Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stanaitienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02840, Galiojanti

2020-05-20, 15:19 | 1

Puiki daktarė - laukiuosi pirmą kartą, atsako į visus mano užduotus klausimus. Po atliktų tyrimų kartu peržvelgia rezultatus ir paaiškina, ką reiškia koks rodiklis. Paaiškina tolesnius veiksmus ir ką atliksime kito susitikimo metu. Mačiau neigiamų atsiliepimų, tai iš pradžių abejojau dėl gydytojos pasirinkimo, bet gydytoja profesionali ir nesigailiu, kad ji stebi mano nėštumą.

2020-02-28, 17:37 | 1

Nerekomenduoju.

2020-01-15, 01:24 | 3

Nerekomenduoju nėščiosioms, negali pasitikėti gydytoja, kuri nepakomentuoja nei atliktų tyrimų nei įsigilina į kitose įstaigose galimai nustatytą patologiją. Viskas, ko galima tikėtis - tyrimai, kurie privalomi, bet jų rezultatų komentaro nėra, atsakinėja labai nenoriai. Rekomenduoja gerti visus įmanomus papildus, dažnai tai būna gerokai brangesni preparatai, kuriuos gali įsigyti be recepto. Nepavadinčiau konsultacijų gydytojo konsultacijomis, daugiau administracinių kortelių pildymu ir labai abejoju esama gydytojos kompetencija.

2019-07-02, 12:06 | 4

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą. Yra labai konkreti ir patikima. Ačiū šiai puikiai gydytojai, kuri puikiai diagnozuoja, gydo ir moka nuraminti.

2019-02-03, 23:36 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją neštumo pradžioje, ji man jį ir patvirtino. Nežianu ar aš pajautrinta buvau ar ji tikrai grubi, bet gyvenime pas ją daugiau neisiu. Per apžiūras nesuteikdavo jokios informacijos. po apsilankymo gaudavau tik reklaminių lapelių ką man reikia nusipirkti. O viršūnė buvo, kai 20 neštumo savaitę pradėjus kraujuoti ir skubos tvarka pas ją nuejus, ji man pasakė, ko čia verki, padarysim valymą ir viskas. Išėjus pasiskambinau draugei, kuri man liepė grįžt atgal ir prašyt siuntimo į ligoninę guldyt, reikėjo įkalbėti mane paguldyt, nes nugi normalu pagal ją. Po tokių jos žodžių čia buvo mano paskutinis apsilankymas pas ją. Šaunu, kad auginu nuostabų vaiką, o kaip būtų pasibaigę, jeigu būčiau klausius tik jos neaišku.

2018-08-06, 18:58 | 4

Gydytoja visai gera, daug nekalba, viską greit padarė. Jinai yra labai tokia konkreti, kaip čia jau buvo minėta. Labai jautriems neptarčiau į ją kreiptis, nes gydytoja neklausia: ‘kaip jautiesi, vaikeli? ar neskauda?’ padaro ką reikia, pasako kas yra, išrašo vaistus ir viso gero. Taigi, jeigu nenorit gilintis, o šiaip pasitikrint, pvz grybelis koks atsirado, drąsiai eikit.

2017-11-10, 18:08 | IP: 78.56.136.149

Labai maloni, kompetentinga gydytoja, kuri dėmesingai atliko apžiūrą bei suteikė išsamią informaciją.

2017-10-23, 22:38 | 39

Gydytoja šalta ir atlieka tik reikiamą apžiūrą. Pirmą kartą pastojus buvau visiškai pasimetusi ir gydytoja net nepasiūlė kreiptis į nėštumo krizių centrą. Manau, kad kompetentingos gydytojos neplanuoto nėštumo atvejus turėtų nukreipti būtent į krizių centrą. Juk jauna moteris abortą pasidaryti gali labai lengvai.
Ačiū savo tėvams, kad dabar turiu vaiką. Nėštumo metu atliko reikiamą apžiūrą, tačiau papildomiems tyrimams niekur nesiuntė (juk jauna, kas blogo gali atsitikti?). Prasidėjus problemoms gavau siuntimus ir net du kartus teko gulėti ligoninėje.
Gydytoja išrašo pačius brangiausius vaistus ir kremus žinodama, kad pacientė yra studentė ir neturi tokių lėšų.
Pačiame nėštumo gale paklausiau gydytojos, kaip reikės elgtis prasidėjus gimdymui, o ji su kolege pareiškė, kad aš turėčiau pati domėtis ir lankyti nėščiųjų mokyklą ir tada nekils klausimų (nors tuo metu pamokėlės buvo pasibaigusios). Pasirodė, kad nenori atsakyti lyg būčiau paklaususi asmeniško klausimo. Tokie apsilankymai mane visiškai atgrasė ir kito nėštumo metu lankysiuos pas kitą ginekologę.
Linkiu gydytojai nebūti tokiai abejingai jaunoms pacientėms.

2017-09-13, 14:08 | 2

Labai maloni gydytoja, konkreti. Viska gavau ko prasiau. Pasiskaicius komantarus bijojau eiti, nes esu ziauriai jautri, mane kartais gydytojai daveda iki asaru, bet labai reikejo, nes buvo prasta savijauta, tai net paprasiau kad vyras pas sia gydytoja mane palydetu :D bet vizitas man patiko net labai, gydytoja buvo labai maloni, net neprasiau bet padare echoskopija ir supratau kad nevisad verta tiket blogais komentarais :)

2017-08-11, 09:02 | IP: *.*.*.*
2017-04-05, 17:43 | IP: 188.69.208.99

Patiko gydytoja. Maloni.

2017-02-25, 16:31 | 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-09, 12:54 | IP: *.*.*.*
2016-08-19, 02:56 | IP: 5.20.224.231

Gydytoja kaip zmogus man labai maloni, kaip is profesionalaus specialisto sioje srityje truko gal siek tiek demesio. Lankiausi pas ja nestumo metu ir kadangi buvau pirmakarte tai paciai truko informacijos, bet kazkuriuos dalykus susizinojusi is salies pati uzklausdavau gydytojos ar dabar nereikalingi vieni ar kiti tyrimai. Kelis kartus buvo, kad as tarsi priminiau. Suprantu kad poliklinikoje kaip konvejeris viskas sukasi, taciau tokiu periodu norejosi daugiau informacijos. Taip pat nuolat siule vis vitaminus nors tyrimai buvo geri, kelis kart buvau pas kitus specialistus, tai priesingai liepe nevartoti. Megsta pasiulyti vaistuku vis, bet ne recepta israsydama konkreciai man, o paduodama reklamini lapeli. Siaip i visus klausimus tikrai atsakydavo, nepikta, konkreti, tiesiog gal musu poziuriai ties daugeliu klausimu skyresi.

2016-04-09, 10:22 | IP: 78.56.182.139

Man si gydytoja labai patiko, kompetetinga, profesionali, bendraujanti, aiskiai atsake i mano klausimus, sugebejo net nuotaika pakelti. Aisku siulo daug vaistuku, gal reklamuoja kazkiek, bet man tas netrukde. Uztad kai reikejo ir echoskopu istyre be jokiu atsisnekejimu, kai tuo tarpu kitos vis neturi laiko ar ale galimybiu. Lankiausi pas ja is viso tris kartus. Nieko nemokejau.
Konsultacijos laukiau apie 15min. Palyginus su kitom sioje poliklinikoje dirbanciom ginekologem, Stanaitiene man paliko geriausius ispudzius. Tiek trumpai