Pacientai, kurie rekomenduoja Jolita Vėbrienė, %

Registracija čia ir dabar
Dr. A.Kildos klinika

Gydytojas pulmonologas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15073, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
Dr. A.Kildos klinika
2021-03-05, 13:34 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduojuuu!!!!!!! Prirašė vaistų nuo kurių tik pablogėjo........Skambinta klausta, man blogėja gydytoja, ką daryti? atsake: gerkit gerkit pagerės veliau tikrai...... Nuėjus galiausiai pas kitą gydytoją į Klinikas pasake, kad ,,greičiau nutraukti visus prirašytus vaistus, nes su jais galima iki melynumo dasivaryt’’. Vaistai man žinoma netiko, todėl ir pablogėjo. Pasirodo alerginių atsmų yra ne viena, o skirtingų, tai mano atveju, man nereikėjo jokių vaistų, o tik eilinio Ventolino įpurškimo. Tai jeigu jau klientas pasako, kad blogėja, manau tikrai turi gydytoja paskirti kitus medikamentus, ar kažką daryti, o ne atsakyti, viskas gerai, jūs gerkit tuos vaistus gerkit......

2019-09-10, 14:02 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-11-15, 11:52 | IP: *.*.*.*

Esate Jolita Vėbrienė?