Pacientai, kurie rekomenduoja Beata Urbonienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2009-05-13, Nr. MPL-14341, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Urbonienė Beata dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Urbonienė Beata?

1.4

2.1

Laiko neužteko problemos įvertinimui

2.7

2023-08-24, 13:46 | Registruotas lankytojas 1

Pirmą kartą norėjau pabandyti poliklinikos psichiatrą. Prieš tai metus ėjau privačiai. Kadangi esu patyrusi su tokiais specialistais, žinau, ką sakyti, kalbant apie ligos progresą gyvenime. Tačiau ponios Urbonienės banaliausi klausimai, perskaityti tiesiai iš kompiuterio ekrano, mane visiškai išmetė iš vėžių. Kalbėjo su manim, lyg su nesveiku žmogum, kuris daug mažiau už ją žino. Kas gal ir tiesa, bet mano gyjimą konstruaja mano asmeninės patirtys, todėl man nėra vieno atsakymo į depresijos gydymą, kaip anot, antidepresantai, o jinai tokių šnekų net nenorėjo girdėti. Sakiau, jog bandau ,,nueiti" nuo vaistų, ko pasekoje, ji pasakė: ,, o kur Jūs norite nueiti?" Bandžiau jai paaiškinti, kad tai trumpalaikis ligos atsakymas, kuris netinka ilgalaikėje perspektyvoje (nebent visą gyvenimą ant vaistų sėdi, bet kas tai nori?). Bandė mane įtikinti, jog antidepresantai gydo. Taip, sutinku, bet kas gydys toliau, kai metami vaistai? Iš patirties žinau, jog jie nepadaro ilgalaikio poveikio smegenim, tik palieka su dar viena priklausomybe. Praėjus 15 min tuščio pokalbio, jai pasakiau, kad nebegaliu ten būti, dėl to ir išėjau. Per šitą trumpą laiką 2 kartus kita specialistė sugebėjo įeiti į kabinetą ir pasidėti daiktus, pasišnekučiuoti su Urboniene mūsų pokalbio metu. Dar gydytoja spėjo atsiliepti telefono skambučiui. Galiausiai, psichiatrė, prieš man išeinant, pasakė, kad aš esu ,,biški ne tam pasauly" ir turėčiau pasidomėti daugiau. Jei esate ypač jautrus žmogus, tikrai nerekomenduoju, nes, matosi, jog gydytojai svarbu tik užrašyti į kompiuterį reikalingus, kuo paprasčiau išdėstytus atsakymus ir greičiau baigti darbą.

2022-12-04, 13:35 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja paliko labai blogą įspūdį. Perskaičiau atsiliepimus ir visi šie anksčiau parašyti neigiami atsiliepimai yra, manau, pagrįsti, tikri.
Gydytoja pikta ir atsaini nuo pat pirmo pasisveikinimo. Bendrauja kaip su dideliu NIEKUO.
Mano nuomone toks komunikacijos lygis liudija apie žemą gydytojos kompetenciją. Apie išsamų domėjimąsi tavimi, ligos diagnozavimą, tinkamo gydymo paskyrimą nėra net ką ir komentuoti.

2022-10-16, 20:27 | Registruotas lankytojas 1

Manau gydytoja mačiusi tuometinę mano būseną turėjo išsiųsti mane išsamiam ištyrimui, o ne po pirmojo vizito išrašyti antidepresantų, kurių negalima vartoti sergant bipoliniu sutrikimu, kurio ji nepastebėjo. Po poros mėnesių vartoto sertralino pakilau į maniją ir ištiko psichozė. Gailiuosi, kad ėjau pas pirmą pasitaikiusią gydytoją, kainavo nemažai metų atsigauti po tokios gydytojos klaidos.

2022-01-09, 15:46 | Registruotas lankytojas 1

pasaulis sudėtingas, aš tikiu "karma" - veiksmo atoveiksmio dėsnis. Dar Jėzus Kristus sakė, kad
„Nėra nieko paslėpta, kas nebūtų atskleista, nieko slapta, kas nepasidarytų žinoma ir neišeitų aikštėn“.
Todėl, jeigu daktarai kažką slepia, elgiasi nesąžiningai, kažką slepia, jiem neišdegs. Viskas
atsiuks prieš juos pačius. Pabaiga sutaria su pradžia.

2019-11-11, 16:04 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-10, 13:35 | Registruotas lankytojas 10
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2018-08-31, 17:34 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

Esate Beata Urbonienė?
2017-03-29, 09:10 | IP: *.*.*.*