Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Paulius Vaitiekūnas, %

Registracija čia ir dabar
Šimčiko klinika
Kardiolitos klinikos, Taikos pr. 28A, Klaipėda
Licencijos

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2017-07-04, Nr. MPL-22248, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vaitiekūnas Paulius dirba šiose gydymo įstaigose
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

99.1% Complete
5

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

96.3% Complete
4.8

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

94.4% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

96.5% Complete
4.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

97.3% Complete
4.9

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

90.5% Complete
4.5

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

93.8% Complete
4.7

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Šimčiko klinika
Kardiolitos klinikos, Taikos pr. 28A, Klaipėda
Pacientų atsiliepimai
2024-04-30, 16:54 | Registruotas lankytojas 1

Duok ,Dieve, mūsų Lietuvoje tokių nuoširdžių,paprastų gydytojų.Ačiū,jums gerb.gydytojau.

2024-04-02, 13:59 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus daktaras. Tikras profesionalas: mandagus, išklausantis ir įsigilinantis į problemas. Nebaisu nei paklausti, nei išsakyti savo nerimą dėl procedūrų/operacijų. Aiškiai viską paaiškina, atsako į klausimus, skiria laiko suprasti problemą.

Atlikta operacija praėjo sklandžiai, greitai ir be jokios baimės. Rekomenduoju visiems, kas ieškote patikimo, nuoširdaus, profesionalaus specialisto!

2024-03-08, 22:44 | Registruotas lankytojas 1

Malonus , dėmesingas ,nuoširdus gydytojas .Suteikia daug informacijos apie ligą ir jos gydymą. Rekomenduoju. Su pagarba Giedra

2024-02-06, 11:25 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi, kad operacija buvo sklandi ir sėkminga! Dėkoju abdominalinės chirurgijos gydytojui Pauliui Vaitiekūnui už profesionalumą, puikiai atliktą operaciją, nuoširdų rūpestį,šiltą bendravimą, atsidavimą savo darbui. Tai labai profesionalus savo srities jaunas specialistas. Ačiū!
Pagarbiai,Angelė

2024-01-12, 12:16 | Registruotas lankytojas 1

Norim padėkoti daktarui Pauliui už pagalbą. Ieškojome, kur būtų galima kuo greičiau atlikti kolonoskopiją ir polipektomija. Mano mama jau vyresnio amžiaus, labai pergyveno dėl procedūros. Gydytoją radom Klaipėdoje, daktaro Simciko klinikoje , (mama gyvena Telšiuose). Pirmos konsultacijos metu gydytojas nuodugniai mamą apžiūrėjo ir išklausė. Nebuvo jokio streso, įtampos. Nors dar gana jaunas gydytojas, bet savo srities specialistas. Ramiai ir kantriai paaiškino pagyvenusiam žmogui, kaip pasiruošti kolonoskopijai, paskyrė gydymą dėl lėtinio išangės plyšimo. Maždaug po mėnesio Klaipėdos dienos chirurgijos centre buvo atliktos visos reikiamos procedūros. Ačiū, gydytojau.

2023-08-23, 10:46 | Registruotas lankytojas 3

Sveiki, labai geras, malonus, gyditojas. Atvirai pasakysiu sedejau pas jį bendravau vos ne kaip su draugu, pajuokavome, bet tuo pačiu viską aiškiai ir vaizdžiai paaiškino mano ligą. Paskyrė vaistus, aisku gydimas ne dėl jo kaltės buvo toks greitas, bet kolkas viskas susitvarkė, ir pagerėjo.. Pablogėjus situacijai dėl mano atostogose patirtos ilgos kelionės, pakartotinai apžiurėjo be jokių eilių, ir dar nieko papildomai už tai.. Tai sakyčiau superinis gyditojas. Jau mano 3 gyditojas, kurį nuoširdžiai galiu rekomenduoti.. Kuris dirba dėl žmogaus gerovės o ne dėl pinigų :)

2023-07-05, 17:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai dėkoju už atsakingą požiūri, dėmesį, malonų bendravimą. Puikus gydytojas.

2023-05-02, 21:35 | Registruotas lankytojas 2

Labai geras gydytojas,operavo tulzies puslies akmenys,viskas puikiai,rekuomenduoju.

2023-04-27, 21:46 | Registruotas lankytojas 3

Nors ganėtinai jaunas, bet labai puikus gydytojas. Ir išklausė ir ištyrė. Maloniai bendrauja, atrodo patikimas. Rekomenduoju visiems, kas turi problemų patekti pas tokį gydytoją.

2023-03-11, 11:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuoširdžiausia padėka gydytojui Pauliui Vaitiekūnui. Pirmą kartą sutikau gydytoją, kuris nuoširdžiai rūpinasi savo pacientu nuo pat pirmos vizito pas gydytoją minutės. Nuodugniai buvo išaiškinta, kaip vyks gydymo procesas, atliktas kolonoskopijos tyrimas, paskirtos rekomendacijos po jo. Sulaukiau personalo skambučio po operacijos, pasiteirauta kokia savijauta. Vėliau gydytojas paskambino ir aptarė biopsijos rezultatus. Džiaugiuosi, kad kreipiausi į gydytoją. AČIŪ už Jūsų profesionalumą, požiūrį į pacientą, malonų bendravimą. Sėkmės Jūsų darbe!
Vilma Š.

