Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stanaitienė, %

Licencijos

Gydytojas akušeris ginekologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02840, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

80% Complete
4

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.7% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

79.5% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

83.5% Complete
4.2

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

77.1% Complete
3.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

68.3% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

94.2% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-02, 12:06 | 4

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą. Yra labai konkreti ir patikima. Ačiū šiai puikiai gydytojai, kuri puikiai diagnozuoja, gydo ir moka nuraminti.

2019-02-03, 23:36 | 2

Lankiausi pas šią gydytoją neštumo pradžioje, ji man jį ir patvirtino. Nežianu ar aš pajautrinta buvau ar ji tikrai grubi, bet gyvenime pas ją daugiau neisiu. Per apžiūras nesuteikdavo jokios informacijos. po apsilankymo gaudavau tik reklaminių lapelių ką man reikia nusipirkti. O viršūnė buvo, kai 20 neštumo savaitę pradėjus kraujuoti ir skubos tvarka pas ją nuejus, ji man pasakė, ko čia verki, padarysim valymą ir viskas. Išėjus pasiskambinau draugei, kuri man liepė grįžt atgal ir prašyt siuntimo į ligoninę guldyt, reikėjo įkalbėti mane paguldyt, nes nugi normalu pagal ją. Po tokių jos žodžių čia buvo mano paskutinis apsilankymas pas ją. Šaunu, kad auginu nuostabų vaiką, o kaip būtų pasibaigę, jeigu būčiau klausius tik jos neaišku.

2018-08-06, 18:58 | 4

Gydytoja visai gera, daug nekalba, viską greit padarė. Jinai yra labai tokia konkreti, kaip čia jau buvo minėta. Labai jautriems neptarčiau į ją kreiptis, nes gydytoja neklausia: ‘kaip jautiesi, vaikeli? ar neskauda?’ padaro ką reikia, pasako kas yra, išrašo vaistus ir viso gero. Taigi, jeigu nenorit gilintis, o šiaip pasitikrint, pvz grybelis koks atsirado, drąsiai eikit.

2017-11-10, 18:08 | IP: 78.56.136.149

Labai maloni, kompetentinga gydytoja, kuri dėmesingai atliko apžiūrą bei suteikė išsamią informaciją.

2017-10-23, 22:38 | 39

Gydytoja šalta ir atlieka tik reikiamą apžiūrą. Pirmą kartą pastojus buvau visiškai pasimetusi ir gydytoja net nepasiūlė kreiptis į nėštumo krizių centrą. Manau, kad kompetentingos gydytojos neplanuoto nėštumo atvejus turėtų nukreipti būtent į krizių centrą. Juk jauna moteris abortą pasidaryti gali labai lengvai.
Ačiū savo tėvams, kad dabar turiu vaiką. Nėštumo metu atliko reikiamą apžiūrą, tačiau papildomiems tyrimams niekur nesiuntė (juk jauna, kas blogo gali atsitikti?). Prasidėjus problemoms gavau siuntimus ir net du kartus teko gulėti ligoninėje.
Gydytoja išrašo pačius brangiausius vaistus ir kremus žinodama, kad pacientė yra studentė ir neturi tokių lėšų.
Pačiame nėštumo gale paklausiau gydytojos, kaip reikės elgtis prasidėjus gimdymui, o ji su kolege pareiškė, kad aš turėčiau pati domėtis ir lankyti nėščiųjų mokyklą ir tada nekils klausimų (nors tuo metu pamokėlės buvo pasibaigusios). Pasirodė, kad nenori atsakyti lyg būčiau paklaususi asmeniško klausimo. Tokie apsilankymai mane visiškai atgrasė ir kito nėštumo metu lankysiuos pas kitą ginekologę.
Linkiu gydytojai nebūti tokiai abejingai jaunoms pacientėms.