Pacientai, kurie rekomenduoja Iveta Vėgelytė, %

Išduota: 2015-08-07, Nr. MPL-20739, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Skubiosios medicinos gydytojas

Išduota: 2020-06-30, Nr. MPL-24688, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Vėgelytė Iveta dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Vėgelytė Iveta?

2023-10-19, 22:20 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi jauna gydytoja. Ne tik atlieka savo pareigas profesionaliai, bet taip pat yra labai maloni, žmogiška, empatiška ir rūpestinga.
Priimamąjame mane nuodugniai apžiūrėjo, paskyrė reikiamus tyrimus, paaiškino diagnozę, išsamiai aptarė gydymo planą, atsakė į visus mano klausimjs ir dar viską aiškiai surašė išraše, kurį atidavė išsinešimui.
Esu dėkinga, kad tokie gydytojai pamažu keičia gydymo įstaigų veidą. Ir buvo liūdna stebėti, kad šiai gydytojai tenka dirbti vienoje komandoje su gydymo sistemos jau išvarginta "seno kirpimo" sesute, stokojančia geranoriškumo.
Sėkmės darbuose ir linkiu ir toliau išlaikyti ne tik profesinį lygį bet ir empatiją bei gerą nuotaiką. Dėkui!

2023-06-15, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, demesinga, profesionali ir tuo paciu labai zmogiska

2023-06-15, 12:56 | Registruotas lankytojas 3

Puiki gydytoja, demesinga, profesionali ir tuo paciu labai zmogiska

2022-06-08, 12:19 | Registruotas lankytojas 1

Greitoji atveze i santaras, daktare apziurejo, paskyre lasine tyrimus. Matesi kad daug darbo turi bet viska paaiskino, parase vaistu ir dave siuntima pas neurologa

2021-02-10, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai supratinga ir įsiklausanti gydytoja. Operatyviai padėjo hospitalizuoti sergančią senutę mamą.

2020-11-02, 14:39 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja ŠAUNUOLĖ. Atvykau pas ją iš Diagnostikos centro, kur atliko tyrimus, tačiau diagnozės neįvardijo, karščiavimas nesiliovė, galvos skausmai ūmėjo.
Panikos apimta kreipiausi į skubios pagalbos priėmimo skyrių. Mane priėmė ši jauna ir perspektyvi gydytoja.
Didelis dėkui gydytojai už operatyvumą, palaikymą, rūpestį.

2018-12-05, 17:46 | Registruotas lankytojas 1

Tikrai maloni ir rūpestinga traumatologė.

Esate Iveta Vėgelytė?