Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Stanaitienė, %

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02840, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2024-02-20, 08:01 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja bendravo šaltai, bėrė klausimus. Jausmas kaip per tardymą pas tyrėją nuovadoje. Pasisodino ant 'lėktuvo', kuris buvo tiesiai prieš duris, jokios širmos. Jei kas būtų atidaręs duris... tai visu grožiu viskas pasimatytų, kaip ant delno. Jokio echoskopo kabinete net nebuvo. Atėjau pasitikrinti spiralės. Atsiprašant, pakrapštė pirštais, pasakė kad spiralė vietoj, gali būt laisva. Išėjau švelniai tariant šokiruota.

2024-01-08, 21:34 | Registruotas lankytojas 5

Tiesiog super žmogus..! Buvau pas šią gydytoją 2023/12/04. Ji mane paklausinėjo, apžiūrėjo ir rado endometriozinę cistą.. Kai 4 skirtingi gydytojai ginekologai nebuvo užmate nė karto. Kankinausi su skausmingomis mėnesinėmis, ovuliacijomis ir kitomis bėdomis nuo pat mažens. Paskyrė kraujo tyrimus ir naujus vaistus. Dabar galiu ramiai užsiimti norima veikla be nuskausminamujų vaistų perdozavimo.

100 kartų ačiū jai už viską.

2023-06-13, 10:13 | Registruotas lankytojas 14

Visą nėštumo laikotarpį buvau rūpestingai prižiūrima gydytojos su sesele. Buvo atliekami visi reikiami tyrimai pagal nėsčiųjų programą. Taip pat papildomai dar buvo duotas siuntimas į gimdymo namus dėl išsamesnio vaisiaus ištyrimo. Rekomendacijos!

2023-06-12, 10:54 | Registruotas lankytojas 4

Lankausi keletą metų ir esu labai patenkinta tiek gydytoja, tiek sesele. Gydytoja labai profesionali. Identifikavo problemą geriau nei Santaros klinikose ir išrašė siuntimą į Santaros klinikas pakartotinai, kuriose iš antro karto priėmė, kai patikrino antrą kartą kita gydytoja.
Kitus kartus visada pasiteirauja apie savijautą, užsako reikiamus tyrimus, siuntimus, pasiteirauja. Bendrauja rūpestingai ir atsakingai. Nėštumo metu pataria kaip elgtis esant dideliam pykinimui, pasiūlo skirtingas alternatyvas - natūralius būdus ir jei prireiktų - vaistus (taip pat jų skirtingas alternatyvas).

2022-11-25, 23:55 | Registruotas lankytojas 2

Nerekomenduoju, atėjau pasitikrinti, pasakiau, kad planuoju pastoti, bet mm nereguliarios. Apžiūrios metu nustatė PKS, pasakė bus sunku pastoti, išrašė cyckle balance ir ateik kada pastosi. Jokių tyrimų NIEKO. Turėjau privačiai kreptis ir ieškoti problemų.

2022-08-23, 12:05 | Registruotas lankytojas 1

Pateikti komentarai kėlę nerimą, tačiau apsilankymo pas gydytoją metu jutausi labai gerai, gydytoja buvo profesionali, visko išsiklausinėjo, padarė tyrimus, jautėsi gydytojos rūpestis, viskas puikiai.

2022-06-16, 16:52 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, tokio šlykštaus bendravimo dar neteko patirti. Nesugebėjau nei pilno sakinio pasakyt, pertraukinėjo kas antrą žodį. Praignoravo nusisukundimus, paprašius pratęsti kontraceptiniu tablečių receptą sakė, kad to padaryti negali nes dar galioja (tik mėnesį), nors kita daktarė yra išrašius ir anksčiau. Taip pat atsisakė užregistruoti vėlesniam laikui, nes "neesu jų". Esu iš kito miesto, registruojuosi ten kur yra man patogus laikas, pasirodo čia yra kažkokios nerašytos taisyklės..

