Pacientai, kurie rekomenduoja Justina Vaičiulėnaitė, %

Išduota: 2014-06-23, Nr. MPL-19129, Galiojanti

2019-09-17, 15:02 | 3

Nuostabi, maloni, rūpestinga gydytoja. Pas ją mane nukreipė konsultacijai po plaštakos operacijos. Išsiklausinėjo, įvertino būklę, sulaukiau asmeninio dėmesio, patarimų ir paragino periodiškai atvykti pas ją į RVUL tolimesniai priežiūrai. Ačiū, gydytoja, pavasarį toliau sportuosiu :-) !

2019-06-23, 10:37 | 1

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Nors ir nebuvo sudėtinga operacija, gavau labai daug asmeninio dėmesio, patarimų, jaučiausi kaip privačioje klinikoje. Ačiū, gydytojai!

2019-06-17, 16:47 | 1

Puiki jaunosios kartos gydytoja. Labai šiltas žmogus, maloniai bendraujantis, atsakantis išsamiai į visus rūpimus klausimus. Labai atidi, rūpestinga. Manau puikiai išmananti savo darbą, turinti auksines rankas. Esu be galo dėkinga šiai gydytojai už sugrąžintą pasitikėjimą savimi! Sėkmės Jums!

2019-03-29, 16:16 | 2

Nuostabi gydytoja labai švelni rūpestinga patys geriausi atsiliepimai.
Gyd iš didziosios raides
Bendravimas labai geras patiko tas kad paaiskina nes būni pasimetes zmogus pries operacija o ji tikrai nuostabi gyd.
Dar teks man bendrauti bet su dziaugsmu vyksiu.

2019-01-05, 01:22 | 4

Nuostabi Gydytoja! Rūpinosi, atsakė į visus klausimus, patarė.
Po operacijos ne tik dingo mano sveikatos problemos, bet ir vaizdas veidrodyje teikia džiaugsmo!
Daktare, ačiū Jums už supratimą, už puikiai atliktą darbą, už nuoširdų bendravimą ir už mano naują puikų pilvuką ;)
Justina