo apimčių, nors kitos nėštukės sako, kad jų pilvai nėštumo metu - matuojami.
Tai turbūt vienas didžiausių nusivylimų gydytojais, kokius esu tik turėjusi. Nė už ką neikit pas ją. Tik ne pas ją.....

2020-05-20, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Puiki daktarė - laukiuosi pirmą kartą, atsako į visus mano užduotus klausimus. Po atliktų tyrimų kartu peržvelgia rezultatus ir paaiškina, ką reiškia koks rodiklis. Paaiškina tolesnius veiksmus ir ką atliksime kito susitikimo metu. Mačiau neigiamų atsiliepimų, tai iš pradžių abejojau dėl gydytojos pasirinkimo, bet gydytoja profesionali ir nesigailiu, kad ji stebi mano nėštumą.

2020-02-28, 15:37 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju.

2020-01-14, 23:24 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju nėščiosioms, negali pasitikėti gydytoja, kuri nepakomentuoja nei atliktų tyrimų nei įsigilina į kitose įstaigose galimai nustatytą patologiją. Viskas, ko galima tikėtis - tyrimai, kurie privalomi, bet jų rezultatų komentaro nėra, atsakinėja labai nenoriai. Rekomenduoja gerti visus įmanomus papildus, dažnai tai būna gerokai brangesni preparatai, kuriuos gali įsigyti be recepto. Nepavadinčiau konsultacijų gydytojo konsultacijomis, daugiau administracinių kortelių pildymu ir labai abejoju esama gydytojos kompetencija.

2019-07-02, 09:06 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą. Yra labai konkreti ir patikima. Ačiū šiai puikiai gydytojai, kuri puikiai diagnozuoja, gydo ir moka nuraminti.

2019-02-03, 21:36 | Registruotas lankytojas 2

Lankiausi pas šią gydytoją neštumo pradžioje, ji man jį ir patvirtino. Nežianu ar aš pajautrinta buvau ar ji tikrai grubi, bet gyvenime pas ją daugiau neisiu. Per apžiūras nesuteikdavo jokios informacijos. po apsilankymo gaudavau tik reklaminių lapelių ką man reikia nusipirkti. O viršūnė buvo, kai 20 neštumo savaitę pradėjus kraujuoti ir skubos tvarka pas ją nuejus, ji man pasakė, ko čia verki, padarysim valymą ir viskas. Išėjus pasiskambinau draugei, kuri man liepė grįžt atgal ir prašyt siuntimo į ligoninę guldyt, reikėjo įkalbėti mane paguldyt, nes nugi normalu pagal ją. Po tokių jos žodžių čia buvo mano paskutinis apsilankymas pas ją. Šaunu, kad auginu nuostabų vaiką, o kaip būtų pasibaigę, jeigu būčiau klausius tik jos neaišku.

2018-08-06, 15:58 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja visai gera, daug nekalba, viską greit padarė. Jinai yra labai tokia konkreti, kaip čia jau buvo minėta. Labai jautriems neptarčiau į ją kreiptis, nes gydytoja neklausia: ‘kaip jautiesi, vaikeli? ar neskauda?’ padaro ką reikia, pasako kas yra, išrašo vaistus ir viso gero. Taigi, jeigu nenorit gilintis, o šiaip pasitikrint, pvz grybelis koks atsirado, drąsiai eikit.

2017-11-10, 16:08 | IP: 78.56.136.149

Labai maloni, kompetentinga gydytoja, kuri dėmesingai atliko apžiūrą bei suteikė išsamią informaciją.

2017-10-23, 19:38 | Registruotas lankytojas 39
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-09-13, 11:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja, konkreti. Viska gavau ko prasiau. Pasiskaicius komantarus bijojau eiti, nes esu ziauriai jautri, mane kartais gydytojai daveda iki asaru, bet labai reikejo, nes buvo prasta savijauta, tai net paprasiau kad vyras pas sia gydytoja mane palydetu :D bet vizitas man patiko net labai, gydytoja buvo labai maloni, net neprasiau bet padare echoskopija ir supratau kad nevisad verta tiket blogais komentarais :)

2017-08-11, 06:02 | IP: *.*.*.*
2017-04-05, 14:43 | IP: 188.69.208.99

Patiko gydytoja. Maloni.

2017-02-25, 14:31 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 10 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-09, 10:54 | IP: *.*.*.*
2016-08-18, 23:56 | IP: 5.20.224.231

Gydytoja kaip zmogus man labai maloni, kaip is profesionalaus specialisto sioje srityje truko gal siek tiek demesio. Lankiausi pas ja nestumo metu ir kadangi buvau pirmakarte tai paciai truko informacijos, bet kazkuriuos dalykus susizinojusi is salies pati uzklausdavau gydytojos ar dabar nereikalingi vieni ar kiti tyrimai. Kelis kartus buvo, kad as tarsi priminiau. Suprantu kad poliklinikoje kaip konvejeris viskas sukasi, taciau tokiu periodu norejosi daugiau informacijos. Taip pat nuolat siule vis vitaminus nors tyrimai buvo geri, kelis kart buvau pas kitus specialistus, tai priesingai liepe nevartoti. Megsta pasiulyti vaistuku vis, bet ne recepta israsydama konkreciai man, o paduodama reklamini lapeli. Siaip i visus klausimus tikrai atsakydavo, nepikta, konkreti, tiesiog gal musu poziuriai ties daugeliu klausimu skyresi.