2022-02-15, 23:06 | Registruotas lankytojas 5

Teko lankytis viena karta. Diagnoze nustatė daugiau iš nuojautos , nes beveik jokių tyrimų nedarė, todėl jos skirtas gydymas nebuvo veiksmingas. Liga pasikartojo. Gydymo rekomendacijos buvo labai nelogiški, susidarė įspūdis, kad jos žinios apie gydymus jau truputi paseno. Siūlė labiau profilaktinius dalykus, kai reikėjo gerti rimtus vaistus ir gydytis nuo jau esančios ligos.

Taip pat, gydytoja dažnai sakydavo kreipdamasi į mane ,,vaikelį,, nors man jau seniai ne 18 :D.

2022-01-28, 17:40 | Registruotas lankytojas 4

Paskaičiau žemiau esantį komentarą apie tai, kad moteris sėdėjo kėdėje, o durys varstosi ir nėra jokio privatumo. Su identiška situacija susidūriau ir aš. Sėdėjau pusnuogė kėdėje, kai tuo tarpu kabineto durys atsivėrė ir prieš akis - koridoriaus šviestuvus dedantys vyriškiai bei sėdinčios kitos moterys, laukiančios savo eilės. Labai nemaloni situacija. Ne dėl to, kad turiu tai, ko niekas kitas nėra matę, tačiau dirbantis personalas turėtų turėtu bent šiek tiek supratimo ne tik apie save, o ir apie pacientą. Praviros durys laikėsi tikrai ne pora sekundžių. Gaila, kad tokioje situacijoje ir taip baimė kausto apsilankius pas gydytoją, o atsukus laiką atgal - būčiau paprašiusi pridaryti duris.
Visos problemos sprendžiasi kontraceptikais, be jokių hormonų tyrimų ar kitų pasigilinimų į situaciją.

2022-01-19, 20:52 | Registruotas lankytojas 1

Visą apžiūrą atliko seselė - paprastai ir maloniai. Pati gydytoja nepasitenkinusiu tonu klausė kaip drįstu klausti sesutės klausimų apie diagnozę ir išrašytus vaistus. Norėjau pati labiau suprasti ir pasidomėti gydymu, o gydytoja nieko neatsakydama norėjo užbaigti vizitą. Gaila nežinau sesutės pavardės, nes ji padėjo daug daugiau. Galbūt gydytoja tą dieną buvo pikta ar tiesiog be nuotaikos. :)

2021-11-09, 14:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai empatiškas, šiltas žmogus. Puiki specialistė. Rekomenduoju!

2021-10-29, 11:04 | Registruotas lankytojas 2

Iš gydytojos kabineto išėjau šokiruota. Negalėjau patikėti tuo, kas vyksta. Sėdėjau ginekologinėje kėdėje atitinkamoje tokio pobūdžio apžiūros pozoje. Į kabinetą įėjo seselė iš kito kabineto, atidarydama duris į koridorių, kuriame savo eilės laukia kiti pacientai (gerai, kad tuo metu ten jokių nebuvo). Kabinetas atrakintas, jokios širmos, nieko! Negana to, gydytoja apžiūros metu buvo labai grubi, apžiūrą vykdė taip, lyg ant manęs pyktų. Negalima taip.

2021-07-29, 13:03 | Registruotas lankytojas 4

Tikrai rekomenduoju. Prižiūrėjo nėštumą, pirmas vaikas. Skyrė visus reikiamus tyrimus, nuolatos teiravosi apie buklę, labai maloniai bendrauja. Prieš tai prisiskaičiau atsiliepimus ir bijojau, kad nieko gero. Bet tikrai nesigailiu, kad lankėmes butent pas ją. Man jokių papildų nesiūlė, tad pati teiravausi.

