Pacientai, kurie rekomenduoja Brigita Vaigauskaitė, %

Išduota: 2015-08-07, Nr. MPL-20738, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2019-07-05, Nr. MPL-24005, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2021-03-25, 21:59 | Registruotas lankytojas 1

Pati geriausia mano sutikta daktarė! Po metų laiko ,vėl gryžtu ir tik pas ją! ❤️

2021-03-24, 14:22 | Registruotas lankytojas 1

I cannot but praise and thank doctor Brigita, she brought 2 lovely kids into our family. She was in charge of the IVF procedure from the start, lead us through the entire pregnancy and delivered our twins in good health. A competent, knowledgable and caring doctor who speaks great English which made our experience as smooth as it could possibly be. Her follow ups, easy communication and attention is what you need when you are expecting. Thanks!

2021-03-20, 00:29 | Registruotas lankytojas 3

Pirmas susitikimas buvo atsitiktinis, bet po jo buvau taip nustebinta gerąja prasme, kad apie kitas gydytojas nebesvarstau.
Gydytoja ne tik profesionali, bet ir labai žmogiška. Konsultuodama neskubina, noriai atsako į visus klausimus, įsigilina. Apie problemas kalba ne gąsdindama, o padrąsindama. Po konsultacijos išeini su jausmu, kad esi gerose rankose, kurios žino ką daro.
Labai ačiū ir kuo geriausios sėkmės!

2021-02-26, 12:42 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas 1 iš 1000 kuris dirba iš pašaukimo. Nuo pat pradžių prižiūrėjo mano nėštumą, per konsultacijas buvo labai dėmėsinga, įsigilindavo net į menkiausias problemas. Visas nėštumas praėjo be streso tik šios gydytojos dėka. Tik didžiausios rekomendacijos tokiai nuostabiai gydytojai!

2021-02-26, 12:42 | Registruotas lankytojas 2

2021-02-03, 16:00 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja. Visų pirma, profesionali, taktiška. Antra, bendrauja maloniai, labai aiškiai, atsako į visus klausimus, pati proaktyviai klausia. Vizito metu jaučiausi puikiai!

2021-01-14, 19:43 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja, prižiūrėjusi nėštumą. Labai atidi, kruopšti, skirianti daug dėmesio ir laiko pacientui, mylinti savo darbą. Kylant abejonių siunčia kitų specialistų konsultacijai tiek kartų, kiek reikia. Taip pat savo iniciatyva domėjosi būkle po gimdymo. Tikrai ir toliau lankysiuosi pas šią gydytoją! Rekomenduoju.

2021-01-14, 00:44 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi gydytoja, atsakingai dirbanti savo darbą.

2020-10-02, 14:43 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi atradus šia gydytoją!!! Rado problemą, buvo atlikta operacija, po operacijos ir toliau lankausi pas ją. Daktarė myli savo darbą, yra gera specialistė, maloniai bendrauja. Ir tikrai drąsiai rekomenduoju!

2020-06-18, 04:58 | Registruotas lankytojas 1

Labai puiki! Rekomenduoju, labai nuoširdi ir švelni gydytoja.

2020-03-02, 18:31 | Registruotas lankytojas 2

Man labai patiko si daktare buvau pas ja tik viena karta kai nebuvo mano daktaro.Pasirode nuosirdi miela atsake i rupumus klausimus.Zodziu nuejusios nesigailesit.

2020-01-14, 11:22 | Registruotas lankytojas 1

Šiandien lankiausi pas gyd. B. Vaigauskaitę pirmą kartą, likau patenkinta. Labai maloni, visko išklausinėjo, apžiūrėjo, papasakojo, pasakė, tai ko nematė ar nesakė man mano ginekologė. Nukreipė tolimiasniam gydimui.

2019-12-21, 15:56 | Registruotas lankytojas 1

Matau, kad rasomi tik geri atsiliepimai, bet mano patirtis buvo negera.. Teko 2 kartus apsilankyti pas sita gydytoja, kad echoskopuotu ir pratestu vaistus, nes mano gydytojos tuo metu nebuvo. Duk artus buvau pas ja, du kartus buvo blogai israsyti vaistai. eini pas gydytojusm, tu jais pasitiki ir neturi tikrinti ka tau israso. Pirma karta gydytoja israse ne visus vaistus, o antra karta israse ne tai ko reikia. Del bendravimo ir kitu dalyku nieko blogo pasakyti negaliu, bet tas neatidumas tai gasdina...

2019-12-19, 14:38 | Registruotas lankytojas 1

Gyd. Brigita Vaigauskaitė priėmė gimdymą ir galiu pasakyti, kad tai pati profesionaliausia ir geriausia gydytoja, kokia tik gali būti! Esame jai be galo dėkingi.

2019-11-06, 17:48 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau pasidžiaugti šia nuostabia specialiste.Išklausė, konkrečiai papasakojo apie gydymo eigą, patarė. Apžiūros metu buvo dėmesinga, maloni. Taip pat begalo šilta kaip žmogus. Po operacijos nuoširdžiai domėjosi kaip jaučiuosi, papasakojo kaip sekėsi pati operacija, apžiūrėjo ir papasakojo apie tolimesnius veiksmus. Rekomenduoju ir labai džiaugiuosi atradusi šią specialistę.

2019-10-31, 19:09 | Registruotas lankytojas 2

Buvau pirma kart pas šia giditoja.Pasirode nuoširdi ir miela daktare visiems patarčiau matosi kad daktare nuo dievo o ne is reikalo.

2019-10-24, 08:15 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, rūpestinga, atidi jauna gydytoja.

2019-09-25, 18:26 | Registruotas lankytojas 1

Viena nuostabiausių specialisčių, pas kurias teko lankytis. Viską išsamiai išaiškina. Empatiška ir žmogiška gydytoja. Nuoširdžiai patars. Daugiau tokių profesionalų padarytų gyvenimą šviesesnį. Linkiu gydytojai kuo geriausios kloties ir dėkoju iš visos širdies.

2019-02-02, 18:41 | Registruotas lankytojas 2

Buvo labai rūpestinga ir maloni, atsakė į visus klausimus, be to, kad suteikė skubią pagalbą dar ir nukreipė tolimesniam gydymui, be jos būčiau nežinojusi ką daryti. Esu labai dėkinga.

2018-02-01, 06:29 | Registruotas lankytojas 1

Labai maloni, nuoširdi, tikrai žmogiškai besirūpinanti paciantu jauna gydytoja. Atvažiaviavus į ligoninę rūpinosi ne tik fizine mano būsena, bet ir psichologine. Pati mane priėmė, apžiūrėjo, operavo ir stebėjo po operacijos, detaliai paaiškino ir atsakė į rūpimus klausimus. Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už jos profesionalumą, jautrumą ir rūpestį.