2016-04-09, 07:22 | IP: 78.56.182.139

Man si gydytoja labai patiko, kompetetinga, profesionali, bendraujanti, aiskiai atsake i mano klausimus, sugebejo net nuotaika pakelti. Aisku siulo daug vaistuku, gal reklamuoja kazkiek, bet man tas netrukde. Uztad kai reikejo ir echoskopu istyre be jokiu atsisnekejimu, kai tuo tarpu kitos vis neturi laiko ar ale galimybiu. Lankiausi pas ja is viso tris kartus. Nieko nemokejau.
Konsultacijos laukiau apie 15min. Palyginus su kitom sioje poliklinikoje dirbanciom ginekologem, Stanaitiene man paliko geriausius ispudzius. Tiek trumpai

2015-08-16, 05:17 | IP: *.*.*.*

2013-11-26, 11:53 | IP: *.*.*.*

2013-11-21, 14:16 | IP: *.*.*.*

2013-10-29, 08:57 | IP: *.*.*.*

2013-10-19, 13:11 | IP: 78.60.108.199

Prižiūrėjo neštumą. Tikrai rūpestingai ir siuntimų negailėjo. Beje be jokių dovanėlių.

2013-08-31, 17:47 | IP: *.*.*.*

2013-04-18, 11:19 | IP: *.*.*.*

2013-01-14, 16:59 | IP: 80.243.30.12

Tiek gydytoja Jūratė, tiek jos seselė Violeta labai malonios ir nuoširdžios moterys. Tikrai maloniai konsultuoja visais rūpimais klausimais. Buvau pirmą kartą, man labai patiko.

2013-01-03, 10:26 | IP: *.*.*.*

2012-08-06, 12:42 | IP: *.*.*.*

2012-05-28, 13:57 | IP: 85.206.30.22

Labai dmesinga ir profesionali gydytoja

2012-04-24, 09:52 | IP: 158.129.203.227

Bendravo pakankamai maloniai, nebuvo siurksti Viskas vyksta konvejeriu, todel tinkamo demesio ir isigilinimo i problema mano atveju nebuvo. Po pimirmines apziuros ir tepinelio israse vaistus, suvartojau. Po antro tepinelio pasake,kad viskas gerai, grybelio (kuri nustate pirmo apsilankymo metu) nebera. Taciau tie patys simptomai del kuriu kreipiausi liko, tikrai neissigydziau. Todel tikrai turesiu eiti pas kita gydytoja, kad issiaiskinti, kas negerai ir pagaliau issigydydciau.

2012-02-01, 15:54 | IP: 193.34.85.3

Gera gydytoja. Dėmesinga, išklauso kas negerai. Pataria dėl vaistų vartojimo. Man ji patinka. Pati geriausia gydytoja su kiek teko susidurti.

2011-02-10, 13:55 | IP: 193.34.85.27

Labai maloni, rūpestinga gydytoja. Moka nuteikti teigiamai ir nuraminti. Apžiūri, klausinėja ir kas svarbiausia neįvaro streso, kas labai svarbu besilaukiančioms.

2010-06-18, 12:49 | IP: 78.61.202.16

Tikra profisionali gydytoja

2010-06-09, 12:48 | IP: *.*.*.*

2010-06-04, 17:34 | IP: 62.212.200.153

Gydytoja J. Stanaitienė yra tikrai geros kvalifikacijos gydytoja, pas kurią lankausi jau daug metų. Jei yra reikalas pas ją galima kreiptis bet kuriuo paros metu. ji visada įsiklauso į paciento bėdas ir kvalifikuotai padeda. Tikrai rekomenduoju lankytis pas šią gydytoją.

2010-06-04, 10:42 | IP: 78.56.213.176

Visoms rekomenduočiau gydytoją J.Stanaitienę.Labai mėgiamą N. Vilnios moterų.Pas ją aš ir mano draugės lankosi. Visada gaudavau kvalifikuotą pagalbą.Labai nuoširdi , pasirengusi padėti.Tik jos pagalba atsikračiau ilgai trukusių moteriškų problemų. Abiejų nėštumų metu lankiausi pas ją ir buvau labai patenkinta priežiūra.

2010-06-03, 11:09 | IP: 95.173.37.68

Nuostabi, kruopšti, atydi daktarė.

2010-04-13, 16:38 | IP: 78.60.17.234

Nuostabi , dėmesinga gydytoja
Rekomenduočiau visoms moterims.

2010-03-17, 13:01 | IP: *.*.*.*

2010-01-15, 14:34 | IP: *.*.*.*

2009-05-04, 15:14 | IP: *.*.*.*

2009-02-11, 16:59 | IP: 78.60.135.213

labai miela ir maloni gydytoja. turejau kelis persileidimus, o pradejus lankytis pas gydytoja, bendru pastangu deka, pagaliau pavyko isnesioti kudikeli. esu labai dekinga.

2009-02-05, 16:38 | IP: 78.60.135.213

labai maloni ir tupestinga gydytoja

2009-02-04, 08:43 | IP: 78.60.135.213

labai maloni ir profesionali gydytoja. turejau kruva problemu, kuriu nespastebejo ankstesne gydytoja, taciau su Stanaitienes pagalba ju atsikraciau. visada demesinga, isklauso ir paaiskina kas kaip. esu labai patenkinta.