2021-03-04, 21:04 | Registruotas lankytojas 8

Nėštumo viduryje šia gydytoja buvau labai nusivylusi, bet einant į pabaigą, nežinau, ar ji pasikeitė, ar aš, bet finale esu ja patenkinta. Ji nuosekliai sekė, sr šlapime nėra baltymo, sekė, ktaujo spaudimą, kuris dieną iki termino, pasirodė besąs ypatingai aukštas ir iškart siuntė į ligoninę. Siuntimą išrašė, dėl ko labai džiaugiuosi, nes be jo nebūtų priėmę.
Dabar buvau apžiūroje po gimdymo. Šiek tiek bijojau apžiūros. Sako, kad labai nemaloni būna po gimdymo. Nežinau. Apžiūra, kaip apžiūra. Gal ji ją švelniau atliko. Neturiu, kuo skųstis :) Finale esu patenkinta, manau, tai padėjo tašką, kad jos nekeisiu :) Ir nors ji šalta, bet gal pavargus, gal nusibosta nuo to nuolatinio srauto, o gal tiesiog toks žmogaus būdas.
Ar rekomenduočiau? Nėštumo vidury sakiau ne, bet šiandien išėjau tokia laiminga. Manau, taip, rekomenduočiau, tačiau pastojus sakyčiau, nepamirškit pagalvoti ir pačios: ar jums tikrai reikia visų jos siūlomų papildų ir jei reikia, ar tikrai reikia imti brangiausius. Ir būtinai pačiossekite,

2020-11-09, 11:55 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-09-17, 17:00 | Registruotas lankytojas 1

Nors pas šią gydytoją buvau užrašyta poliklinikoje tik onkocitologinio tepinėlio paėmimui, tačiau gydytoja pasidomėjo mano nusiskundimais, papildomai apžiūrėjo, padarė echoskopiją ir paskyrė gydymą. Esu patenkinta ir dėkinga. Gydytoja konkreti, korektiška ir profesionali.

2020-09-04, 15:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-08-05, 05:19 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 7 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-05-20, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Puiki daktarė - laukiuosi pirmą kartą, atsako į visus mano užduotus klausimus. Po atliktų tyrimų kartu peržvelgia rezultatus ir paaiškina, ką reiškia koks rodiklis. Paaiškina tolesnius veiksmus ir ką atliksime kito susitikimo metu. Mačiau neigiamų atsiliepimų, tai iš pradžių abejojau dėl gydytojos pasirinkimo, bet gydytoja profesionali ir nesigailiu, kad ji stebi mano nėštumą.

2020-02-28, 15:37 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-14, 23:24 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 2 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-07-02, 09:06 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, išmano savo darbą. Yra labai konkreti ir patikima. Ačiū šiai puikiai gydytojai, kuri puikiai diagnozuoja, gydo ir moka nuraminti.

2019-02-03, 21:36 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-08-06, 15:58 | Registruotas lankytojas 4

Gydytoja visai gera, daug nekalba, viską greit padarė. Jinai yra labai tokia konkreti, kaip čia jau buvo minėta. Labai jautriems neptarčiau į ją kreiptis, nes gydytoja neklausia: ‘kaip jautiesi, vaikeli? ar neskauda?’ padaro ką reikia, pasako kas yra, išrašo vaistus ir viso gero. Taigi, jeigu nenorit gilintis, o šiaip pasitikrint, pvz grybelis koks atsirado, drąsiai eikit.

2017-11-10, 16:08 | IP: 78.56.136.149

Labai maloni, kompetentinga gydytoja, kuri dėmesingai atliko apžiūrą bei suteikė išsamią informaciją.

2017-10-23, 19:38 | Registruotas lankytojas 40
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-09-13, 11:08 | Registruotas lankytojas 2

Labai maloni gydytoja, konkreti. Viska gavau ko prasiau. Pasiskaicius komantarus bijojau eiti, nes esu ziauriai jautri, mane kartais gydytojai daveda iki asaru, bet labai reikejo, nes buvo prasta savijauta, tai net paprasiau kad vyras pas sia gydytoja mane palydetu :D bet vizitas man patiko net labai, gydytoja buvo labai maloni, net neprasiau bet padare echoskopija ir supratau kad nevisad verta tiket blogais komentarais :)

2017-08-11, 06:02 | IP: *.*.*.*

2017-04-05, 14:43 | IP: 188.69.208.99

Patiko gydytoja. Maloni.

