Pacientai, kurie rekomenduoja Kęstutis Urbonas, %

Abdominalinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2015-07-09, Nr. MPL-20330, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Išduota: 2010-07-13, Nr. MPL-16225, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-10-20, 08:46 | Registruotas lankytojas 10

Deja, atvykau su mastitu. Šis gydytojas liepė krūtį masažuoti, ir sakė kad susikaupusius skysčius pašalinsiu tik per spenelį.
O po dviejų dienų apsilankiau pas kitą chirurgą, kuris man įstatė dreną, nes kito kelio nebuvo. Krūtis iškart sumažėjo. Deja šis gydytojas man neskyrė pakankamai laiko, kad įvertinti diagnozę. Davė patarimus, kuriuos prieš dvi savaites buvo davusi mano ginekologė. Beje minėjau, kad savaitę laiko, profesionali masažuotoja bando pašalinti tas sankaupas. Tačiau jis viską įvertinęs, liepė masažuoti toliau. Manęs šis žmogus neišgydė.

2020-07-25, 08:20 | Registruotas lankytojas 13

Vienas is tu tobuluju medicinos specialistu, kuriuos galima suskaiciuot ant 1 rankos pirstu ❤️

2020-02-06, 08:15 | Registruotas lankytojas 13

Nesumeluosiu pasakydama - Jis tobulas!!! Nesu sutikus geresnio daktaro. Toks paprastas, savas, rupestingas, nuosirdus, profesionalus... Aciu Jam!

2020-01-30, 17:19 | Registruotas lankytojas 2

Labai dėmesingas, maloniai bendraujantis, nuostabus, profesionalus Daktaras chirurgas išgelbėjęs ne vienam pacientui gyvybę iš beviltiškos situacijos, rūpestingai gydantis ir visada patariantis. Visiems nuoširdžiai rekomenduoju šį gerb. Daktarą Kęstutį Urboną ir labai dėkoju už puikiai atliktą operaciją mano garbaus amžiaus 87 metų mamai. Ji buvo atvežta į klinikas labai sunkios būklės, bet Daktaras Kęstutis Urbonas padarė tai, kuo iki šiol dar sunku patikėti - atliko sudėtingą operaciją, labai profesionaliai vėliau gydė, visada rasdavo laiko moraliai palaikyti ir patarti artimiesiems. Mama sveiksta ir mes tuo džiaugiamės. Ačiū Jums Daktare už viską, ką dėl mūsų padarėte. Esate pavyzdys daugumai gydytojų. Linkime ir toliau didelės sėkmės savo sunkiame, bet šventame darbe ir būkite laimingas bei mylimas ir gerbiamas visų, kurie Jus supa.. ir darbe ir šeimoje. Dar kartą Ačiū !

2020-01-30, 16:59 | Registruotas lankytojas 2

Puikus specialistas gydytojas chirurgas, nuostabus ir nuoširdus žmogus, maloniai bendraujantis bei patariantis, visada randantis gulinčiam stacionare pacientui laiko. Ačiū ačiū ačiū !

2019-10-13, 07:02 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus savo srities specialistas,rekomenduoju visiems toki zmogiska, savo darba ismananti gydytoja.

2019-08-20, 15:50 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduoju, puikus chirurgas-gydytojas????

2019-06-14, 08:55 | Registruotas lankytojas 3

Mano Geradariui Gydytojui,
Brangusis mano Daktare, aš TAU dėkoju
Užtai, kad plaka dėl žmonių Tava širdis,
Už tai, kad dėl visų sveikatą Tu aukoji
Gražindamas tyras gyvenimo viltis....
Dėkoju Jums už išgelbėtą gyvybę 2 kartus,
Dėkoju už gerą širdį ir auksines rankas. Būkite sveikas ir laimingas.
Tesaugo Jus ir Jūsų šeimą Dievas!!! Jūsų buvusi pacientė Aldona Aleksandravičienė

2019-04-02, 20:15 | Registruotas lankytojas 1

Idealus gydytojas!
Pirmą kartą per savo gyvenimą sutikau tokį gydytoją. Toks paprastas, žmogus kad rodos žinai jį daug metų ir nėra to oficialumo tokio. Lankiausi, bendravome lyg būtume draugai mes. Ranką visada paspaudžia. Žodžiu, fainulka jis :)
Ačiū jam kad jis yra!

2019-03-23, 09:31 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai patenkinta močiutes gydimu labai malonus daktaras rekomnenduoju kitiems.

2019-02-08, 10:21 | Registruotas lankytojas 1

Pats nuostabiausias gydytojas, moka bendraut su pacientais, aiskiai ir pagristai viska isdestyti, paaiskinti, nuramint, nekelt bereikalingos panikos! Nuosirdziai dekoju uz atlikta operacija!

2018-11-15, 18:46 | Registruotas lankytojas 1

Puikus savo srities specialistas, pagarbos verta, visapusiška asmenybė.

2018-02-07, 13:02 | Registruotas lankytojas 2

nuvažiavus su siuntimu iškarto priemė ir pagelbėjo. Labai malonus chirurgas. Esu labai dėkinga už greitą ir operatyvią pagalbą.

2018-01-20, 05:31 | Registruotas lankytojas 1

Greitai buvo išspręsta mano problema

2017-06-14, 10:43 | IP: 212.117.4.125

Labai dėmesingas, puikus, šiltas žmogus. Rūpestingas gydytojas. Ačiū!

2017-05-23, 10:26 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas mane apžiūrėjo priimamajame. Labai organizuotai ir tiksliai dirbo, tą vakarą buvo begalė žmonių. Atėjus mano eilei, nestokojo laiko apžiūrai. Nustačius problemą aiškiai ir maloniai paaiškino kas man nutiko ir paskyrė gydymą. 10 balų! Linkiu šiam gydytojui didelės sėkmės! Ačiū, Jum!

2017-01-24, 09:47 | IP: 84.15.176.88

Labai geras gydytojas, rūpestingas, kompetetingas.

2016-10-24, 19:03 | IP: 85.255.56.44

Nuostabus chirurgas! Nuosirdus, rupestingas, keliantis pasitikejima! Atliko tikrai sudetinga operacija. Tik patys geriausi žodžiai apie ši gydytoja! ACIU Jums!