2022-11-12, 20:30 | Registruotas lankytojas 11

Gydytojas iš pašaukimo. Ne veltui ir tokios eilės pas jį valdiškose įstaigose (bent jau man asmeniškai teko ilgai laukt). Išklausė visų nusiskundimų, atliko nuodugnią apžiūrą. Skyrė kolonoskopiją, diagnozavo problemą, skyrė vaistus ir davė puikią rekomendaciją tolimesniam gydymui pas tam tikrą gastroentorologą. Vėliau telefonu susisiekė su biopsijų rezultatais, išsamiai viską paaiškino, nevengė atsakyti į visus rūpimus klausimus - skyrė laiko pokalbiui.

2022-01-21, 11:26 | Registruotas lankytojas 4

Kurie dar nesuradote savo chirurgo, galite ramia širdimi rinktis profesionalų gydytoją P. Vaitiekūną. Jau ne kartą teko lankytis pas šį gydytoją. Jis visada suranda problemą, pataria, jo skirti vaistai iš karto veikia ir galima jaustis geriau. Gydytojas niekada neišleidžia visko išsamiai nepaaiškinęs. Šį kartą gydytojas P. Vaitiekūnas atliko kolonoskopijos tyrimą. Tyrimas buvo atliktas puikiai, viskas paaiškinta, po tyrimo savijauta taip pat buvo gera. Gydytojas paskambino pasiteirauti, kokia savijauta. Šio tyrimo tikrai būčiau nesiryžusi atlikti pas jokį gydytoją, jeigu ne P. Vaitiekūnas. Juo tikrai pasitikiu, todėl ryžausi tokiam keliui. Ir esu patenkinta. Ačiū gydytojui.
Pacientė Rasa K.

2021-07-21, 12:11 | Registruotas lankytojas 1

Jaunas gydytojas gebantis išklausyti ir paaiškinti apie mane kamuojančius negalavimus, Sulaukiau patarimų, rekomendacijų kokius vaistus vartoti pasireiškus skausmams. Labai džiugu, kad išaugo nauja perspektyvių gydytojų karta. Linkiu gerb. gydytojui P. Vaitiekūnui sėkmės darbe ir gyvenime. Pacientė Ilona V.

2021-06-08, 12:49 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, tikrai dirbantis iš širdies.  Buvau susidūrusi su daugiau chirurgų, bet netyčia papuoliau pas šį gydytoją ir tik jis nustatė diagnozę, išgydė vaistais, vėliau atliko laparaskopinę operaciją. AČIŪ gydytojui. Labai daug konsultavo prieš operaciją, stengėsi padėti, patarti ir atsakyti į rūpimus klausimus, turi labai daug kantrybės.  Niekada negailėjo savo laiko. Po operacijos taip pat domėjosi, davė patarimų, matėsi, jog gydytojui jo darbas ir pacientas labai svarbūs. Labai džiaugiuosi, kad buvo galimybė pažinti šį gydytoją. Dabar viskas daug ramiau, nes žinau, kad jei kas nutiktų, egzistuoja puikus ir nuoširdus gydytojas. Visiems, kurie tikrai neapsisprendžiate, patariu rinktis tik šį gydytoją. 

Pacientė Rasa K.

2021-04-09, 14:30 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas.Buvau nesenai todėl negaliu pasakyti ar tinkamai nustatė diagnozę ir paskyrė gydymą. Šiuo metu gydausi, naudoju vaistus.Po 2 mėnesių turėtų būt rezultatas kaž koks. Kontaktini duomenų nedavė, negaliu susisiekt o reikėtų konsultacijos..

2021-02-23, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū labai daktarui, didžiausias sėkmės Jums.

2020-10-12, 12:45 | Registruotas lankytojas 3

Siandien buvau konsultacijoje.Tai puikus,nuosirdus jaunas gydytojas.Maloniai bendravo,apziurejo.Isklause,paaiskino viska kas mane domino,skyre tyrima.Tai Gydytojas is didziosios raides,vienas is geriausiu su kuriais teko bendrauti.Rekomenduoju visiems.Aciū,kad jus esate,aciū uz rupestinguma,uz malonu apziurejima.Sekmes ir sveikatos,jums Gydytojau.

2020-10-09, 20:39 | Registruotas lankytojas 2

Esu turėjęs patirties su keliais hirurgais,visi jie buvo savo srities profesionalai,pradirbę daug metų,puikūs žmonės,vienas iš jų Donatas Petrauskas,ačiū jam.Pas gyd. P.Vaitiekūną patekau visai atsitiktinai,ir ką,šis gyd. nei kiek nenusileido savo profesionalumu,o netgi sakyčiau pranoko savo vyresniuosius kolegas,daugeliu aspektu.Didelis Ačiū.100% rekomenduoju šį profesionalų hirurgą, dar kartą ačiū.Pacientas Darius Kuodys

2019-11-02, 09:56 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus ir kantrus gydytojas! Ačiū Jums, daktare!