2017-02-25, 14:31 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 7 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2016-12-09, 10:54 | IP: *.*.*.*

2016-08-18, 23:56 | IP: 5.20.224.231

Gydytoja kaip zmogus man labai maloni, kaip is profesionalaus specialisto sioje srityje truko gal siek tiek demesio. Lankiausi pas ja nestumo metu ir kadangi buvau pirmakarte tai paciai truko informacijos, bet kazkuriuos dalykus susizinojusi is salies pati uzklausdavau gydytojos ar dabar nereikalingi vieni ar kiti tyrimai. Kelis kartus buvo, kad as tarsi priminiau. Suprantu kad poliklinikoje kaip konvejeris viskas sukasi, taciau tokiu periodu norejosi daugiau informacijos. Taip pat nuolat siule vis vitaminus nors tyrimai buvo geri, kelis kart buvau pas kitus specialistus, tai priesingai liepe nevartoti. Megsta pasiulyti vaistuku vis, bet ne recepta israsydama konkreciai man, o paduodama reklamini lapeli. Siaip i visus klausimus tikrai atsakydavo, nepikta, konkreti, tiesiog gal musu poziuriai ties daugeliu klausimu skyresi.

2016-04-09, 07:22 | IP: 78.56.182.139

Man si gydytoja labai patiko, kompetetinga, profesionali, bendraujanti, aiskiai atsake i mano klausimus, sugebejo net nuotaika pakelti. Aisku siulo daug vaistuku, gal reklamuoja kazkiek, bet man tas netrukde. Uztad kai reikejo ir echoskopu istyre be jokiu atsisnekejimu, kai tuo tarpu kitos vis neturi laiko ar ale galimybiu. Lankiausi pas ja is viso tris kartus. Nieko nemokejau.
Konsultacijos laukiau apie 15min. Palyginus su kitom sioje poliklinikoje dirbanciom ginekologem, Stanaitiene man paliko geriausius ispudzius. Tiek trumpai

2015-08-16, 05:17 | IP: *.*.*.*

2013-11-26, 11:53 | IP: *.*.*.*

2013-11-21, 14:16 | IP: *.*.*.*

2013-10-29, 08:57 | IP: *.*.*.*

2013-10-19, 13:11 | IP: 78.60.108.199

Prižiūrėjo neštumą. Tikrai rūpestingai ir siuntimų negailėjo. Beje be jokių dovanėlių.

2013-08-31, 17:47 | IP: *.*.*.*

2013-04-18, 11:19 | IP: *.*.*.*

2013-01-14, 16:59 | IP: 80.243.30.12

Tiek gydytoja Jūratė, tiek jos seselė Violeta labai malonios ir nuoširdžios moterys. Tikrai maloniai konsultuoja visais rūpimais klausimais. Buvau pirmą kartą, man labai patiko.

2013-01-03, 10:26 | IP: *.*.*.*

2012-08-06, 12:42 | IP: *.*.*.*

2012-05-28, 13:57 | IP: 85.206.30.22

Labai dmesinga ir profesionali gydytoja

2012-04-24, 09:52 | IP: 158.129.203.227

Bendravo pakankamai maloniai, nebuvo siurksti Viskas vyksta konvejeriu, todel tinkamo demesio ir isigilinimo i problema mano atveju nebuvo. Po pimirmines apziuros ir tepinelio israse vaistus, suvartojau. Po antro tepinelio pasake,kad viskas gerai, grybelio (kuri nustate pirmo apsilankymo metu) nebera. Taciau tie patys simptomai del kuriu kreipiausi liko, tikrai neissigydziau. Todel tikrai turesiu eiti pas kita gydytoja, kad issiaiskinti, kas negerai ir pagaliau issigydydciau.